Сонник до чого може снитися заєць?

Зайці – милі, пухнасті істоти, так часто є головними героями казок і оповідань про тварин, знайомих всім з раннього дитинства. А що якщо косою приснився в нічних мріях? Чи може настільки нешкідливий звір обіцяти біди і нещастя?

Тлумачі снів допоможуть розібратися з тим, до чого сниться заєць, і зрозуміти, чому він прийшов до вас в сон. Необхідно лише згадати деталі: забарвлення шубки тварини, що саме він робив, чи був налаштований дружелюбно. Також варто загострити увагу на діях самого сновидця.

Бачити уві сні зайця

Заєць, побачений у сні, несе в собі абсолютно різні за змістом тлумачення. Це можуть бути як хороші новини, так і заподіяння шкоди, непередбачені витрати. Сонники розшифровують образи виходячи з розміру пухнастого, його забарвлення, від того, куди тварина прямувала, що робила і чи не виявляла агресію.

Білого

Заєць білого забарвлення уві сні-позитивний символ. Життя сновидця в недалекому майбутньому буде наповнена щасливими моментами і приємними сюрпризами. Якщо ви годували тварину з рук у сні, то незабаром відбудеться захід, присвячений комусь із близьких приятелів.

Сірого

Сірий косолапий уві сні говорить про страх сновидця перед неприємними подіями. Якщо сплячий вів діалог з твариною, то наяву недоброзичливці спробують обмовити його. Крім усього іншого, бачення свідчить про події, які спонукають сновидця бути надмірно стурбованим. Якщо за вами гналися сірі зайці, то чекайте появи в своєму житті покровителя, наділеного безмежною владою.

Чорного

Чорний звір сниться до неприємних подій у фінансовій сфері. Можливо, сплячий бездумно розпорядиться значною сумою грошей, яка буде набагато більше тієї, ніж можна собі дозволити.

Подібний сон-ознака появи неблагонадійної людини в житті, який якраз і може стати джерелом втрати грошових коштів.

Рудого

Руді зайчата обіцяють розчарування. Існує ймовірність, що задумане бажання сновидця не здійсниться, а виною цьому послужать сумні події.

Читайте також:  До чого сниться агат?

Великого

Гігантський заєць уві сні говорить про те, що через власну нерішучість, ви можете позбудеться займаного посту.

Мертвого

Мертва тварина обіцяє втрату друга, яка викличе самотність, нудьгу і сірі будні.

Маленького

Маленькі завзяті зайчата сняться до додавання в сімействі, веселому проведення часу.

Біжучого

Якщо уві сні назустріч втік заєць, то незабаром ви знайдете нових відданих товаришів. Сновидіння, де герой з превеликим задоволенням спостерігає за тваринами, пророкує успішну зустріч з кимось, кого сплячий шалено боїться.

Плюшевого

Сниться іграшковий зайчик – до отримання подарунка і появи змін в особистому житті, однак, не в такому незабаром, як хотілося б. Старий плюшевий друг – до сумних подій.

Багато

Кілька зайців в лісі – до великої кількості дрібних клопотів. Зграя косих, пробігають повз сновидця – до гонитви наяву за непотрібними справами.

З зайчихою

Заєць і зайчиха сняться до любові і романтики. Можливо, сновидец також зустріне свою половинку і буде щасливий. Весілля двох зайців – до невдячності. Будьте готові до того, що всі ваші старання не будуть оцінені по достоїнству.

Кому приснився

Заєць як відомо, символи і передвістя – це звична справа. У світі не існує жодного сну, який би не мав прихованого потаємного сенсу. Мрії з тваринами як ніщо інше здатне розкривати таємниці і приносити вести.

Заєць-персонаж неоднозначний, і якщо вже він з’явився уві сні, то це точно неспроста. Для визначення того, до чого сниться тварина, перш за все, необхідно провести певну паралель.

Пухнастий звір асоціюється з такими якостями, як боягузтво, скромність, але при цьому – стрімка швидкість, адже він завжди рятується втечею від хижаків.

7 з 10 снів про зайців віщують народження дітей

Крім усього іншого, зайці дуже плідні, тому часто сняться до поповнення в сім’ї.

Дівчині

Незаміжній дівчині поява косого уві сні обіцяє довгоочікувану зустріч з цікавим юнаком, який згодом стане її чоловіком.

Жінці

Молодій особі жіночої статі поява зайця уві сні може передвіщати швидку вагітність. Вагітної в тому випадку, якщо жінка вже знаходиться в положенні, то рекомендується згадати стать тварини. Пухнастий звір чоловічої статі – до появи хлопчика, зайчиха – до народження милої дівчинки.

Чоловікові

Чоловік, який побачив зайця уві сні, наяву мріє про свою незалежність і самостійність. Можливо, юнак вважає, що став вже досить дорослий і може починати вчити життя інших.

