Що означає ім'я Емма

Що означає ім’я Емма: походження, характеристика та значення імені

Ім’я Емма — ніжне і мелодійне. Воно наділяє свою володарку витривалістю, цілеспрямованістю і стриманістю. Така дівчина завжди звикла розраховувати тільки на себе. Слухати чужі поради і просити про допомогу їй не властиво. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Емма.

Що означає ім’я Емма

Існує кілька версій походження імені Емма. Найпопулярніші з них:

 • Грецька — перекладається як “Дорогоцінна”, “ласкава”,  ” душевна”;
 • римська — від родового імені Aemilius (Еміль), в перекладі означає «рішуча», «ревна», «суперниця»;
 • єврейська — від чоловічого Еммануель (значення – «Бог з нами») або від слова «мама» на івриті;
 • Арабська — “вірна”,”умиротворена”, “надійна”.

Деякі дослідники вважають, що це ім’я спочатку виступало короткою формою давньогерманських імен, які починалися з приставки Erm- (в перекладі – «величезний», «всеосяжний»). Така версія ріднить це слово з ім’ям Ірма.

Форми імені Емма

Коротка форма імені — Емі.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Еммочка;
 • Еммуся;
 • Еміта;
 • Еминья.

Пишучи вірші про дівчину з ім’ям Емма, можна використовувати такі рими: поема, діадема, система, хризантема, богема.

Церковна форма імені — Емілія.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — EMMA.

Таблиця: варіанти імені Емма на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська Emma, Emmy Емма, Еммі
Китайська 艾玛 Аи ма
Корейська 엠마 Емма
Японська エマ Ема
Німецька, італійська, польська, угорська, датська, шведська, норвезька, ісландська Emma Емма
Французька Emma, Emmée Емма, Еммі
Іспанська, чеська Ema Ема
Арабська إيما Ііма
Українська Емма Емма
Білоруська Эма Ема

По батькові, які поєднуються з ім’ям Емма

З ім’ям Емма гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Олександрівна;
 • Антонівна;
 • Андріївна;
 • Вікторівна;
 • Владиславівна.

Варіанти ників для соціальних мереж

Створюючи аккаунт в соціальних мережах, Емма може використовувати такі Ніки:

 • miss_emma;
 • emmusya;
 • e_m_k_a;
 • emmo4ka;
 • emmyska.

Святі покровителі Емми, дати іменин

Свята покровителька дівчат з ім’ям Емма-Емілія Кесарійська (Каппадокійська).

Емілія народилася в багатій родині в Кесарії. Вона відрізнялася красою і побожністю, вже в юності вирішила, що не буде виходити заміж і все життя присвятить служінню Богу. Але сталося інакше. Дівчина рано стала сиротою і одружилася з побожним і освіченим Василем, щоб уникнути насильницького заміжжя.

Відносини двох доброчесних людей будувалися на духовному єднанні. Вони допомагали стражденним, займалися просвітницькою діяльністю. У шлюбі у Василя і Емілії народилося 10 дітей, 5 з яких згодом були зараховані до лику святих.

Іменини Еммочки разом з Еміліями святкують 14 Січня.

У день Емілії примічали: ясний день обіцяв хороший урожай, особливо якщо буде ще й багато інею. Чисте небо, густо всипане зірками – до великої кількості ягід і грибів.

Характеристика і значення імені Емма

Позитивні риси дівчини з ім’ям Емма:

 • оптимістична;
 • миролюбна;
 • чуйна;
 • щира;
 • мила;
 • товариська.

Ця жінка володіє нескінченним запасом ідей, яким вона здатна знайти застосування в самих різних сферах життя.

Негативні якості:

 • непосидючість;
 • упертість;
 • надмірне прагнення до постійних змін.

Власницю цього імені сильно дратують люди пасивні, повільні, що не виконують обіцяного вчасно.

Еммочка в дитинстві

Емма росте спокійною, допитливою і слухняною дівчинкою. Але батькам варто пам’ятати, що це дуже чутлива дитина. До виховання Еммочки потрібен особливий підхід, так як найменше підвищення голосу може довести її до сліз. Це досить пасивна дівчинка, їй більше подобається проводити час з дорослими, ніж гратися з хлопцями у дворі.

