Сонник: до чого сниться вагітна подруга уві сні для дівчини, жінки або чоловіка

Найчастіше побачені сни ніяк з реальністю не пов’язані. До чого сниться вагітна подруга, сонник говорить, що в реальному житті побачений вами сон наслідків у вигляді народження дитини не тягне. Бачити уві сні вагітну подругу здається нам знаком зародження чогось нового, але не все так просто. Жінкам часто сняться сни на подібну тематику. Але що ж вони означають насправді? Давайте розберемося докладніше?

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Приснилася вагітна подруга – таке сновидіння не може не відбитися в пам’яті. Але подібний сон рідко буває віщим. Сон, вагітна подруга в якому вам стала, може приснитися, коли у вас намічається спільну справу або проект. Сон говорить про його добробут і успіх. А також цей знак може означати зміни в житті подруги, коли ви прийміть в них безпосередню участь. В цілому до чого сниться вагітність подруги має сприятливе значення і для вас, і для неї.

Хто побачив сон: жінка або чоловік

Як говорить сонник, вагітна подруга уві сні для жінки означає якесь вплив, який чиниться з боку на вашу подругу і впливу цього вона піддається. Попередьте подругу про цей факт. А ось побачити конфлікт з нею небажано, тому що згодом подруга може виявитися суперницею наяву. Між вами можлива сварка, зіткнення в роботі або вона має види на вашого чоловіка.

До чого сняться вагітні подруги? Якщо ваша подруга чекає дитину наяву і приснилася вам в положенні, це тільки на краще, ваш сон як обіцяє їй благополучно протікає вагітність і пологи, а також здорового малюка.

Якщо чоловікові приснилося, що подруга вагітна, такий сон загрожує неприємностями, які буде нелегко вирішити, а також обіцяє нездійснені плани. Якщо пощастило побачити в положенні свою улюблену, значить, ви зробили правильний вибір половинки і готові до поповнення в родині. Вагітність подруги може приснитися, коли в дійсності ви перебуваєте в сварці, це говорить про ваш недовіру до неї. Відкиньте підозри – вони не мають підстав.

Якщо наснилася вагітна подруга, з якою ви не перебуваєте у відносинах, такий сон пророкує кар’єрні успіхи, можливо, навіть просування по службі, вдалу реалізацію задуманих планів. А ось одруженого чоловіка побачити уві сні вагітну подругу пророкує захворювання дружини, тому приділіть їй увагу, в разі прояву симптомів, обов’язково відвідайте лікаря.

Як ви дізналися: від неї самої чи від інших людей

 1. Якщо подруга уві сні сама розповіла про своє цікаве положення – в реальності вам потрібно до неї прислухатися. Вона підкаже вам слушну пораду.
 2. Якщо ви відчули захоплення і радості – хороший знак, для вас відкриються нові можливості в роботі, а бізнесі назріває вигідна угода, не пропустіть нагоду;
 3. Від отриманої новини, ваші емоції були неоднозначні – нічого страшного, це говорить про те, що ви легко залагодити негаразди у своєму реальному житті;
 4. Якщо ви відчули пригніченість, переляк, то і наяву ви піддамо стресу, а впоравшись з ним, ви знайдете багато корисного для себе;
 5. Чути новини про те, що подруга вагітна, від сторонніх людей, говорить про те, що ви будете потребувати матеріальної допомоги. Найімовірніше, ваша подруга вам і допоможе, позичивши необхідну суму.

Що ви бачили: позитивний тест, живіт, пологи

Дізнатися про вагітність уві сні, побачивши уві сні позитивний тест – насправді вас порадує якась новина. Якщо чоловікові довелося побачити тест, його також чекає удача в справах або він отримає додатковий заробіток. Тому зробіть те, що давно відкладали – все обернеться успіхом.

Невірному чоловіка сниться тест на вагітність — йому порада таки: задуматися про свої «пригоди», тому що добра від них чекати не доведеться.

Уві сні ви самі чіпали живіт і відчували радість – це добре, готуйтеся до звершень, які допоможуть змінити життя і непогано заробити. Такий знак обіцяє достаток, світлу смугу в житті, особливо, якщо ви відчули рух малюка. Погладивши живіт, ви відчули переживання – такий сон говорить про прийдешні негаразди в реальності і клопотах.

Бачити пологи – досить, сприятливий знак, який провіщає зазнати змін в житті незаміжньої дівчини, заміжньої передрікає стати матір’ю, а чоловікові обіцяє несподівану новину.

Перебіг вагітності: нормальний, аборт, викидень

Як не дивно, якщо уві сні ваша подруга штучно перериває вагітність, такий сон говорить про реальний поповнення в її сімействі. Чоловікам аборт уві сні говорить про напружений період, тому не сваріться з близькими, вони вас підтримають.

Викидень уві сні у подруги – потрібно подбати про близьку, її чекають труднощі в сім’ї: сварки і розбрат. Чоловікові цей сон віщує розчарування, можливо, з його улюбленої, тому варто приділити їй увагу, порадувати її і бути напоготові в інших життєвих сферах.

