Сонник до чого сняться сиве волосся, тлумачення сну для дівчат, жінок і чоловіків

Кажуть, що сни формуються у людини завдяки відображенню вражень, що виникли під час неспання. До чого сняться сиве волосся у себе на голові? Не варто боятися, побачивши у себе сивину уві сні. Як говорить сонник, сиве волосся у себе на голові є нейтральним знаком. Такий сон направляє на роздуми, пізнання себе. Сиве волосся у сні є ознакою психологічного стану і асоціюються з мудрістю.

До чого сняться сиве волосся у себе на голові: сонники кажуть, що ви станете мудрішими і отримаєте життєвий досвід.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

В наш час краса й здоров’я волосся є актуальною темою, тому сни, пов’язані з такою тематикою теж нерідкі. Якщо приснилися сиве волосся на своїй голові, таке бачення може налякати сучасної людини, адже більшість з нас хочуть якомога довше залишатися молодими. Але в більшості випадків тлумачення не несе в собі негативних моментів. Для отримання підказки долі радимо вам уточнити деякі подробиці сновидіння.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Сиве волосся у сні побачити у себе для жінки говорить їй про те, що їй необхідно зазирнути в себе, прислухатися до внутрішнього голосу, розібратися в собі, своїх бажаннях і потребах. Такий сон натякає про невпевненості, недооценивании своїх можливостей.
 2. Якщо приснилися сиве волосся у сні молодій дівчині, вона повинна бути готова до того, що її здоров’я може погіршитися. Чим більше і густіше буде почута сивина, тим тривалішою буде період лікування. Якщо уві сні злегка підфарбовувати білі коріння волосся, то в реальності буде необхідність приховувати свої «темні» сторони характеру своєму коханому. Читайте також: до чого сниться фарбувати волосся.
 3. Бачити уві сні сиве волосся для чоловіка означає, що йому слід переглянути свої принципи і переконання, інакше домогтися успіху буде практично неможливо. Густі і довге волосся символізують обман з боку дорогої людини, іншими словами, з боку коханої жінки.
 4. До чого сниться сивина на своїх волоссі дитині, за такого сну можна визначити його стан енергії і сил. Довге волосся – до втоми, замотанности, слабкості або ж такий сон говорить про майбутній довгостроковій дорозі.

Ви бачили сиве волосся у себе на голові

 • Як говорить сонник, сиве волосся у себе можуть означати порожню покупку чи інше придбання, що не має сенсу;
 • До чого сниться сивий волос, який ви знайшли в своїй шевелюрі — це символізує смуток і самотність;
 • Навмисне фарбувати волосся в білий колір – прагнення бути непоміченим в реальному житті. Також слід очікувати неприємної звістки, порожні турботи.

Якщо уві сні ви намагаєтеся позбутися від сивого волосся, просто вириваючи їх, то це означає надмірне захоплення собою. Подивіться на себе з боку і проаналізуйте свою поведінку: схоже, що занадто багато переживаєте про своєму зовнішньому вигляді, що може призвести до особистісного егоїзму. Спробуйте більш адекватно розглядати себе по відношенню до вашого оточення.

Приснився сивий чоловік, знайомий чи ні

Якщо уві сні ви фарбуєте волосся на своїй голові в сивий колір, наяву ви бажаєте бути для когось непомітним.

Якщо у сні ви бачили сивину у незнайомих людей, то у вас існує потреба у духовному розвитку. Приснився знайомий з сивим волоссям, не має їх наяву вам необхідно розглянути наставника і помічника. Але є й інша сторона. Ця людина може мати на вас свої плани і маніпулювати в свою користь.

Побачений сивий дитина обіцяє не тільки неприємності, але і хвороба, навіть втрату близької людини. З іншого боку, таке сновидіння можна сприймати як елемент дорослішання. Ці два значення краще сприймати безпосередньо за вашим бажанням, що саме визначає більш точно до вашого стану і потреби – прагнення до пізнання або недооцінка себе, страх і сум’яття. Дитина може виступати відображенням вашого внутрішнього світу.

Якщо вам приснився чоловік з сивим волоссям, то тут варто розібратися з вашими почуттями. Якщо вам було страшно і некомфортно, то це говорить про наближення сварки. Якщо, навпаки, ви сприйняли новий образ з радістю та оптимізмом, то вашого чоловіка чекають хороші пропозиції, кар’єрне зростання і збільшення фінансового плану.

Сон з літньою жінкою з сивиною говорить про появу у вашому житті мудрою наставниці, готової допомогти порадою в будь-якій життєвій ситуації. Але якщо такий сон налякав вас, це обіцяє неприємності і сумні новини. Образ сивого старого також може означати сумні звістки або мудрого помічника.

Яке це було волосся крім сивини?

Якщо вам приснилися сиве волосся, які мають деякі особливості, наприклад, особливо чисті, розчесані, приємні на дотик, то це є дуже добрим знаком.

Якщо ж волосся у сні були брудні, або заплутані, ламкі і видно лисини, то подбайте про своє здоров’я. Можливо, що незабаром вас чекає недуга, прихована хвороба, досить тривалий захворювання.

Також можна витлумачити таке сновидіння, як той факт, що ви дуже стомлені. Постарайтеся зробити паузу, зупиніться і наберіться сил, переключіться на щось більш приємне. Густі сиві волосся передбачають збільшення матеріального становища і повагу серед оточуючих.