Незважаючи на скромність і миролюбність, ця дівчинка здатна маніпулювати батьками, проявляти егоїзм, примхами домагатися виконання своїх примх. Зазвичай Емма — тиха і спокійна дитина, але коли потрібно, вона може проявити впертість і до останнього відстоювати свої права.

Така дівчинка — велика фантазерка, вона здатна писати захоплюючі історії, може спробувати себе в ролі поетеси. У маленької Емми чудова пам’ять. Вона тямуща не по роках, тому не любить, коли з нею сюсюкають, як з маленької, ображається, якщо що-небудь в сім’ї вирішується без її участі.

Емма вчиться непогано, успішність залежить від того, наскільки її зацікавив той чи інший предмет. З викладачами у дівчинки відносини не завжди гладкі, так як вона здатна боротися за справедливість і доводити, що її знання гідні кращих оцінок. У маленької власниці цього імені відмінні здібності до точних наук, і свої таланти вона готова розвивати.

Юна Емма

В юності Емма — активна та ініціативна дівчина. При бажанні вона здатна стати кращою студенткою в своїй групі. Еммочка прекрасно вчиться, постійно вдосконалює свої навички. Активна, талановита, любить брати участь в різних конкурсах і олімпіадах. Її діяльність, звичайно, привертає увагу оточуючих.

Дружити ця творча і чарівна дівчина вважає за краще з хлопцями. Довіри до жінок у неї немає, Емма вважає, що чоловіки краще зберігають чужі таємниці і менше здатні на зраду. Але це не означає, що вона стає “своєю в дошку” з представниками сильної статі. Юна носителька такого імені зберігає свою жіночність, але при цьому в чоловічій компанії цінують її розум, активність, енергійність, ставляться до неї з повагою і ввічливістю.

Емма — вразлива дівчина, вона довго переживає зраду. Своїм кривдникам така панянка ніколи не дає другого шансу, щоб виправитися. При цьому Еммочка-прекрасний співрозмовник, вони і вислухає, і щиро поспівчуває. Суперечок з нею краще не затівати. Володарка цього імені ніколи не поступиться, наполягатиме на своїй думці, не бажаючи вислуховувати точку зору оточуючих.

В юності Емма прагне незалежності. Вона стає більш розважливою, волелюбною і владною. Дівчина переконана, що ці якості допоможуть їй у досягненні поставлених цілей.

Як ім’я Емма впливає на характер і долю дорослої жінки

По Борису Хігіру, Емма самокритична, але це не робить її занадто нерішучою, хоча все ж неабияк ускладнює життя. Така дівчина дуже часто незадоволена собою. Довго вирішується, перш ніж щось почати, зважує всі «за» і «проти». Але, прийнявши рішення, від нього не відступить. Критикувати те, що вона задумала, — марна трата часу, переконати володарку цього імені неможливо. Еммочка все одно поступить по-своєму.

За П’єру Руже, вся життя Емми протікає в спробах врівноважити дві якості її характеру: холеричний темперамент і схильність до глибокого співпереживання. Така дівчина об’єктивна, мислить конкретно. Якщо мова заходить про щось абстрактне, проявляє нерішучість і боязкість. Ця жінка вміє контролювати свої емоції. Вона високоморальна і спокійна, в неї немає і тіні агресивності. Завжди шукає виправдання чужим помилкам, а собі самій не прощає нічого. У суспільстві намагається приховувати свої справжні почуття.

Таланти та захоплення

З дитинства Емма обожнює читати книги. Ця дівчина талановита, вона має прекрасний музичний слух і вміє добре танцювати. Якщо батькам вдасться вчасно помітити творчий потенціал своєї дочки і посприяти його розвитку, є велика ймовірність того, що Еммочку чекає велике майбутнє, пов’язане зі сценою.

Кар’єра і бізнес Емми

Емма може знайти своє покликання в акторській професії. Її здатність міркувати і ретельно планувати допоможуть дівчині стати політичним діячем. Тяга до точних наук і феноменальна пам’ять дозволяють їй досягти успіху в медицині.

