Що означає ім'я Евеліна

Що означає ім’я Евеліна: походження, характеристика та значення імені

Рідкісне, але звучне ім’я Евеліна наділяє свою власницю благородством і цілеспрямованістю, але в той же час — нервозністю і імпульсивністю. Така дівчина амбітна і смілива, вміє знаходити спільну мову з людьми. Втім, чималий вплив на характер Елі має дата її народження. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Евеліна.

Що означає ім’я Евеліна

Більшість дослідників сходяться на думці про те, що ім’я Евеліна має давнє єврейське походження. У перекладі воно означає «любляча життя», «наповнена життєвою силою». Його коріння бачать також у старовинному біблійному імені Авель.

Друга версія теж опосередковано пов’язана з єврейською етимологією. Деякі вважають, що ім’я Евеліна походить від французького Eveline. Втім, це слово виступає однією з похідних від імені Єва, яке на давньоєврейському означає “Життя”.

Ще одна версія — англійська. Вважають, що ім’я походить від бретонського Авелін. Втім, і останнє пов’язують зі староєврейським Авель (в перекладі означає «Дихання»). Від нього ж пішло і споріднене Евеліні ім’я Айлін.

Серед любителів шукати коріння різних імен є цікава приказка. Вона свідчить, що Евеліна отримала вміння з усього отримувати вигоду від євреїв, талант зачаровувати — від французів, а здатність вести себе в суспільстві — від англійців.

Існує також менш поширена версія походження імені Евеліна, яка пов’язує це слово з давньогрецькою міфологією. Його коріння бачать в найменуванні бога всіх вітрів Еола.

Форми імені Евеліна

Короткі форми імені:

 • Ева;
 • Ліна;
 • Евіта;
 • Еля;
 • Веля;
 • Вела;
 • Івлін;
 • Ів.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Евелінка;
 • Евеліночка;
 • Евинья;
 • Евелінушка.

Пишучи вірші про дівчину з ім’ям Евеліна, можна використовувати такі рими: балерина, картина, лавина, середина, вітрина.

У православних святцях імені Евеліни немає. Таких дівчаток найчастіше хрестять Євами. Але в рідкісних випадках використовують також ім’я Святої, яку шанують в день народження Ліночки.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — EVELINA.

Таблиця: варіанти імені Евеліна на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська Evelina Евеліна
Китайська 埃維莉娜 Ай вей ли на
Корейська 에블린 Ебеуллін
Японська エヴェリーナ Евуеріна
Німецька Evelyn, Evelin Евелін
Французька Evelyne, Eveline Евелін
Іспанська, італійська Evelina Евеліна
Данська, шведська, норвезька Evelina Евеліна
Нідерландська Evelien Евелін
Фінська Eveliina Евеліна
Арабська إفلينا Ифлина
Грецька Εβελίνα Евеліна
Ідиш עוועלינאַ Ивлина
Польська Ewelina Евеліна
Українська Евеліна Евеліна

По батькові, які поєднуються з ім’ям Евеліна

З ім’ям Евеліна гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Сергіївна;
 • Євгенівна;
 • Володимирівна;
 • Данилівна;
 • Леонідівна.

Варіанти ників для соціальних мереж

Створюючи аккаунт в соціальних мережах, Евеліна може використовувати такі Ніки:

 • evelllna;
 • evelyn;
 • evilla;
 • evelinka;
 • eve_lina.

Характеристика і значення імені Евеліна

Позитивні риси:

 • чуйність;
 • благородство;
 • товариськість;
 • цілеспрямованість;
 • життєрадісність;
 • здатність швидко адаптуватися до мінливих умов.

Негативні якості:

 • нерішучість;
 • нервозність;
 • злопам’ятність;
 • поривчастість.

