Що робити з випавшим молочним зубом – прикмета

Існує чимало народних повір’їв, пов’язаних з зубами, з їх станом, терміном появи і зміни. Вважається, що зуби – це історія роду. За ним можна визначити, які проблеми чи можливості нам передали предки.

Молочні показують спадкові таланти і пороки, якими володіє дитина, і хто буде його захисником в житті. Заглянувши в рот малюка, можна багато чого зрозуміти про його майбутнє, характер і про те, в якому напрямку необхідно розвивати.

Що робити з молочними зубами – прикмети

Сьогодні існує звичай стукати по першим зубах срібною ложечкою. Вважається, що ця дія зробить їх міцними і здоровими. Однак у цієї прикмети є і ще одне маловідоме тлумачення:

  1. Всі молочні зуби – прикмети можливих успіхів або невдач, закладених у дитини кармою, але тільки тих, прояв яких в майбутньому залежить від волі і зусиль людини.
  2. Постійні зуби, навпаки, відображають фатальні проблеми роду, те, що змінити вже неможливо.

Поява першого зуба – важлива подія. Він показує потенційну проблему або талант людини. Подарунком долі називали зуб, який з’явився в роті дитини ще в утробі матері. Таким дітям приписували здатність змінювати власну карму. В майбутньому у них завжди буде свобода вибору в будь-яких ситуаціях.

З точки зору зороастрійців, батьки повинні уважно спостерігати за молочними зубами дитини. Якщо вони криві або зіпсовані, необхідно терміново усунути дефект, адже на цьому етапі кармічні проблеми ще можна ліквідувати. Постукуванням ложкою по прорезавшемуся зубика, батьки дають зрозуміти предкам, що контролюють ситуацію.

Прикмети – молочний зуб випав

Всім відомо, що майбутнє здоров’я організму в цілому і зубів зокрема закладається з дитинства. Тому батьки намагаються виконувати всі рекомендації лікарів щодо розвитку малюка і догляду за порожниною рота. Не залишаються без уваги і всілякі забобони, що стосуються молочних зубів дитини.

Багатьох хвилює питання: що робити з випавшим молочним зубом? Прикмета каже, що його необхідно віддати сірому гризуна, а саме мишці. Зробити це можна кількома способами:

  • викинути за грубку;
  • помістити під плінтус;
  • віднести на горище;
  • просунути в щілину між дошками підлоги.

Вважається, що мишка забере випав зубик, а натомість подарує новий, міцний і здоровий. Саме таку казку і розповідали малечі наші предки. Сьогодні багато батьків віддають перевагу історію про зубну фею, яка забирає зубик вночі з під подушки і залишає на його місці солодощі або іграшку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code