Володарка цього імені прагне до керівних посад, щоб досягти мети, вона готова трудитися. В якості начальника Емма дуже сувора, вимагає від підлеглих повної самовіддачі, не терпить недбалості та недбалого ставлення до роботи.

Така жінка може стати успішним підприємцем, вона володіє для цього всіма даними. Її практичність, розсудливість і комунікабельність сприяють благополучному укладенню угод. Емма в справах керується виключно здоровим глуздом, не упустить можливості додаткового заробітку.

Здоров’я

Емма вразлива до хвороб шлунка, у неї тендітні кістки. Такій дівчині слід прибрати з раціону некорисну їжу, вживати в їжу продукти, багаті кальцієм. Будь-яких серйозних хвороб у власниці цього імені протягом усього життя не спостерігається.

Емма в любові і шлюбі

Еммі важливо, щоб обранець повністю підтримував її інтереси. Так як відшукати чоловіка-друга набагато складніше, ніж просто коханця, ця жінка готова витратити роки, щоб відшукати ідеального супутника життя. Вона потребує людини, з якою могла б розвиватися.

Чоловік Емми повинен бути різнобічно розвиненим, сильним, амбітним, здатним захистити і надати підтримку у важку хвилину. Такій дівчині неважливо матеріальне становище свого обранця, вона вважає це далеко не головним в сімейному житті. Володарка цього імені бажає створити бездоганну сім’ю, в якій всім буде комфортно.

Завоювати серце норовистої і розважливої панянки не так-то просто, тому чоловік повинен проявити терпіння. На самому початку відносин вона може проявляти холодність і байдужість, але з наростанням почуттів Емма стане м’якше і ніжніше до свого партнера. Втім, носій цього імені не буде проявляти бурхливих почуттів, навіть коли сильно полюбить. Свою прихильність вона висловлює не словами, а турботою, увагою і підтримкою, коханої людини.

Емма не поспішати вступати в шлюб, вона ретельно зважує своє рішення, тому зазвичай виходить заміж вже в зрілому віці. Чоловік такої жінки повинен поблажливо ставитися до всіх недосконалостей її характеру і спокійно реагувати на всі її примхи. Інакше їх союз не триватиме і року. Володарка цього імені часто знаходить сімейне щастя тільки в другому, а то і в третьому шлюбі.

