Привітання Катерині з іменинами, днем ангела і днем народження

Значення імені: в перекладі з давньогрецької “чиста, непорочна”. Катерина росте трохи замкнутою і жадібною дитиною. Вона ніколи не поділиться гостинцями, які часто отримує. Однак, незважаючи на це Катерина дуже тямуща і розумна дівчинка. Катерина часто має завищену самооцінку, прагне бути лідером в класі, добре вчиться. Катерина може бути яскравою, нестандартною і екстравагантною як в одязі, так і в поведінці. Катерина не прагне рано вийти заміж, незважаючи на те, що має безліч шанувальників. У Чоловіки вибирає людину, схоже по внутрішньому світу і рисах характеру. Вона буде вибирати чоловіка, поряд з яким буде відчувати себе впевнено і комфортно, який зможе вирішувати всі сімейні проблеми самостійно. Катерина здатна непогано влаштуватися в житті, хоча при цьому з неї не виходить хорошої господині. Їй також не завжди вдається правильно виховувати своїх дітей. Досить добре встигає в будь-якому виді діяльності, переваги у виборі професії чомусь одному не віддає. Вірить прогнозам астрологів і хіромантів, звертається до екстрасенсів.

Святкуємо: 7 грудня (День святої великомучениці Катерини)

Читайте також: Значення імені Катерина!

***

В день іменин я шлю привіт Катерині,
Нехай кручина і туга тебе не гризе,
Нехай ангел відведе крилом незримо
Все зле в світі, нехай завжди допоможе.
Іди завжди по самій світлій смузі,
Нехай виповниться все те, про що мрієш,
Будь життєрадісною, будь першою скрізь,
З днем іменин тебе, Катюша, вітаю.

***

У день іменин своїх, Катюша, приймай
Привіти наші, привітання, нехай щастить,
Накрий на стіл, великі свічки Запалюй,
Налий вина, нехай душа співає.
Нехай ангел дарує багато світлих днів,
Нехай оточує своєю ласкою і любов’ю,
У своє миле свято посидь в колі друзів,
Будь весела і чарку випий за здоров’я.

***

Нехай буде теплим будинок, панує достаток,
Постав квіти на стіл, пиріг і свічки,
В день іменин, Катюша, свій порядок,
В день ангела, повір, особливий вечір.
Чарівною силою наділений він, так і знай,
Так скоріше загадай своє бажання,
Щоб ангел чув, ти молитву прочитай,
Щоб він був з тобою поруч постійно.

***

Нехай сонце тобі яскравіше засяє,
Нехай радістю блищать зараз очі,
День іменин твоїх, Катюша, настає,
Нехай у всьому тобі допоможуть небеса.
Потреби і бідності сто років тобі не знати,
З днем іменин тебе сердечно вітаю,
Нехай ангел допомогу свою шле і благодать,
Відзнач своє свято, адже важливіше не буває.

***

Сьоме грудня — день Катерини.
Справляють всі Катюші іменини.
А я вітаю Катеньку свою,
Єдину милу мою.
З тобою поруч все легко і ясно,
Надії, очікування-не марні.
Ти найнадійніша на світі.
Завжди за слово дане у відповіді.
А як Катюша, можеш веселитися!
Ти — перша на жарт майстриня!
Але якщо ми залишилися тет-а-тет,
Душевніше не вести ні з ким бесід!
Палітрою фарб думка твоя багата,
Зазвичай кажуть — розуму палата.
Та що там, ти розумна як завжди,
Але ти ще сяєш, як зірка!
Не знаю про інших Катерин,
Моя завжди під номером один.
Можливо, є красивіше і розумніше,
Але все ж не зрівнятися їм з моєю!

***

В день ангела бажаю Каті я
Все тільки краще пізнати,
І ніколи не сумувати,
І цілей в житті досягати.
Не варто плакати і сумувати,
А краще радісними бути,
Не варто в житті сумувати,
А краще просто міру знати!

