Сонник до чого сняться шкарпетки уві сні, тлумачення для чоловіків і жінок

Свої ноги уві сні ми бачимо дуже рідко, але іноді таке трапляється. До чого сняться шкарпетки — сонник каже, що такі сновидіння проектують ваші плани і прагнення. Ви повністю готові приймати конкретні рішення, які приведуть вас до перемоги. За матеріалом і станом шкарпеток можна сказати, чи готові ви вирішувати ряд питань, що стосуються робочих процесів, і якого результату можна очікувати.

До чого сняться шкарпетки — сонник каже, що вони символізують дорогу, подорож, або, в переносному сенсі, рух до своїх цілей.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

У випадку з шкарпетками великий вплив на зміст вашого сну надають подробиці і деталі побаченого сюжету. Наприклад, колір шкарпеток важливий для тлумачення. Яскраві кольори уособлюють ваші емоції. Різні дефекти говорять про перешкоди і труднощі, які чекають вас на шляху до поставленої мети. Тільки завзятість і праця приведуть вас до перемоги, ось до чого сняться діряві шкарпетки. Так давайте розберемо детальніше, що означають ті чи інші деталі сновидіння.

Різновид: чоловічі, жіночі, дитячі

 1. До чого сняться шкарпетки чоловічі — вони радять готуватися до майбутнього подорожі, можливо, вас чекає ділова або сімейна поїздка. Вона доставить вам тільки приємні спогади. Як говорить сонник, шкарпетки чоловічі наснилися жінці — це знак нових приємних знайомств, які принесуть масу вражень.
 2. Сон, шкарпетки в якому були дитячими – символ турботи і уваги. Чекайте, що скоро у вашому житті з’явиться той, кому потрібно ваше тепло.
 3. Жіночі шкарпетки для сновидця обіцяють романтичну зустріч із протилежною підлогою. Жінці ж, шкарпетки пророкують суперницю, яка спробує нашкодити вашим відносинам.

Колір: червоні, білі, сині, чорні та інші

 1. До чого сняться білі шкарпетки — вони символізують чистоту намірів. Ви щирий і безкорисливий людина, але будьте уважніше. Можливо, вашою добротою можуть скористатися. Як говорить сонник, білі шкарпетки віщують сімейні конфлікти, розрив відносин.
 2. Людина, побачивши червоні шкарпетки уві сні, здатний зробити щось. Не сумнівайтеся в своєму успіху. Удача на вашому боці. Червоний колір -колір імпульсивності і спонтанності.
 3. Бачити уві сні шкарпетки жовтого кольору означає, що ви особистість яскрава і непостійна. Всі ідеї у вашій голові, які ви захочете втілити в життя швидко відійдуть на другий план.
 4. Шкарпетки зеленого кольору обіцяють вам прагнення до влади. Вам ніщо не коштує отримати повагу на роботі, лише виконуючи свої обов’язки.
 5. Приснилися шкарпетки синього кольору — всі прийняті вами рішення приведуть вас до негайного успіху в справах. Можливо, варто взятися за новий бізнес. Повірте, він буде успішний.
 6. Чорні шкарпетки сняться, коли потрібно задуматися про відносини з оточуючими. Можливо, ви з ними занадто різання. Поміняйте манеру спілкування, адже не виключено, що незабаром вам знадобиться їх допомога.
 7. Яскраві шкарпетки попереджають сновидця про важливу подію. Чоловік може розраховувати на підвищення зарплати. Вільної дівчині варто очікувати приємного незнайомця. Заміжню жінку чекає поповнення в родині.

Якщо вам приснилися в’язані шкарпетки, вам потрібно більше довіряти самому собі.

Що означає в’язати вовняні шкарпетки уві сні?

 • Як говорить сонник, шкарпетки вовняні говорять про недовіру до себе. Навчіться сміливо довіряти своїм бажанням, вам неоюходимо прагнення до самодостатності.
 • Продовжуємо вивчати сонник: в’язані шкарпетки характеризує вас, як людину, міцно стоїть на ногах;
 • У сні ви в’яжете шкарпетки? Чекайте одноманітну і нудну роботу. Однак таке заняття принесе вам позитивний результат, який задовольнить вас.

Бачити брудні шкарпетки і прати їх у сні

 1. До чого сняться брудні шкарпетки — вони попереджають про можливі конфлікти та скандали. Сновидіння говорить про вашу невпевненість у своїх діях. Ви постійно сумніваєтеся в успіху. Потрібно терміново підвищити самооцінку!
 2. До чого сниться прати шкарпетки — це говорить про вашу самостійності і самодостатності. Стирати чужі шкарпетки трактується як можлива зустріч з другою половинкою.