Таку жінку навряд чи можна назвати господарською, домашні клопоти її не приваблюють, а тривале проведення часу на кухні морально пригнічує. Але якщо буде потрібно, Емма вона може докласти зусиль, прибрати в хаті і приготувати смачну вечерю з вишуканим десертом і ароматною випічкою.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Ім’я Сумісність в любові Сумісність в шлюбі Особливості відносин
Олександр 90% 70% Стабільності і гармонійності цієї пари можна тільки позаздрити. Партнерам ніколи з’ясовувати стосунки, вони ведуть яскраве і насичене життя. Їх любов з роками тільки міцніє.
Дмитро 90% 60% Дмитро і Емма розуміють один одного з півслова. Конфлікти і розбіжності в їхньому Союзі геть відсутні. Партнери готові поступатися і шукати компроміси, цю пару чекає щасливе майбутнє.
Сергій 100% 50% Темпераментність і палкість партнерів обіцяє їм яскраве і спільне життя. Незважаючи на сильні почуття таких людей, відносини може зруйнувати ревнощі. Через нескінченні скандали їхній союз триватиме недовго.
Андрій 90% 40% Волелюбний Андрій не може змиритися з роллю одруженого чоловіка і потай від коханої продовжує заводити знайомства з красунями. Емма не стане терпіти зради. Дізнавшись про зраду чоловіка, не роздумуючи, подасть на розлучення.
Олексій 100% 70% Олексій з любов’ю і трепетом ставиться до своєї обраниці. Прекрасно усвідомлюючи, наскільки ранима Емма, турботливий чоловік намагається захистити її від усіх неприємностей, підтримує дівчину і піднімає їй настрій.
Євген 90% 70% У цих відносинах чоловік-глава сім’ї, вирішення проблем і відповідальність лягають на його сильні плечі. Емма цінує свого чоловіка і намагається перейняти його риси характеру. Спільними силами вони здатні домогтися багато чого.
Максим 70% 40% Максим намагається втихомирити волелюбну вдачу своєї коханої, яка звикла до незалежності і не бажає рахуватися з його думкою. В кінцевому рахунку Емма припиняє відносини.
Володимир 100% 50% Життя цієї пари яскраве і різноманітне. Але з часом розважлива і наполеглива Емма усвідомлює, що не може покластися на романтичного Володимира. Тому жінка приймає рішення розірвати союз.
Анатолій 90% 70% У партнерів абсолютно різні переконання і плани на життя. Але все ж це не виключає шансу на щасливе спільне майбутнє, якщо Анатолій і Емілія навчаться домовлятися і поступатися один одному.
Артем 90% 80% Відносини цієї пари будуються в першу чергу на довірі. Партнери спільними силами домагаються великих успіхів. В їх союзі ціняться чесність і розуміння.
Костянтин 90% 70% Емма і Костянтин практично з перших хвилин знайомства знаходять один в одному однодумця. Спільне життя вони будують на дружбі і партнерстві. Взаємні почуття надійно скріплюють Їхні стосунки.
Роман 90% 70% Роман приймає лідерство своєї обраниці і всіляко підтримує її, не претендуючи на роль глави родини. Емма цінує турботу і підтримку чоловіка, навіть в чомусь поступається йому. Союз стабільний і довговічний.
Юрій 100% 50% Вольовий і цілеспрямований Юрій практично відразу привертає увагу спокійної і стриманої Емми. В цьому союзі чоловік бере кермо влади в свої руки, а жінка не перешкоджає цьому. В їх парі немає місця для сварок і розбіжностей, кожному комфортно на своєму місці.
Олег 80% 40% Олегу складно всидіти на місці, йому потрібні пригоди, що не влаштовує спокійну і домашню Емму. У такій парі часто бувають сварки і з’ясування відносин. Союз цих людей рідко триває довго.
Денис 100% 70% Цю пару скріплюють любов, турбота, взаєморозуміння і бажання спільними силами домагатися поставлених цілей. Партнери не бояться труднощів і повністю довіряють один одному.
Руслан 90% 70% Емма і Руслан здатні побудувати міцну і благополучну сім’ю. Їхні стосунки сповнені любові, турботи і взаєморозуміння один до одного. Такі люди не бояться труднощів і при виникненні спірних ситуацій намагаються вирішити їх мирно.
Ігор 90% 40% На самому початку відносин Емму та Ігоря захоплює круговорот пристрастей, але з часом їхні почуття згасають. Союз поглинають рутина і одноманітність, і він швидко розпадається.

Значення кожної літери імені Емма

Е — примхливість, егоїзм і бажання всіма силами домогтися визнання оточуючих. Водночас ці люди терплячі, здатні прощати чужі недоліки. Тактовні, їх вчинки розумні, вони можуть підібрати сприятливий момент для здійснення будь-якої мети.

Жінки, у яких ім’я починається з букви «Е», волелюбні і незалежні. Вони не бажають дотримуватися правил, встановлених громадою. Багато захоплюються їх сміливістю, але є й ті, хто засуджує їх за нерозсудливість.

М — миролюбні і чарівні, здатні прощати іншим їх недосконалості. Допитливі, відчувають постійну потребу в самовдосконаленні. Дуже уважні і турботливі.

А — протягом усього життя знаходяться в безперервній гонці за першість. Зазвичай їм у всьому супроводжує успіх. Прагнуть до саморозвитку. Дуже вперті, вони завжди вірні своїм переконанням.