***

З Днем ангела, Катя, тебе!
Зі святом сьогодні вітаю,
Адже про іменини забувати не можна,
Я ж від себе Тобі бажаю:
Чистого неба і сонячних днів,
Добрих і вірних подруг і друзів,
У будинку – достатку, затишку завжди,
Нехай в двері його не стукає біда.
Здоров’я, успіху, посмішки в очах,
Віри, надії, удачі в справах,
У сім’ї – розуміння, тепла і любові.
Нехай юності полум’я не гасне в крові!

***

Натовп друзів вже зібрався у вітальні
І святковий оркестр грає туш:
Сьогодні свято у Катерини,
У самої розчудесної з Катюш!
Зовсім не червоного слівця заради
Бажає щастя весь чесний народ,
Нехай все, чого так не вистачало Каті,
З’явиться, виповниться, прийде!

***

Катерина, вас поспішаю привітати
Зі світлим святом, з Днем Ваших іменин!
Бажаю позаду біду залишити,
Нехай кожен буде Вами день любимий!
Щоб всі надії Ваші виконувалися,
Ви чистотою Освітіть шлях!
Щоб любов’ю серце наповнювалося,
Бажаю вам на щастя я поглянути!

***

Катюша, Катя, Катерина,
На зустріч я до тебе лечу!
Твої сьогодні іменини.
Тебе привітати я хочу.
Дощу срібні струмені,
Грають в імені твоєму.
Твій вигляд до дрібниць продуманий,
І скільки благородства в ньому!
Бажаю самоствердитися
Тобі, прекрасна душа!
І в житті багато домогтися,
Йдучи до перемоги не поспішаючи!
Не ховати глибоко образи,
Самолюбивою не злити,
Не бути серйозною для виду,
І з гумором завжди дружити!

***

Привітання з Днем Катерини
Прихильно від мене прийми!
Адже це не просто іменини,
Це день надії і любові!
Так нехай з Дня Катерини
Життя по-новому твоє летить,
Нехай нещастя, прикрощі покинуть,
Щастя ж твій дім нехай відвідає!

Привітання в прозі Катерині з Днем Народження

Дорога Катенька, ось і настало тое саме свято, яке всі ми так довго чекали. І чекали ми його зовсім не просто так. Адже саме сьогодні ми можемо отримати стільки приємних і позитивних емоцій, які обов’язково зможуть допомогти нам підняти настрій. І спеціально для тебе я хочу сказати кілька слів, які тобі обов’язково будуть у нагоді. У твоєму житті досить часто будуть зустрічатися неприємності. Але, ти все одно повинна намагатися з усім справлятися. І тільки в такому випадку ти вийдеш справжнім переможцем. І нехай щоб з тобою не траплялося, у тебе завжди буде виходити на найкращому рівні. А я завжди зможу прийти до тебе на допомогу для того, щоб підтримати тебе. Так що можеш не переживати, і сподіватися на мою дружню підтримку, яка для тебе в будь-якому випадку буде неймовірно приємна.

***

Кожна людина в цьому житті повинна намагатися робити все можливе для того, щоб змінюватися. І тільки в такому випадку все насправді можна буде ще поміняти. І це все я зараз кажу зовсім не просто так. Адже я знаю те, що тобі, Катенька, особливо складно переламувати свій характер. Але, якщо ти будеш намагатися з усіх сил, то тоді ти все зможеш зробити. І так, як зараз до нас прийшло стільки гостей, ми просто зобов’язані разом з ними провести своє свято найкращим чином. Давай просто покажемо їм те, що у нас все обов’язково вийде. І я також сподіваюся на те, що ти зможеш оцінити мій подарунок, який я для тебе приготувала. Адже насправді в нього я вклала стільки зусиль і своїх старань. І знай, що я завжди бажаю тобі тільки щастя і величезної людської любові, яка буде допомагати справлятися тобі з будь-якою складною ситуацією.