Евеліна в дитинстві

Евеліна росте доброю і слухняною дівчинкою, з самих ранніх років вона звикла виконувати прохання батьків, правда, на вигідних для себе умовах. З віком малятко усвідомлює, що така поведінка може їй приносити чималу користь, і Ліночка починає всіляко догоджати викладачам в школі. Від цього її успіхи в навчанні зазвичай ростуть. Така дівчинка-далеко не ледарка, вона дуже здібна учениця. Прагнення відкривати щось нове, її допитливість тільки підсилюють тягу до знань.

Незважаючи на відкритість і комунікабельність, Евелінці дуже складно знайти спільну мову з однолітками. Її мінливість і вибуховий характер заважають дівчинці завести міцні дружні відносини. Вона дуже вразлива, вкрай вороже реагує на будь-які зауваження. Тому батьки, щоб не травмувати доньку, виконують всі її забаганки. Це може виховати в Малятку непомірний егоїзм.

Евеліна–підліток

Юна Евеліна стає ще більш прямолінійною і вимогливішою до оточуючих. При цьому така дівчина оптимістична і життєрадісна, із задоволенням підтримує будь-яку розмову. Але за її невимушеністю і миролюбністю можуть ховатися користолюбство і нав’язливість. Тільки з рідними і кращими друзями Ліна може бути чуйною і чесною.

Володарка цього імені дуже наївна і довірлива, важко переносить зраду. Вона шанує дружбу, часто готова пожертвувати своїми інтересами заради близької людини. Але чим частіше її наздоганяють розчарування, тим більше Евеліна переконується в користолюбстві і лукавстві оточуючих.

Ця дівчина норовлива і запальна. Якщо вона не навчиться керувати своїми емоціями, з часом може втратити всіх своїх друзів. Ліна любить бути в центрі уваги, заслужити її довіру можна за допомогою похвали і всілякого схвалення вчинків панянки. Така нерозбірливість у зв’язках і наївність можуть призвести до відчаю і небажання проявляти довіру навіть до близьких.

Евеліна-зразковаучениця і студентка. Часто вона одна з кращих по успішності в класі. Але і розважатися така дівчина теж вміє. Галасливі вечірки і велике скупчення народу — звична стихія Ліни, в компаніях вона відчуває себе більш ніж комфортно.

Юна володарка цього імені — творча особистість. Вона ніколи не упускає можливості продемонструвати свої таланти, Евелінка бере участь в різних конкурсах і розважальних заходах.

Вплив імені на характер і долю дорослої Евеліни

За П’єру Руже, Евеліна — це розсудлива різнобічно розвинена особистість, яка сумлінно виконує свої обов’язки. Часто буває похмурою і мовчазною, але в душі така дівчина дуже добродушна і романтична. Дуже потайна. Ліну дуже легко образити. Її вчинками часто керують амбітність і практичність. Володарка цього імені досить уперта, вона завжди готова відстоювати власні інтереси. Така дама — вічний борець за справедливість, вона готова захищати чужі інтереси, навіть на шкоду власним. Охоче йде на контакт.

Таланти та захоплення

Евеліна – дуже енергійна жінка, вона завжди жадає нових емоцій і незабутніх вражень. Віддає перевагу активному відпочинку. Велику слабкість живить до тварин. У неї в квартирі можна побачити цілий звіринець, що складається з самих різних домашніх улюбленців, яких вона оточує турботою і увагою.

Після заміжжя активність власниці цього імені може трохи вщухнути, але її захоплення від цього не стануть менш захоплюючими і цікавими. У вільний від роботи час Ліна здатна організувати незабутній відпочинок для всієї родини.

Кар’єра і бізнес Евеліни

Свою творчу особистість, любов до спілкування і тонке почуття прекрасного Евеліна зможе реалізувати в таких професіях:

 • психолог;
 • вихователька;
 • викладач;
 • художниця;
 • письменник;
 • журналістка;
 • флорист;
 • дизайнер.

Ця жінка не претендує на посаду керівника. Вона прекрасно справляється зі своїми обов’язками, виконує все сумлінно. Старанність і відповідальність Евеліни не залишаються непоміченими, тому з часом завдяки прагненню і завзятості вона може отримати високу посаду.