Найчастіше подібний образ сниться молодому чоловікові, який мріє стати батьком. Присутня ймовірність, що його дружина вагітна і незабаром сім’ю чекає поповнення.

Де ви побачили зайця?

У лісі

Якщо вам приснилися тварини в лісі, то це до відродження. Ймовірно, в житті почнеться період переосмислення цінностей, з’явиться дитина. Якщо пухнастих було багато, то вас чекають клопітні справи в неймовірній кількості. Спроби приручити зайчат – до появи нових знайомств, серед яких може виявитися ваша доля.

Читайте також:  Сонник до чого сниться волосся, тлумачення сну для дівчат, жінок і чоловіків

В руках

Якщо зайчата норовлять забратися на руки, то в житті ви знайдете могутність.

У клітці

Зайці, замкнені в клітці – це символ того, що сплячий займає не своє місце і глибоко в підсвідомості чекає за це покарання.

Що при цьому відбувалось?

Кусає

Розшифровувати сон, в якому тварина вас вкусила, варто з граничною обережністю, так як це може означати, що людина провокує у вас суперечливі почуття. Одночасно він викликає симпатію і побоювання. Сновидіння підказує, що ваші сумніви не безпідставні, тому будьте обережні і не піддавайтеся спокусам.

Зловити

Якщо уві сні ви зловили косого або ж просто змогли його наздогнати, то наяву вас всенепременно чекає удача в любовних справах. Це може пророкувати щасливе весілля, заручини, довгождану пропозицію руки і серця або просто міцний союз, наповнений ідилією.

Вбити

Якщо сплячий уві сні самостійно вбив беззахисну тварину, то в реальному житті він сам стане обманщиком, а під ударом виявиться його сім’я. Заєць, який помер своєю смертю – до втрат.

Стріляти

Якщо уві сні ви стріляли в стрибучого, то в житті опинитеся в непростій ситуації, вихід з якої неможливо буде знайти самостійно. Сновидцю знадобиться термінова допомога когось із близьких друзів або родичів.

Полювати

Полювання на пухнасту істоту у сні – до конфлікту в сім’ї, який розсварить на тривалий період часу.

Значення за різними сонниками

Зайці, що з’являються уві сні – суперечливі провісники. Це дуже символічний і одночасно красномовний образ. Тлумачі снів спираються на деталі і обставини, що відбулися в мріях. Все буде залежати від того, яким чином звірі взаємодіяли з вами, і якою була зворотна реакція.

За російським сонником

Російський народний сонник характеризує появу зайця уві сні, як боротьбу сновидця з декількома справами одночасно, які ніколи не доводяться до кінця. 85% снів про зайців символізують боягузтво сновидця Варто зауважити, що цього перешкодою буде боягузтво сплячого, яку він безуспішно прагне завуалювати від сторонніх людей.

По соннику Міллера

Міллер трактував сновидіння з урахуванням того, як людина наяву ставиться до тварин. У тому випадку, якщо він їх любить, то сон вкаже на появу в житті індивіда симпатичних, але неінтелігентних приятелів.

За сонником Федорівської

Цілителька Федорівська характеризувала зайця, що привидівся уві сні, як хороший знак. Вона запевняла, що образ тварини обіцяє поповнення в сімействі.

Читайте також:  До чого сняться ваги?

За Ідіоматичним сонником

В ідіоматичному сонникві написано, що пухнастий звір уві сні характеризує не що інше, як поведінка сновидця. Судячи з усього, він настільки боїться, що просто нагадує мізерна тварина.

За сонником Хассе

В соннику Хассе сюжет про зайця на зеленій галявині трактується як сприятливий символ, який віщує щастя і удачу.

За сонником 21 століття

Сонник XXI століття пропонує не настільки позитивні трактування. Згідно з ним, поява звірка уві сні межує з небезпекою, що загрожує сновидцу. Будьте обережні, адже ваші вороги активізувалися і планують приступити до наступу.

За сонником Фрейда

Думка Фрейда індивідуальна. Він абсолютно впевнений в тому, що заєць уві сні – до недовіри. Є ймовірність, що ви запідозрили свого партнера в зраді. Згідно тлумачу снів, подібні побоювання абсолютно безпідставні. Ревнощі можуть призвести до негативних наслідків і зруйнувати навіть найміцніші відносини.

За сонником Езопа

Згідно з сонником Езопа, заєць уві сні-це символ лукавої людини, що знаходиться поруч. Більш того, він дає спящему поради про те, як правильно чинити в тій чи іншій ситуації, які рішення приймати. Однак всі ці поради показні, не варто прислухатися до них.

За сонником Ванги

Провидиця Ванга однозначно стверджує, що сновидіння з зайцем несе сприятливі наслідки. Однак це відбудеться тільки в тому випадку, якщо сновидец утримається від прийняття необдуманих поспішних рішень. Згідно Ванзі, всі дії сплячого повинні бути чіткими, ясними і обдуманими.

Оцініть статтю!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів ще немає)
Loading...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code