***

Ось і настав той самий день, який всі ми так довго чекали. Це свято приходить до нас щороку, і щороку ми знову і знову йому радіємо. Ось так все і сталося і зараз. Дивлячись на те, як ти Катя радієш, мені просто неможливо не посміхатися. І тому я хочу попросити тебе і далі бути ось такою милою. Також мені дуже сильно хочеться сказати тобі про те, що це свято обов’язково повинно запам’ятатися нам на багато років. А для того, щоб воно залишилося в наших душах, нам потрібно докласти максимум зусиль. І от бачиш, вже починають збиратися гості, яких ми повинні будемо зустріти найкращим чином. Я сподіваюся на те, що вони в будь-якому випадку залишаться задоволеними. Адже вони прийшли заради тебе, а значить повинні отримати задоволення. І наостанок просто обійму тебе дуже сильно, адже для мене це так важливо, що ти навіть і не уявляєш.

***

День народження – саме це свято змушує тремтіти наші серця, і робити все можливе для того, щоб ми все знову відчували ці самі приємні емоції в житті. Пам’ятаєш Катя, як в дитинстві ти всіма своїми силами намагалася наблизити цей день і свято. Але, коли у тебе нічого не виходило, ти дуже сильно засмучувалася. Ось чому я хочу сказати тобі про те, що засмучуватися тобі зараз зовсім не потрібно. Адже у цьому житті все йде саме так, як і повинно, так що втручатися в це зовсім не потрібно. І давай краще зробимо все для того, щоб гості відчували себе радісними і зовсім не сумували, а тільки раділи. Якщо у тебе це вийде зробити, то тоді ти будеш справжнім молодцем. І мені зараз так сильно хочеться сказати тобі те, щоб ти навчилася довіряти і вірити людям. І тільки в такому випадку кожен зможе підійти до тебе з проханням.

***

В цьому житті кожна людина відповідає за те, яка доля у нього буде. Кожен повинен докласти максимум зусиль для того, щоб зівсім впоратися. І тільки в такому випадку ще можна буде все змінити. Я все це говорю в день народження тільки тому, що мені дійсно хочеться, щоб ти Катерина, змогла зрозуміти і зробити правильно. І нехай навіть це і не завжди буде так легко, як нам всім здається, але намагатися потрібно. І зараз мені так сильно хочеться сказати тобі, живи так, щоб потім не було соромно ні перед ким за свої дії і вчинки. І нехай навіть тобі і буде так нелегко, але іншого виходу тобі просто не залишиться. І завжди пам’ятай про те, що якщо тобі знадобиться допомога, то ти завжди зможеш до мене звернутися, адже я стороною повз тебе не пройду. А просто візьму, і допоможу тобі все зробити добре.

***

Дорога моя Катерина! Ось і знову, як і рік тому, я стою перед тобою, і дивлюся в твої очі. Якщо чесно, то я бачу в них те, що ти не зовсім рада всьому, що відбувається. І бачачи це, мені ставє якось не по собі. Можливо від того, що мені зовсім не подобається те, що ти не вмієш радіти навіть найпростішим речам. Але, я щиро сподіваюся на те, що прийде час, і ти зможеш все змінити. І зараз, коли все так швидко проходить і змінюється, я дуже прошу залишатися тебе людиною, яку не соромно буде зустріти на вулиці. Якщо ти постараєшся зробити все добре, то тоді у тебе все обов’язково буде змінюватися. І наостанок я хочу сказати тобі про те, що ти дуже красива. Але, бути красивою потрібно не тільки зовні, але і внутрішньо. Так що запам’ятай про це, і завжди намагайся виконувати, що дуже сильно важливо.

