Розбите дзеркало – як уникнути нещастя?

Дзеркало фіксує картину цього світу і відкриває двері в потойбічний. Цей предмет володіє магічними властивостями і вимагає дбайливого до себе ставлення. Тріснуте дзеркало – прикмета зловісна. Вона обіцяє хвороби, неприємності і навіть смерть.

Чи можна уникнути нещастя, і як це зробити – питання, що хвилюють багатьох. Дзеркало, і не одне, є в кожному будинку. Це досить крихкий об’єкт, зберегти його цілісність не завжди вдається, скляні предмети часто б’ються. Так невже ця подія настільки фатально і немає способу «обдурити долю»?

Розбилося, тріснуло, впало – до чого?

Розбилося

Дзеркальне скло збирає і зберігає енергетику навколишнього простору. В ньому накопичуються всі думки і почуття дивиться в нього людини. При його руйнуванні енергія виривається назовні і розлітається в сторони, наносячи удар по біополю людини. І може навіть убити його.

Тріснуло

Прикмета про тріснуте дзеркало попереджає про те, що слід звернути увагу на своє здоров’я. Навіть відколовся невеликий куточок або тріщина на поверхні, що відбиває можуть спровокувати хворобу. У зоні ризику-люди похилого віку, діти, також ті, хто не відрізняється міцним здоров’ям.

Впало

Його падіння свідчить про можливі зміни в житті. Так відбувається, коли в будинку надлишок неприємних емоцій і скло ввібрало їх. Дана ситуація сигналізує про необхідність аналізу своїх думок, вчинків і ставлення до життя в цілому. Можливо, в них занадто багато негативу.

Як уникнути небезпечних наслідків?

Яку б обережність при поводженні з крихким склом ні виявляли люди, побоюючись зловісних прийме, випадково його розбити може кожен. Якщо це сталося, важливо не піддаватися паніці і діяти грамотно.

А саме:

  1. Ретельно зібрати осколки, не торкаючись їх голими руками. При цьому уникати можливого віддзеркалення в розбитому склі. Для цього бажано накрити його щільною тканиною.
  2. Зібрані уламки необхідно винести з дому і закопати глибоко в землю в малопосещаемом місці. Ще краще кинути їх у воду. Добре, якщо це буде середина ріки, де скло не заподіє шкоди, що купаються.
  3. Віник, який використовувався для прибирання, необхідно промити під проточною водою. Аналогічні дії виконати з совком.

Важливо пам’ятати, що хоч розбите дзеркало і погана прикмета, але знаючи, що робити, можна значно знизити ризик негативних наслідків і спокійно жити далі, не побоюючись біди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code