Що означають дві маківки

Звертали увагу, звідки росте волосся на голові? З маківки. Звідти формуються волосяні «потоки», далі спускаючись на потилицю, лоб і віскі. Зазвичай така маківка у людини одна. Але зустрічаються і дві маківки на голові. Як і все незвичайне, таке явище викликало у наших предків інтерес. Звідси і поява народних прикмет, готових розповісти нам, що значить дві маківки у чоловіка, жінки чи дитини.

Дві маківки у дитини

У крихітки таке явище простежити простіше всього. Друга верхівка може сформуватися в будь-якій частині голови – як поряд з основною, так і ближче до потилиці або скронь. У народі вважають таке явище знаком долі – якщо ви виявили у малюка дві маківки, він буде щасливим.

Інші прикмети говорять, що володарю двох верхівок доведеться:

  1. Двічі одружитися (сьогодні незвичайність такого явища, як повторний шлюб, повністю стерлася. А у часи, коли склалася така прикмета, шлюб укладали один раз і на все життя – виняток становили випадки, коли чоловік рано помер).
  2. Де сформувалася маківка, та половина мозку більш розвинена. Як ми знаємо, праве півкуля відповідає за творчі здібності, а ліве – за логічне мислення. У володарів двох верхівок однаково добре розвинене і те, і інше.
  3. Прикмета дві маківки також наділяє людину здатністю виходити сухим з води, тобто справлятися з успіхом з будь-якими, самими складними ситуаціями. Іноді цього надається негативне значення – людини вважають хитрим і спритним. У будь-якому випадку, йому самому такий навик піде тільки на користь, інші ж будуть просто заздрити щасливчику.

У деяких північних народів шаманом міг стати тільки людина, що має незвичайну мітку – в тому числі і дві маківки. Вважалося, що таких людей позначили вищі сили, щоб звичайні люди не пройшли повз їх особливих талантів.

Дві маківки у чоловіка або жінки

Все, що відноситься до прикмет про дитину такою особливістю волосяного покриву, відноситься і до чоловіка або жінки.

Крім того, прикмета дві маківки про таких людей говорить наступне:

  1. Сни, які їм сняться, частіше збуваються.
  2. Вони люблять усамітнення і спокій.
  3. Володіють певним талантом – добре грають на музичному інструменті, співають, танцюють, майструють і т. п.
  4. У них два ангела-хранителя, тому неприємності часто обходять їх стороною.

Щоб закріпити зв’язок з вищими силами, яка є у всіх володарів двох верхівок, не варто стригтися. Хоча волосся з часом відросте і верхівки знову сформуються, на той час, поки їх не буде видно, людина втратить всі свої незвичайні сили і здібності, а також захист вищих сил. Навіть якщо він про них раніше не підозрював, що в його долі можуть виникнути негативні зміни, яких можна було б уникнути, просто не змінюючи зачіску кардинально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code