Зі своїми підлеглими така дівчина сувора, але справедлива. Вона не потерпить недбалості в роботі. Ліна прагне організувати робочий процес так, щоб він став якомога простішим і прибутковим.

Евеліна володіє комерційною жилкою, вона цілком може відкрити власну справу і привести її до успіху. Створювати бізнес їй краще самостійно, без партнерів і помічників. Впертість і владність носії цього імені можуть зіпсувати будь-які ділові відносини, особливо якщо хто-небудь наважиться оскаржувати її рішення. Втім, така жінка розумна і розважлива, тому її проекти зазвичай процвітають і приносять чималий прибуток.

Здоров’я

У Евеліни міцний імунітет. Протягом усього життя ця дівчина стійка до різних захворювань. Але все ж відсутність повноцінного відпочинку і постійний недосип можуть привести до порушень психіки і затяжних депресій.

Евеліна в любові і шлюбі

Евеліна приваблива, граціозна жінка. Вона завжди оточена увагою чоловіків. Але це не та дівчина, яка піде на поводу у своїх почуттів. Для неї важливі в першу чергу не почуття, а довіра і духовна близькість з партнером. Такий підхід до відносин дозволяє власниці цього імені створити міцну сім’ю.

Ліна шукає ідеального супутника життя, який зміг би стати для неї надійним другом, вірним партнером і пристрасним коханцем. Вона звертає увагу на вольових і цілеспрямованих чоловіків, здатних поступатися і проявляти терпіння, прощати її всі недоліки. Знайшовши свою любов, така дівчина виявляє глибоку повагу до свого обранця і надихає його на нові досягнення.

При всій своїй обережності і розважливості Евеліна часто виходить заміж в ранньому віці. Зазвичай вона вибирає чоловіка набагато старше себе, який володіє достатнім досвідом і в першу чергу стурбований побудовою благополучної сім’ї.

Евелинка — любляча дружина і турботлива мати. Володарка цього імені — прекрасна господиня, тримає будинок в чистоті і порядку. Вона дуже любить своїх дітей і всіляко їх балує. Але рутина і повсякденність з часом пригнічують дівчину, тому для збереження в сім’ї гармонійних відносин чоловік Ліни не повинен обмежувати її особистий простір. Тоді в парі не буде сварок і з’ясувань стосунків.