***

У своєму житті кожна людина самостійно відповідає повністю за свої дії. Тільки та людина, яка повністю робить все правильно, в кінцевому підсумку зможе отримати все те задоволення, яке тільки можна отримати. І зараз я прийшло на вечірку, яка присвячена дню варенню. Це свято для іменинниці означає так багато всього, і тому я просто не змогла пройти повз, і постаралася зробити все можливе для того, щоб подарунок тобі дуже сильно сподобався. І тому мені також хочеться сказати тобі про те, що тобі потрібно завжди замислюватися над тим, як і що ти робиш. Адже тільки в такому випадку можна буде досягти успіху. І наостанок, коли вже прийдеться йти, просто побажаю тобі удачі, і того, щоб ти сама змогла будувати своє життя. Адже для сучасної людини все це дуже сильно потрібно, а головне, важливо.

***

Кожен день приносить нам стільки нових емоцій, які стають для нас або корисними, або ж зовсім не подобаються. Ось чому ми в будь-якому випадку повинні намагатися робити все можливе для того, щоб все сприймати так, як це і є. Адже тільки в такому випадку можна буде досягати позитивного результату. І зараз, коли минуло стільки часу, мені б, хотілося ще раз привітати тебе з твоїми іменинами. Бачачи те, що ти зовсім не рада цьому святу, я постараюся зробити все можливе для того, щоб ти змогла радіти. І нехай це у мене і не сильно буде виходити, але ж іншого виходу у мене просто немає. Я хочу сказати тобі про те, що тобі завжди потрібно намагатися радіти навіть чомусь дуже маленькому. Адже тільки тоді ти зможеш отримувати все те, що тобі так сильно хочеться. І нехай удача завжди буде на твоєму боці.

***

Дорога Моя Катерина, ось і знову прийшов той день і свято, яке тебе зовсім не радує. Коли він приходить, ти починаєш себе ось так якось дивно відчувати. І я навіть знаю, з якої причини все так виходить. Це трапляється тільки через те, що тобі зовсім не хочеться ставати старше. Тобі подобається бути саме такого віку, і це тобі вже ніяк не хочеться змінити. Але, я хочу сказати тобі про те, щоб ти постаралася у всьому знаходити вихід. Просто повір, що в кожному віці є свої прекрасні моменти, які не змусять тебе нудьгувати і відчувати як щось не так. Якщо ти навчишся робити все те, що я для тебе сказала, то тоді на твоєму життєвому шляху тебе чекатиме тільки успіх і удача. І нехай ти завжди будеш посміхатися всім неприємностям в обличчя. А я постараюся тебе підтримати, адже це все дуже важливо, а головне потрібно.

***

День народження завжди приходить так швидко, що іноді просто не помічаєш, як все швидко відбувається. У будь-якому випадку нам просто не залишається нічого, як крім, насолоджуватися тим, що є, і приймати навіть те, що нам зовсім не подобатися. І зараз, коли ти стоїш переді мною, мені особливо хочеться побачити те, як ти будеш посміхатися своєю широкою усмішкою. Насправді вона у тебе виглядає просто чудово. Ось чому ти зовсім не повинна нічого соромитися. І зараз я приготувала для тебе той подарунок, який обов’язково зможе доставити тобі багато задоволення. І Ти для цього тільки повинна навчитися радіти кожній непомітній дрібниці. І в той самий момент, коли мені потрібно буде вже покидати все вас, присутніх тут, я просто проглаголю тобі про те, що я тебе сильно люблю, і завжди буду готова прийти до тебе на допомогу, і завжди з усім справлятися.

***

На нашій планеті є стільки різноманітних свят, які так сильно подобаються багатьом людям. Ці свята змушують нас радіти і отримувати справжнє задоволення. І до цих свят відноситься день іменин. Адже ще з дитинства він був нашим найулюбленішим. Всі ми любили, коли приходили гості, і дарували нам свою любов і подарунки, також нам подобалося їсти тортик, який був дуже смачним. І зараз, коли минуло стільки часу, мені б хотілося привітати тебе з днем народження. Я знаю те, що, скільки б тобі років не було, ти завжди будеш залишатися в душі дитиною. Але, я тебе також хочу попросити про те, щоб ти постаралася за всім цим не втратити самого головного. І нехай у тебе все буде складатись як найкраще, адже все це так сильно важливо, і для нас потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code