Хто народився: хлопчик, дівчинка, двійня

 • Бачити народження дитини у подруги обіцяє спільні радості;
 • Спостерігати за народженням хлопчика – це дуже цікавий символ, який провіщає вам знайти своє призначення, залишити про себе нагадування.
 • Народження уві сні дівчинки – знак завжди позитивний, сниться до радощів і процвітання, вас також чекає подорож.
 • А дізнатися про народження двійні або навіть трійні – обіцяє вам успіх у ваших справах, все, що ви планували обов’язково вигорить, тому не відкладайте плани, а почніть діяти!

Годувати дитину грудьми, грати з ним, укладати

 1. Бачити, як ваша подруга годувала дитину грудьми під сне- вас чекає любов, багатство і енергія, а ось якщо дитина була не її – швидше за все хтось скористається її добротою, або її дії в реальності не скоро принесуть плоди.
 2. Грали уві сні з дитиною – неоднозначно, це сновидіння може вказувати на ваше нерозсудливість або ж ви перебуваєте в пошуку себе, своєї справи, вам доведеться присвятити цьому тривалий час;
 3. Укладати дитину спати – картина, яка говорить про те, що ви втомилися від поточних справ, вам потрібно приділити час собі. А молода дівчина після такого сну може піддатися обману.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

До чого сниться, що подруга вагітна – приємна новина наяву чекає вас, якщо ви щиро пораділи за неї. Ще бачити уві сні подругу вагітної пророкує вам швидку зустріч другої половинки, сімейне щастя, сильну любов і потомство. Така загальна картина тлумачення, а тепер давайте подивимося, як тлумачиться такий сон в різних авторитетних виданнях.

Сонник Міллера – матеріальне благополуччя

У найпоширенішому тлумачі снів йдеться про те, що сновидіння в цілому для вас позитивне, життєва ситуація покращиться, мають бути привабливі зміни, за умови, що ви не здасте позиції. А для подруги такий сон пророкує незручні ситуації.

Бачити вагітну худий – знак також добрий. Ви швидко і практичний без зусиль зможете домогтися поставлених цілей. Дерзайте. У багатьох випадках, цей символ говорить про швидке багатство. Близька, яка в реальності при надії, благополучно народить. Але для невинної дівчини цей сон – сигнал. Вона повинна берегти свою репутацію і не довіряти чоловікам, хтось може скористатися її довірою.

Сонник Ванги – ви занадто довірливі

Як говорить сонник Ванги, вагітність подруги вказує на зайву довірливість і ризик повестися на найбільший обман. Ви піддаєтеся впливу, тому зупиніться, проаналізуйте свої дії і рішення, самі ви цього хочете або вас чатують.

Звістка про вагітність віщує швидкі зміни у вашому житті, ви повинні довіряти тільки своїм відчуттям і тоді ви опинитеся на вірному шляху. Для чоловіків такий сон є проявом любові до дівчини. А що родить подруга сниться до позбавлення від проблем наяву

Сонник Фрейда – щастя в особистому житті

Сон говорить про щастя, про безтурботне життя. Жінці символізує успіх в роботі і любовних справах, ну і просто, вона одержима бажанням знайти дитину. Також сон уособлює нездійснені надії, бажання і фантазії сексуального характеру. Якщо чоловік бачить подругу уві сні вагітної, він в реальному житті відчуває бажання в її сторону.

Сучасний сонник – ви заздрите подрузі

 1. Бачити вагітну подругу уві сні може означати заздрість, якщо ви відчули розгубленість. А лайка з вагітною тягне сварки в родині, нерозуміння батьків, подумайте, перш ніж розповісти їм щось сумнівне.
 2. Для приснилося жінки сон також є сприятливим, він обіцяє їй успіх і радість, швидше за все радість випробують спільно дві подруги і від одного підприємства;
 3. Для літньої жінки вагітна близька символізує лікування від хвороби, успішний результат подій і означає щасливий шлюб її онуків.

Єгипетський сонник – проблеми у подруги

Сон про вагітність подруги – труднощі і клопоти в житті подруги, нещастя в її відносинах з коханим, проблеми в шлюбі. Якщо подруга незаміжня, можливо, незабаром вона віддасть перевагу невдалого обранця як чоловіка.

Правильний сонник – ви їй потрібні зараз

Побачити подругу вагітної – у неї до вас виникне прохання або пропозицію якогось спільного справи. Якщо цей сон бачить чоловік, йому слід підготуватися до деяких змін у власному житті.

Сонник Євгенія Цвєткова – благополучна справа

Вагітна жінка – родючість і добробут. Важлива справа вирішиться вашим успіхом. Вагітна уві сні просить вашої допомоги, ви доглядаєте за нею – вас турбує брак уваги від близьких, ви боїтеся визнати, що втомилися.

Висновок

Як ви зрозуміли, вагітність подруги уві сні – це знак хороший і сприятливий. Найбільшу роль в тлумаченні грають ваші емоції і відчуття від побаченого події. Як ви відреагували на новину про вагітність – це дуже важливо. Саме почуття дають детальну розшифровку сну, і тільки згадавши їх, ви зможете правильно зрозуміти, чого очікувати в майбутньому. Ми бажаємо вам тільки добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code