Для жінки з цим ім’ям чоловік є главою сім’ї, але зрідка Евеліна може проявляти свої лідерські якості. Їй важливо, щоб обранець підтримував переваги дівчини і проявляв активну участь в духовному розвитку сім’ї.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Ім’я Сумісність в любові Сумісність в шлюбі Особливості відносин
Олександр 70% 50% Сумісність цієї пари дуже мала, так як у людей з такими іменами абсолютно різні переконання і погляди на життя. При цьому їх нетривалі відносини дуже насичені і різноманітні. Однак часті сварки і розбіжності призводять цей союз до розриву.
Дмитро 70% 100% У цій парі — абсолютна ідилія. Незважаючи на протилежність характерів, партнери вирішують всі проблеми в мирній обстановці, приймаючи рішення, які влаштують обох. Евеліна і Дмитро здатні проявляти терпіння і прощати один одному всі недосконалості.
Сергій 60% 50% Запальному і дратівливому Сергію не вистачає ласки і тепла своєї дружини. А флегматичну і врівноважену Евеліну не влаштовує поривчастість і ненадійність чоловіка, який не може контролювати свої емоції.
Андрій 70% 70% Прекрасний тандем двох люблячих сердець. Партнери цінують і поважають один одного. У них безліч спільних інтересів, їм подобається проводити час разом. Єдине, що може посіяти між такими людьми розбрат, це прагнення обох командувати і ставити власну думку вище інтересів коханої людини.
Олексій 60% 80% Евеліна та Олексій не поспішають узаконювати стосунки. Вони довго придивляються і вивчають інтереси один одного. Зате коли остаточно приймають рішення бути разом, створюють міцну і щасливу сім’ю. У цій парі кожен відчуває себе на своєму місці, підтримуючи у всьому свою другу половину.
Євген 50% 100% Цю пару, поза всякими сумнівами, можна назвати ідеальною, так як в їхній родині панує справжня гармонія. Партнери не бояться експериментувати і активно працюють над своїми стосунками. Євген і Евеліна поділяють інтереси один одного, тому їм разом ніколи не буває нудно.
Максим 60% 50% Темпераментний Максим — гарячий чоловік, який звик бурхливо виражати свої емоції, а скромна і стримана Евеліна часто не звикла до такого спілкування. Чоловікові не вистачає пристрасті і ніжності в обраниці. З-за різниці характерів їх відносини досить хиткі і нестабільні.
Володимир 50% 60% Союз Евеліни і Володимира обіцяє їм прекрасне спільне майбутнє. Партнери сповнені любові і довіри один до одного. Вони здатні розуміти кохану людину з півслова, тому в їхній родині немає місця сварок і розбіжностей.
Анатолій 50% 100% У цій парі міцні і довірчі відносини, які побудовані на духовному зв’язку партнерів. Їм неважливо, що в їхньому житті відсутня пристрасть і бурхливий вираз почуттів. Евеліна і Анатолій звикли до спокою і сталості, які незмінно зміцнюють їх любов і сімейну ідилію.
Артем 70% 80% Відносини між Артемом і Евеліною можуть здатися оточуючим далеко не пересічними і десь навіть дивними. Кермо влади в цій родині знаходяться в жіночих руках, і чоловік не намагається цьому опиратися. Кожен відчуває себе на своєму місці. Ці люди відчувають один до одного безмірну любов, проявляють турботу і відданість.
Антон 60% 30% Цей союз можуть зберегти тільки сильні взаємні почуття. У партнерів абсолютно різні переконання і погляди на життя. Вони рідко ведуть відверті бесіди, так як іноді їм просто нема про що поговорити. Евеліну дратує легковажність і волелюбність Антона, який схильний проводити більшу частину часу з друзями, а не зі своєю родиною.
Роман 60% 90% Евеліна і Роман чудово підходять один одному. Обидва партнери-вольові і цілеспрямовані люди. Вони не схильні будувати ілюзій, всі їхні плани цілком реальні. Сім’я таких людей цілком благополучна.
Костянтин 60% 100% У Евеліни і Костянтина довірчі відносини. Такі люди можуть стати прекрасними партнерами по бізнесу, так як вони завжди готові підтримати один одного. Подружжя не звикли бурхливо виражати свої почуття, вони поважають і цінують старання своєї другої половини. Успіх цієї сім’ї полягає в стабільності.
Олег 60% 50% Простодушний і оптимістичний Олег навряд чи зможе привернути увагу серйозної і розважливої Евеліни. Дівчина практична і розважлива, схильна багато працювати і приймати виважені рішення, на які такий чоловік навряд чи коли-небудь зважиться.
Юрій 50% 80% Цей союз вважається дуже вдалим, так як партнери відмінно підходять один одному. Обидва не схильні до поспіху, вважають за краще комфорт. Вони люблять свого супутника життя і поважають його думку. Юрію і Евеліні нема чого конфліктувати і з’ясовувати стосунки, вони завжди готові поступатися і шукати компроміси.
Ігор 70% 50% Шанси на спільне майбутнє у цієї пари дуже малі. У кожного з них абсолютно різні плани на життя. Але навіть якщо Евеліні і Ігорю судилося пробути разом недовгий час, вони обов’язково вийдуть з відносин урок, який допоможе їм уникнути помилок в майбутньому.
Денис 50% 30% В цьому союзі зійшлися абсолютно протилежні за характером особистості, схильні до конфліктів і бурхливих скандалів. Однак в деяких випадках сварки можуть служити для таких людей своєрідною розрядкою, після якої партнери знову проявляють ніжність один до одного.

