Різні очі – прикмети

Гетерохромія в природі зустрічається нехай і нечасто, але регулярно – як у людини, так і у тварин. Наука пояснює такий варіант норми своїми причинами, зрозумілими і далекими від містики, але це сьогодні, в епоху розвинутої медицини. Раніше ставлення до такого явища було однозначно негативним – людей з різними очима прикмети частенько оголошували чаклунами і відьмами.

Виною всьому уявлення предків про те, як саме має виглядати Сатана. На репродукціях до відповідних текстів Ворога людського зображували з різноманітними візуальними «особливостями», наприклад, з одним чорним оком, а другим – світлим. Зрозуміло, що народження малюка з схожою рисою обіцяло масу неприємностей і дитині, і його матері – прикмета приписувала різний колір очей дітям Диявола.

Доля їх була незавидна. Жінку оголошували винною у зв’язку з Сатаною і відправляли на вогнище. Найчастіше, смерті надавався і невинна дитина. Якщо ж новонародженому вдавалося уникнути загибелі, надалі він ставав ізгоєм.

Очі різного кольору у людей – прикмета (езотерика)

Навіть у наші дні різнокольорові очі викликають нездорову цікавість, а часом і страх оточуючих. Таких людей вважають «глазливыми», здатними приносити нещастя, наводити порчу. Втім, самі езотерики виступають проти подібного забобони. Абсолютно нешкідливе відхилення від норми нікому не може завдати шкоди, а самому власнику обіцяє успіх. Різні очі прикмети називають додатковим бонусом, що дозволяє привнести в своє життя безліч яскравих емоцій та подій.

Вважається, що люди з гетерохромией відрізняються високою «пробивною здатністю», вони вміють терпляче чекати своєї години, не скаржаться на долю і не страждають від депресії. Зате в потрібний момент вони моментально мобілізують приховані резерви і роблять все, щоб зловити удачу! Правда, у любовних стосунках вони непостійні, зате щедрі, доброзичливі, домовиті. Загалом, якщо залишити в стороні забобони середньовіччя, то виявиться, що різний колір очей у людей прикмети розглядають як щось миле і досить нешкідливе.

Кіт з різними очима – прикмети «во благо»

Забавно, але навіть у часи інквізиції кішка з різними очима (особливо білий) не була «опудалом» для людини. Домашнього вихованця з такою особливістю сприймали зовсім в іншій якості – як талісман, що приносить в будинок успіх. Тварина виразно «бачило» всі небезпеки, що підстерігають господарів, і могла про них попередити.

Сьогодні езотерики вважають, що подібна мутація говорить про неймовірно чистої, чистої енергетики вихованця. Білого кота з різними очима прикмета називає головним зберігачем сім’ї, лікарем, чудовим другом для домовика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code