Таблиця: відповідності імені Емма

Характеристика Значення Вплив
Камінь Сердолік Допомагає знайти успіх в будь-яких життєвих сферах, здатний захистити володаря від злої магії і чаклунства. У давнину з цього каменю робили весільні прикраси, так як вважалося, що він захищає подружню пару від сцен ревнощів і розбратів, дарує радість і сімейне благополуччя.
Колір Помаранчевий Миролюбні і чуйні. Іноді можуть бути дратівливими і надмірно вимогливими, але оточуючі охоче прощають їм всі недосконалості характеру, так як «помаранчеві» люди добродушні, здатні мотивувати інших на добрі вчинки.
Число 3 Добрі, відкриті люди. Вони ніколи не сумують, створюється враження, що у них завжди все відмінно. Від “трійок ” ви ніколи не почуєте скарг, такі люди вважають за краще самостійно справлятися з труднощами. Завжди чесні у своїх намірах. Креативні, діяльні і дуже чарівні особистості, здатні привертати до себе увагу оточуючих.
Планета Уран Різнобічно розвинені, незалежні, винахідливі і волелюбні. Готові завжди відстоювати свої інтереси.
Стихія Вогонь Мають вибуховий характер. У справах зазвичай керуються почуттями, а не здоровим глуздом. Люблять командувати і нав’язувати іншим свою думку, через це їм важко завести міцну дружбу. Їх амбітність і винахідливість захоплюють оточуючих.
Животное Медуза Символ зосередженості і постійної готовності діяти, але в той же час — умиротворення і граціозності. Ця тварина уособлює енергію, яка б’є через край. Вважається чином гармонії внутрішнього і зовнішнього світу.
Знак зодіаку Рак Розсудливі, розсудливі. Слова заохочення мотивують їх на великі звершення. Прагнуть досягти гармонії і духовного спокою. Чуйні і комунікабельні, прекрасні слухачі, охоче діляться власним досвідом з іншими людьми.
Рослина Жимолость Уособлення любові і відданості. Ця рослина здавна використовується в любовній магії. Жимолость допомагає не тільки відновити колишню пристрасть у відносинах, але і зробити людину вірною сім’янином.
Метал Свинець Сприяє залученню влади та визнання, але водночас може приректи на самотність. Це відмінний талісман для людей, які шукають спокою і умиротворення.
Сприятливий день Четвер
Пори року Осінь

Коли народилася Емма

Зимова Емма сповнена енергії і життєвих сил. Для неї не існує перешкод, які дівчина була б не в силах подолати. Ця вольова і цілеспрямована жінка не бачить себе в ролі домогосподарки, оскільки бажає досягти успіху в кар’єрі. Не витає в хмарах і не будує ілюзорних планів, завжди впевнена в своїх силах і наполегливо йде до своєї мети.

Еммочка, яка народилася в один з весняних місяців, допитлива, мила, винахідлива і прагматична. Постійно прагне до самовдосконалення. Відкрита і комунікабельна, у неї безліч приятелів і знайомих. Шанує дружбу, не здатна на зраду. Її миролюбність і щирість підкорюють оточуючих.

Влітку народжуються Емми спокійні, розсудливі і чуйні. Це прекрасні господині, люблячі дружини і турботливі мами. Не прагнуть реалізувати себе на кар’єрному терені, бажають повністю присвятити себе родині. Чоловікові не доведеться нудьгувати з цієї міткою і чарівною жінкою, у неї завжди знайдуться ідеї, як приємно провести час.

Осіння Емма прагне до кар’єрного зростання, вона жадає всіма силами домогтися успіху. Розумна і розважлива, здатна відмінно організувати робочий процес. Не боїться відповідальності, може взятися за саме, здавалося б, безперспективну справу і в кінцевому рахунку домогтися запаморочливих висот. В особистому житті цій жінці не так щастить через постійну відсутність у неї вільного часу.