Значення кожної літери імені Евеліна

Е — проникливі люди, здатні бачити людину наскрізь. Дуже цікаві, прагнуть бути в курсі всіх подій, навіть таких, які їх абсолютно не стосуються. Розумні і красномовні, володіють вишуканими манерами, за допомогою яких прагнуть показати свою приналежність до вищого суспільства.

Жінки, ім’я яких починається з букви “Е”, мають бунтарські нахили. Вони не бажають дотримуватися правил, нав’язаних суспільством. Вперті, завжди готові відстоювати власні інтереси. Багато хто вважає таких дівчат божевільними, але більшість заздрить їх сміливості і незалежності.

В — товариськість, миролюбність, прагнення до гармонії. Креативна і талановита особистість, прагне привнести відтінок творчості в усе, чим займаються.

Е — безперервне бажання самовдосконалюватися. Гостра потреба в спілкуванні і обміні ідеями. Дуже проникливі і допитливі. Не вміють зберігати секрети.

Л — справжні цінителі прекрасного. Креативні та творчі. Часто зациклюються на минулому, що заважає їм прийняти зміни в своєму житті і рухатися далі.

І — прагнуть до духовного розвитку. Дуже сприйнятливі, чуйні і життєрадісні. Можуть надягати маску байдужості і цинізму, приховуючи за нею ніжну і чуттєву душу.

Н — вкрай вперті і незговірливі, з такими людьми складно знайти спільну мову. Їх багатогранність і винахідливість допомагають знаходити вихід з будь-якої ситуації. Зазвичай ведуть здоровий спосіб життя. Дуже вимогливі, причому не тільки до оточуючих, але і до себе. Відповідальні та сумлінні працівники, які не люблять витрачати часу задарма.

А — символ будь-яких починань і спраги змін. Прагнення до духовного і фізичного розвитку.

Таблиця: відповідності імені Евеліна

Характеристика Значення Вплив
Камінь Яшма Символ знань, хоробрості, мудрості, бадьорості духу і могутності. Цей камінь здатний відкрити дар до віщування, яшма допомагає розкривати таємниці буття.
Колір Коричневий Працьовита, щира, доброзичлива людина. Правда, її неврівноважений і вибуховий характер може стати причиною великих неприємностей. Почуття власної гідності часто заважає слухати порад оточуючих.
Число 7 Прагнуть до бездоганності, бажають завжди все контролювати. Воліють одноосібно приймати рішення, не бажаючи виносити їх на загальне обговорення. Талановиті і винахідливі люди, їм не властиво розголошувати чужі таємниці. Через страх прив’язатися до кого-небудь в суспільстві поводяться дещо відсторонено і холодно.
Планета Місяць Мають багату уяву, часто володіють даром передбачення. У період повного місяця можуть ставати більш чутливими і дратівливими.
Стихія Вода Завжди довіряють своєму внутрішньому чуттю, яке їх ніколи не підводить. Ці люди здатні знайти вихід з найзаплутанішої ситуації. Креативні та комунікабельні. Періодично можуть бути вкрай знервованими і запальними.
Тварина Гриф Має неоднозначний сенс. З одного боку, є символом материнської турботи, опіки і домашнього затишку, з іншого — уособлює хаос. У давнину цей птах символізувала могутність, переможність, спостережливість і розсудливість.
Знак зодіаку Діва Врівноважені і спокійні люди. Єдине, що може привести їх в лють, – це неповага, нерозсудливість і непорядність. Не витрачають гроші даремно. Привітні господарі, здатні всюди встигати.
Дерево Верба В європейських країнах є уособленням розлуки, печалі і втрат. На Сході це дерево символізує привабливість, граціозність і жіночність.
Рослина Верес Символ самотності. Цвітіння вересу здавна асоціюється з приходом тепла. Є уособленням жіночності, витонченості і пристрасті. Часто використовується в магічних ритуалах для захисту від темних сил. Сушений Верес застосовується в якості оберега для будинку, що привертає успіх і добробут.
Метал Залізо Символ хоробрості, чесності, справедливості, непохитності. Талісман з цього металу варто носити тільки вольовим і витривалим людям.
Сприятливий день Понеділок
Пора року Весна

Коли народилася Евеліна

Зимова Евеліна розсудлива, відповідальна і розважлива. Багатьом ця жінка може здатися дещо замкнутою, але це не зовсім так. Просто вона не любить порожніх розмов і пліток. Завжди точно висловлює свої думки, не говорить того, в чому не впевнена. У жіночій компанії їй складно підтримати бесіду. Але Ліна не впадає у відчай, для неї важливо знайти гармонію з собою, чим Шукати приємну компанію.