Бачити діряві шкарпетки, штопати або купувати нові

Як говорить сонник, діряві шкарпетки вказують на невдоволення самим собою. Надягати їх – означає йти проти себе. Надходити не по совісті, а так як скажуть. Навчіться говорити про своєї позиції в суспільстві. Нехай вас почують! Гармонія з собою — ось, що вам потрібно.

 1. До чого сниться купувати шкарпетки — вам варто знайти однодумців, розширити своє коло спілкування. Можливо, вам не вистачає нових вражень.
 2. Жінку, штопающую шкарпетки, очікують важкі фінансові труднощі. Для решти до чого сниться штопати шкарпетки – втрата сенсу в житті.
 3. Молода дівчина, яка побачила уві сні нові шкарпетки, може розраховувати на появу молодого чи молодої людини. А ось для чоловіків сонник носки нові називає застереженням від обману з боку близьких людей.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Сновидіння уособлюють таємні бажання та думки людини. У численних сонники шкарпетки є символом руху, подорожі. Перш ніж почати трактування сну, згадайте, як виглядали шкарпетки у вашому сні. А потім знайдіть тлумачення побаченого образу в будь-якому з найпопулярніших сонників. Ми пропонуємо вашій увазі опису з тлумачів різних авторів, прогнози яких вважаються найбільш правдивими.

Сонник Міллера — труднощі на роботі

 1. Густаву Міллеру не довелося зустрітися з шкарпетками. В його сонник носки – це онучі. Для військових таке сновидіння служило очікуванням важких часів на службі.
 2. Надягати шкарпетки по Міллеру -значить бути впевненим у своїх силах для звершення важливих справ;
 3. Штопали шкарпетки уві сні? Знайте, настали скрутні матеріальні часи. Опустилися руки? Знайдіть в собі сили протриматися. Важкі дні подовжаться недовго.
 4. До чого сняться рвані шкарпетки на іншій людині – чекайте конфлікту з друзями або рідними;
 5. Шкарпетки різного кольору? Варто остерігатися нових знайомств.

До чого сняться рвані і діряві шкарпетки — це може вказувати на порушення ваших відносин.

Сонник Ванги — далека дорога

Ванга розтлумачує сни досить просто. Зі сну шкарпетки обіцяють далеку дорогу. Однак зрозуміліше розтлумачити можна, знаючи подробиці сну:

 • Надягати шкарпетки у сні — до грошовим відносинам, які принесуть чималий прибуток;
 • До чого сняться нові шкарпетки — це повне розчарування в особистому житті;
 • Кому знятися діряві шкарпетки — чекайте короткочасне щастя;
 • Яскраві, кольорові шкарпетки — приведуть вас до незабутнього любовній подорожі.

Сонник Фрейда — недовіра партнеру

 • Шкарпетки – символ презерватива. Сновидіння як би натякає вам про недовіру в охайності вашого партнера.
 • Ще одне тлумачення – зміни у відносинах;
 • Діряві шкарпетки призведуть до розставання;
 • Штопати шкарпетки — спроби повернути згасаючі почуття;
 • Різні шкарпетки обіцяють безліч шанувальників;
 • Брудні шкарпетки призведуть до сварок і конфліктів;
 • Нові, чисті шкарпетки пророкують нові відносини.

Сучасний сонник — фінансові втрати

 • Сучасний сонник тлумачить сон, у якому ви купуєте шкарпетки, як швидке відправлення в дорогу;
 • Надягати їх – значить чекати фінансовий добробут у реальному житті;
 • Сновидіння, в якому ви штопаете шкарпетки, навпаки, обіцяє фінансовий крах;
 • Дірки на носках говорять нам про невдачі і злиднях.
 • Приснилися кілька шкарпеток? Можливо, ви скоро поїдете з рідного дому. Вам належить довга дорога. Швидше за все, справи будуть пов’язані з робочим процесом. Налаштуйтеся на тяжку роботу, яка виправдає ваші надії.

Білі шкарпетки в сновидіннях мають кілька форм тлумачень:

 • Вас очікує погіршення самопочуття. Можливі проблеми зі здоров’ям.
 • Ви стоїте в білих шкарпетках? Обережно! Ймовірність потрапити в аварію або отримати отруєння. У будь-якому випадку, будьте акуратніше!
 • Якщо жінка бачить білі шкарпетки уві сні, це говорить, що вона щира і самовіддана. Однак, в реальному житті це може зіграти проти вас. Будьте обережніше з новими знайомствами. Можливо, хтось може скористатися вашою наївністю.

Висновок

У багатьох сонники шкарпетки тлумачаться як зміна особистого життя, робочого місця, можливо, місце проживання. Але всі ці сновидіння не обов’язково сприятливі. Вдивіться в деталі свого сну! Світлі шкарпетки можуть принести у ваше життя приємні події. І весь негатив, який був у вас раніше,не варто більше згадувати, живіть цим світлим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code