Прикмети Ванги на всі випадки життя

Ванга – відома на весь світ сліпа віщунка. Одні вважають її доброю чарівницею, інші злою відьмою. Проте ніхто не стане заперечувати, що вона знала про світ трохи більше, ніж її сучасники. Вона дала людям багато передбачень, деякі з яких вже збулися.

До неї зверталися за допомогою відомі політики, науковці, зірки шоу бізнесу. Вона нікому не відмовляла, але з неприємними їй людьми бувала різання. Після смерті болгарської пророчиці пройшло вже більше 20 років, а її порадами досі користуються люди у всіх куточках землі.

Про фізичний світ

Для всього

Всі люди, які прийшли в цей світ, хочуть жити заможно і щасливо, не хворіти і по можливості уникати ударів долі. На думку Ванги, всі позитивні якості, удачу, здоров’я і життєву силу людині дарує земля, тому важливо не втрачати з нею зв’язку. Для цього потрібно більше ходити босоніж.

Для здоров’я

Зберегти здоров’я допоможуть трави. Ванга вважала, що Бог вклав ліки від всіх хвороб рослини, але людство поступово втрачає знання про їх властивості. Натомість божественних ліків люди створюють синтетичні, які викликають залежність і перекривають шлях позитивної енергії.

Крім трав, здоров’я допоможуть зміцнити такі прикмети Ванги:

  • вживання вареної пшениці і жита;
  • скорочення в раціоні частки м’яса і жирів;
  • купання в ранковій россе;
  • використання шампунів і мила власного виготовлення;
  • прийняття їжі з дерев’яного посуду.

Для удачі

Притягати у своє життя удачу сліпа пророчиця радила сіллю, розсипаної по підвіконнях, і підковою, прибита над дверима. А щоб світла смуга в житті не закінчувалася, не слід залишати їжу на тарілці і шматки недоеденного хліба. Не можна хвалитися своїми успіхами і зберігати в будинку тріснула посуд.

Для грошей

Щоб водилися гроші, Ванга радила частіше їх витрачати, а не збирати до нескінченності. Під забороною повинно бути обговорення власних доходів з сторонніми людьми і перерахунок грошей після заходу сонця. Достаток у дім приваблює мох, поміщений під килим.

Про душу

Ванга не раз попереджала, що всі слова і думки матеріальні. Вона радила починати день з посмішки. Пророчиця говорила, що земля – це школа для душі, яка після смерті фізичного тіла знову втілиться на цій планеті для проходження чергового уроку. Так буде відбуватися до тих пір, поки душа не досягне вищого рівня розвитку.

Все В світі підкоряється законам божим. Якщо людина порушує їх, ображається, заздрить, мстить або бажає зла ближньому, то його життя буде сповнене випробувань, які надсилаються для очищення душі від скверни.

«Якщо не хочете чиститися, не брудніть», – так говорила Ванга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code