Евеліна, яка народилася навесні, щира, комунікабельна і життєрадісна. Вона з легкістю може стати душею будь-якої компанії. Її оптимізм і добродушний характер приваблює оточуючих. Однак за миролюбністю дівчини може ховатися егоїстичний характер. Прекрасно розбирається в людях, добре розуміючи, на що здатна та чи інша людина. Дуже обережна, ніколи не стане жертвою шахраїв, так як здатна логічно міркувати і тверезо оцінювати ситуацію.

Літня Ліна — вольова і цілеспрямована особистість, яка ніколи і нічого не робить просто так, без особистої вигоди. Ця жінка дуже працьовита, заради досягнення бажаного готова багато працювати. Щоб захистити себе від зрад і розчарувань, вона створює образ неприступної жінки. Але з рідними і близькими може бути добродушною і щирою.

Осіння Евеліна часто будує навколо себе бар’єр, за допомогою якого намагається відгородитися від усіх. Дуже вразлива, постійно боїться, що її одного разу зрадять. Через це у такої дівчини практично немає друзів. Ліна, яка народилася восени, замкнута, вона абсолютно не вміє проявляти своїх почуттів, тому їй складно в спілкуванні з чоловіками.

Таблиця: гороскоп імені Евеліна

Знак зодіаку Характеристика
Овен Активна, комунікабельна та життєрадісна жінка, яка здатна своїм оптимізмом і добродушністю привернути увагу оточуючих. Але її запальність і мінливість заважають заводити надійних друзів.
Телець Добродушна, скромна і наївна жінка, здатна здійснювати самовіддані вчинки заради інших. Однак її довірливість нечасто грає з нею злий жарт, так як не всі люди чисті в своїх намірах. Багатьом дуже вигідно завести дружбу з Ліною-Тельцем, використовуючи її доброту в корисливих цілях.
Близнюки Уперта і незговірлива жінка, яка завжди готова відстоювати власну думку, а от інтереси оточуючих її мало турбують. Її настрій може кардинально змінюватися кілька разів за день. Життя Евеліни-Близнюків яскраве і різноманітне. Рутина і спокій пригнічують її. Щоб розважити себе, вона навіть здатна затіяти з ким-небудь безглузду сварку.
Рак Скромна, замкнута, злегка закомплексована жінка, звикла до самотності. Вона боїться відкриватися людям, бачить в кожному брехуна і зрадника, тому і друзів у неї немає. У роботі їй не дуже щастить. Не вміє відстоювати своїх інтересів, довго сумнівається в правильності свого рішення. Звикла до стабільності, важко адаптується до змін як у професійній діяльності, так і в особистому житті.
Лев Самозакохана і егоїстична особистість, яка бажає знайти владу і визнання. Для досягнення мети здатна піти на самі безрозсудні вчинки. Багатьох людей відштовхує її зухвала поведінка. Евеліна-Лев здатна домогтися великих висот завдяки працьовитості, завзятості і навіть авантюризму. Це чарівна і навіжена жінка, яка завжди користується популярністю у чоловіків.
Діва Відповідальна, передбачлива і розважлива Евеліна-Діва зазвичай дуже успішна. Вона завжди знає, чого хоче від життя. Така дівчина не робить спонтанних і безрозсудних вчинків, все її життя зазвичай розписано на роки вперед. Іноді це заважає їй отримувати задоволення від життя. Здоровий глузд і прагматичність часто не дозволяють їй користуватися шансами випадкових обставин. Ця дама дуже любить свою роботу і часто відкладає створення сім’ї на довгий термін.