Побачити довге сиве волосся – до багатства, успіху, благополуччя у справах, довгої, але вдалою дорозі. Інше тлумачення передбачає духовне виснаження. Короткі волосся – недосвідченість і розгубленість. Образ прямих волосся віщує про звершення мрії. Довге очікування скоро винагородить вас по заслугах. Бачити сиве кучеряве волосся – остерігайтеся зрадника.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Що таке сон? Може наша реальне життя є сновидінням, де прокинутися не представляється можливим? На ці та інші питання намагаються відповісти великі уми історії людства протягом століть, дослідники складають авторські сонники, намагаючись розгадати загадки світу нічних мрій. Нам же залишається тільки припускати і вирішувати, вірити в передбачення сонників чи ні.

Сонник Міллера — не час для змін

Ось як трактує сиве волосся у сні сонник. Слід остерігатися грандіозних змін, якщо ви побачили в сні сивину по всій голові. Окремі пасма говорять про те, що в реальному житті необхідно приділити увагу собі, привести в порядок свої думки і прийти до єдиного рішення, визначитися, так як досить вже жити в непевності, пора діяти. Розставте пріоритети по місцях і розберіться в принципах, адже через них ви можете втратити того, чого добивалися стільки часу.

Сонник Ванги — розум і проникливість

Побачити себе з сивим волоссям – ознака розуму і проникливості. Все задумане буде мати успіх завдяки здоровому глузду й мудрості. Щоб не упустити такий шанс, вам доведеться наполегливо працювати, не дозволяючи собі ніяких послаблень. Згадайте свої нереалізовані ідеї, і, може бути, якась з них допоможе вам у майбутній роботі.

Сонник Фрейда — охолодження почуттів

Якщо молодій людині наснилися сиве волосся, сон пророкує, що до глибокої старості він може зберегти свою сексуальну енергію. Якщо ж такий сон приснився жінці, її відносини зазнають змін не в кращу сторону. З’явилися холодність і байдужість, а в результаті це загрожує швидким розривом. Як каже цей сонник, сивий волос в однині означає жаль про минуле. Довге сиве волосся говорять про те, що в сексуальній сфері ви страждаєте від комплексу неповноцінності.

Сиве волосся у сні у себе на голові можуть означати, що вам варто побути консерватором якийсь час.

Сучасний сонник — велике щастя

 • Завиті сиве волосся у сні обіцяють вам дружбу або відносини, взаємодії з новими людьми, знайомства. Завивати комусь- кохана людина покаже себе з іншого боку, буде привід засумніватися в його правдивості та надійності.
 • Бачити рідкісні волосся – хвороба, великі грошові витрати, душевний неспокій. Бачити, як сиве волосся випадає з голови, означає хвороби або смерть близького родича.
 • Побачити в сні жінку з сивиною значить, що в реальному житті вас підстерігають заздрісники, послаблення почуттів з боку «другої половинки» і руйнування відносин;
 • До чого сниться сиве волосся стригти вас чекають розчарування;
 • Якщо ж волосся відрізняються чистою білизною, то доля готує вам велике щастя;
 • Якщо чоловікові приснилося, що він розчісує, гладить сиве волосся, захоплюється ними, то такий сон віщує йому однодумницю, яка буде підтримувати і захищати від загального осуду;
 • Квіти в сивому волоссі – не зовсім хороший знак. Це віщує нещастя з одного боку, а з іншого не таке й страшне, як здається на перший погляд. При досить серйозному підході, можна прийняти його як просто неприємність. Якщо сива пасмо випадає сама по собі, сонник віщує біду. Гряде великий смуток і розгубленість від хвороби.
 • Побачити в сні людини, далеко не старого, в такому образі, означає розрив відносин, втрату коханої людини. Постарайтеся бути уважнішими з друзями і родичами.
 • Якщо волосся випадає не однієї пасмом, а частими густими кучерями, то такий сон говорить про доленосне ударі, потрясінні, яке не буде щадити.

Імператорський сонник — досвід і мудрість

Пізнання, що відкривається мудрість. Ви зробите для себе важливі висновки, зрозумієте якийсь фундаментальний закон, прийдете до правильного рішення. Виривати у себе сиві волоски — отримані знання принесуть розчарування в колишніх переконаннях.

Росіянин сонник — не будьте зарозумілі

Якщо вам сняться епізоди звичайному житті, але при цьому у вас сиве волосся, ймовірно, ви марно намагаєтеся демонструвати свою ерудицію, занадто часто намагаєтеся «блиснути знаннями», і оточуючі відчувають нудьгу в спілкуванні з вами.

Сонник Гадалкин Будинок — цікаві ідеї та думки

Бачити себе з порожниною сивою головою — бути про своєму розумі більш високої думки, ніж вважають оточуючі. Розчісувати сиве волосся — чути глузування про своєму розумовому розвитку. Знаходити у себе сиві волоски — важливі висновки, цікаві ідеї, розумні думки. Сьогодні сон рекомендується зрозуміти і придивитися до себе і близьким.

Висновок

Символ сивого волосся багатогранний і має безліч варіацій. З давніх часів в нього вкладено визначення мудрості, досвіду, досконалості. З першого погляду таке сновидіння може налякати людину, але це все невиправдано, так як сивина властива літнім людям з великим багажем знань. Якщо навіть передбачення виявилося далеко не таким позитивним, як хотілося б, не варто засмучуватися, приклавши зусилля, можна впоратися з будь-якою проблемою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code