Таблиця: гороскоп імені Емма

Знак зодіаку Характеристика
Овен Комунікабельна, миролюбна, чуйна, доброзичлива і оптимістична жінка. Емма-Овен-бажаний гість в будь-якому будинку, вона швидко адаптується до будь-яких умов, в будь-якій компанії їй комфортно. Тактовна, здатна миритися з недоліками інших людей.
Телець Комунікабельна, миролюбна, чуйна, доброзичлива і оптимістична жінка. Емма-Овен-бажаний гість в будь-якому будинку, вона швидко адаптується до будь-яких умов, в будь-якій компанії їй комфортно. Тактовна, здатна миритися з недоліками інших людей.
Близнюки Ніжна, лагідна, наївна і дуже приваблива Емма-Близнюки погано розбирається в людях. Через це часто відчуває образу і розчарування. Мало хто здатний гідно оцінити цю жінку. Більшість прагнуть користуватися її добротою в корисливих цілях. Щоб уникнути проблем дівчині слід навчитися відмовляти.
Рак Відповідальна, розсудлива і відповідальна Емма-Рак часто потребує заохочення і радах близьких. Ця жінка не впевнена в своїх силах, вона нерідко буває залежною від чужих суджень, виходячи з яких часто приймає рішення всупереч власним бажанням і переконанням.
Лев Приваблива і дотепна жінка, здатна викликати захоплення оточуючих. Буває грубою і надмірно прямолінійною. Іноді це відбиває всяке бажання спілкуватися і дружити з нею. Емма-Лев не прощає помилок іншим, але при цьому не помічає власних.
Діва Багатогранна, винахідлива і талановита Емма-Діва знаходиться в постійному пошуку творчих ідей. Її життя насичене і різноманітне. Правда, робота, нові знайомства і безліч хобі абсолютно не залишають їй часу на особисте життя.
Терези Справжня домосідка, вона настільки звикла до комфорту, що часом умовити її хоча б на прогулянку практично неможливо. Емма-Терези не любить галасливих компаній і великого скупчення народу, вихідні любить проводити вдома, в колі своєї сім’ї.
Скорпіон Деспотична, прямодушна і норовлива Емма-Скорпіон ніколи не приховує своєї думки. Вона здатна висловити своєму опонентові все, що про нього думає. Не визнає помилок, вороже сприймає критику на свою адресу. Їй складно знаходити спільну мову з оточуючими.
Стрілець Недовірлива, боязка і образлива жінка. Вона довіряє далеко не всім людям, так як боїться зради. Емма-Стрілець потребує підтримки і турботи близьких, тільки вони можуть вселити в неї впевненість у себе. Мріє зустріти екстраординарного чоловіка, з яким може ділитися своїми ідеями.
Козеріг Серйозна, вольова і цілеспрямована жінка. Завжди знає, чого хоче від життя. Звикла завжди і в усьому розраховувати тільки на свої сили. Ця дівчина багато працює і домагається великих успіхів. Емма-Козеріг не боїться відповідальності, вона готова долати будь-які перешкоди на шляху до своєї мети.
Водолій Таку жінку тягнуть нові враження, цікаві знайомства і пристрасть до пригод. Емма-Водолій чуйна і комунікабельна, у неї багато друзів, з якими вона любить проводити багато часу. Її привабливість і відкритість привертають увагу оточуючих.
Риби Ранима, сором’язлива і небагатослівна Емма-риби воліє більшу частину часу проводити на самоті. Вона побоюється нових знайомств щоб уникнути брехні і зради. З близькими людьми щира і миролюбна.

Відомі жінки

Відомі жінки з цим ім’ям:

 • Емма Бантон — британська співачка, учасниця гурту ” Spice Girls»;
 • Еммі Нетер — німецький математик;
 • Емма Томпсон — британська актриса і сценарист, лауреат премій «Оскар», «BAFTA» і «Еммі»;
 • Емма Стоун — американська актриса, лауреат премій «Оскар», «Золотий глобус», BAFTA і трьох Премій Гільдії кіноакторів США»;
 • Емма Бонні — англійська снукеристка; на високому рівні грає в англійський більярд;
 • Емма Віклунд-Шведська фотомодель і кіноактриса;
 • Емма Лайне — Фінська тенісистка;
 • Емма Робертс — американська поп-співачка і актриса;
 • Еммі Верхей — Нідерландська скрипалька.

Пісні з цим ім’ям:» Емма «групи» орігамі«, Хіппани “групи ДДТ”.

Емма — сильна, волелюбна і незалежна жінка. Вона готова працювати на знос, щоб домогтися бажаного результату. Така дівчина виконавча, на неї завжди можна розраховувати, але від оточуючих вона вимагає такої ж самовіддачі. Еммочка ніколи не прощає образ. Вона готова мстити недоброзичливцю, вичікуючи, коли він розслабиться і втратить пильність. Володарка такого імені може виявляти у відносинах м’якість і ніжність, але її чоловік повинен бути сильним і терплячим. З цієї статті ви дізнались значення імені Емма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code