Терези Енергійна, комунікабельна жінка, якій важко всидіти на одному місці. Її вабить невідомість, вона прагне до нових знайомств, вражень. За своєю натурою вона швидше діяч, а не мислитель. Така дівчина любить доводити до розуму проекти інших людей, а не сидіти над власними. Евеліні-Терезам важлива думка оточуючих, вона прагне бути чарівною, демонструючи в суспільстві свої найкращі якості.
Скорпіон Владолюбна і вперта Евеліна-Скорпіон володіє бунтарським характером. Вона не дотримується правил, встановлених іншими людьми. Завжди знаходиться в безперервній боротьбі за лідерство, готова піти на все, щоб домогтися бажаного результату. Така дівчина може годинами міркувати і давати поради, а до думки інших людей вона байдужа.
Стрілець У цій жінці дивним чином поєднуються такі якості, як розважливість і азартність, легковажність і надійність, витонченість і витривалість. Евеліна-Стрілець жадає слави і визнання, тому завжди прагне зайняти високу посаду.
Козеріг Для такої дами важлива сім’я і пристрій домашнього затишку. Евеліні-Козерогу чуже суперництво і гонка за славою. Вона прагне знайти гармонію і умиротворення. Це вольова і витривала жінка, готова до будь-яких труднощів. Ніщо не зможе її зупинити на шляху до бажаної мети.
Водолій Непересічна особистість, абсолютно непередбачувана жінка. Вона здатна бентежити оточуючих своїми вчинками. Евеліна-Водолій може бути дуже милою і чемною з усіма, але при цьому переслідувати якусь особисту мету. Її краще не ображати, так як ніхто не здатний навіть припустити, яка відплата очікує недоброзичливця.
Риби Чуйна і комунікабельна жінка, повна співчуття до інших. Завжди готова вислухати і дати пораду, але впоратися зі своїми проблемами вона просто не в силах. Евеліна-Риби хапається за кілька справ одночасно, створюючи навколо себе справжній вир подій, пов’язаних з роботою, будинком і спілкуванням з друзями. При цьому її спроби досягти успіху хоча б в одній з численних сфер діяльності зазвичай не виправдовуються успіхом.

Відомі жінки

Відомі жінки з цим ім’ям:

 • Евеліна Бледанс — російська актриса;
 • Евелін Тома — французька телеведуча;
 • Евелін Елізабет Енн Гленні — шотландська перкусіоністка і композитор;
 • Евеліна Сашенко — литовська джазова співачка польського походження, представляла Литву на конкурсі “Євробачення” в 2011 році;
 • Евеліна Хромченко — журналіст, телеведуча і письменниця, протягом 13 років займала пост головного редактора і креативного директора російської версії журналу ” L’officiel»;
 • Евеліна Сакуро — російська і білоруська актриса кіно і театру;
 • Евеліні Відмер-Шлумпф — швейцарський політик;
 • Евелін Лорі — словацька фотомодель;
 • Евелін Гроссман — німецька фігуристка, чемпіонка НДР та Європи;
 • Евелін Мейбл Річардсон Бернс — американський економіст англійського походження, доктор філософії.

Евеліна — амбітна і розважлива жінка. Вона володіє просто незрівнянними акторськими навичками. З їх допомогою така дівчина здатна підпорядковувати людей своїй волі і схиляти до тієї думки, яка для неї найбільш вигідна. Володарка цього імені легко адаптується до змін, з неймовірною легкістю ставиться до життя. Линочка дуже комунікабельна, щедра, але в той же час розважлива, не позбавлена хитрості і підступності. З цієї статті ви дізнались значення імені Евеліна.

Думка про “Що означає ім’я Евеліна: походження, характеристика та значення імені”

 1. Евеліна сказав:

  В свому імені Я почула деяку правду і з хорошої сторони і не дуже. Ще мене вразило те що число 7 моє олюблене і якраз про те число там розповідалося🔥🔥🔥

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code