Розбитий стакан і розбита кружка

Є люди, у яких посуд буквально валиться з рук. Їм доводиться оновлювати чайні сервізи та набори тарілок буквально кожен рік. А у когось вдома прекрасно почуває себе бабусин порцеляновий сервіз, і жодна гуртка з нього за десятиліття не постраждала. Добре це чи погано?

Розбити кухоль

Якщо ви розбили порожній кухоль, чекайте щастя. Тільки не пропустіть його з рук, як це сталося з бідної посудиною.

Чим дрібніше будуть осколки, тим щасливіше ви будете.

Якщо ви розбили кухоль в чужому будинку, жите сварки з його господарями. За характером осколків у даному випадку можна визначити, яким буде конфлікт:

  1. Багато дрібних осколків – будуть дрібні сутички і розбіжності;
  2. кілька великих або навіть расколовшаяся навпіл – до великих суперечок, які можуть привести до повного розриву відносин.

Більш благополучний прогноз відносно чоловіка, розбив повну кружку. Йому це обіцяє великий прибуток, яка буквально впасти як сніг на голову.

Краще всього, якщо вона була порцелянової. Це обіцяє яка розбила її людині позитивні зміни в житті. Якщо ж посуд із скла, то ви ризикуєте втратити чиюсь довіру і прихильність до себе.

  1. Той, кому пощастило розбити її на поминках, ризикує стати жертвою хвороб і низки невдач. Але можна звести цей негатив до мінімуму, якщо викинути осколки в пакет і винести на безлюдне місце за околицю.
  2. Розбити її у власному будинку самотній людині – до позитивних змін в особистому житті.

Розбити склянку

Якщо в ньому була вода, то вас чекає підвищення по службі або кар’єрних сходах.

Стакани, як і будь-який посуд, накопичують енергетику, що йде від мешканців будинку. Якщо у вас назрівав скандал або відносини останнім часом були натягнуті, то не варто дивуватися тому, що посуд почала битися. Так вона реагує на сконцентроване напруга, яка не знаходить виходу. Недарма під час бурхливої сварки навіть рекомендується побити від душі посуд – відвести душу. Тільки вибирайте для цієї мети посуд, який і так повинна була піти на викид – зі сколами, тріщинами, вибоїнами.

  1. Якщо стакан у вашому будинку розбив прийшов у гості людина, то це попередження вам як господареві: щось з цим гостем негаразд. Швидше за все, його ставлення до вас негативне, навіть якщо він це ретельно приховує.
  2. Розбити склянку уві сні – до конфліктів, суперечок і сварок. Це знак – придивіться до свого оточення, не все в ньому добре і гладко.

Багато ще залежить від того, яким шляхом до вас потрапив розбитий стакан. Якщо його подарували, то вас чекають труднощі у стосунках з тим, хто його подарував.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code