Сонник: до чого сниться їжачок?

Цей смішний лісовий звір знайомий кожному ще з дитинства. До чого сниться їжачок? Як стверджує сонник, їжачки уві сні мають досить багатозначне тлумачення. Побачене сновидіння може відображати як ваше життя і взаємодії з навколишнім світом, так і ваші особистісні якості, і внутрішній світ. Так що тлумачень, до чого сняться їжачки, багато. Давайте ж постараємося розібратися в їх різноманітності.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Для того щоб зрозуміти, до чого сниться їжачок, необхідно згадати побачений сон аж до найдрібніших деталей. Ви бачили одного їжачка або безліч? Був він дорослим або ще їжачком? Що робив звір у вашому сні, і що робили ви? Мають значення для тлумачення також ваш вік і стать. Скористайтеся нашими підказками, щоб не упустити жодного важливого нюансу і скласти загальну картину сновидіння.

До чого сниться їжачок жінці

Цей колючий звір — просто уособлення протиріч. Так до чого сниться їжачок жінці, як тлумачать сонники це сновидіння? Дивлячись на голчасту спинку їжака, важко уявити його м’яке пузико і малюсінькі милі лапки. Їжачок дивиться на нас своїми оченятами-намистинками, і ми відразу починаємо розчулюватися, забуваючи про те, що це – маленький нічний хижак. Уві сні його голки є символом вашого ставлення до реальності і впливу на вас вашого оточення.

 1. Маленькі їжачки означають наявність дрібних неприємностей на роботі або розбрат в сім’ї, а так само злість на себе, свою половинку, або почуття провини.
 2. Якщо у дівчини їжачок на руках, але вона не відчуває, що він колючий, то в реальному житті вона невірно думає про те, з ким недавно звела знайомство.
 3. Коли ми годуємо маленького ежонка уві сні, наяву з’явиться можливість налагодити відносини з самим злісним ворогом.
 4. Якщо хлопець уві сні відчуває уколи їжакових голок, йому варто бути на стороні. В його оточенні є хтось, хто може зіпсувати його стосунки з коханою.
 5. Якщо їжак згорнувся в клубок у ваших руках — чекайте неприємні новини або сварки з колегами. Але якщо він так просто спить, то скоро з’явиться людина, яка раніше позбулася вашої довіри.
 6. Якщо їжака в руках тримайте не ви, а хтось інший, то вам належить незабаром опинитися у нього в підпорядкуванні.

До чого заміжній жінці сниться їжачок? Такий сон означає, що жінці необхідна чоловіча увага і підтримка, але вона не зовсім довірлива по відношенню до людей і не готова підпустити їх ближче. Забудьте про минулі невдачі. Якщо раніше щось пішло не так, це ще не означає, що все обов’язково повториться. Якщо звір від вас тікає – ви намагаєтеся ізолювати себе від нових явищ і переживань, незважаючи на те, що безпека вам забезпечена в будь-якому випадку. Відкрийтеся незвіданому і життя заграє новими фарбами!

До чого сниться їжачок вагітній жінці? Брати маленького їжака в сновидінні є застереженням про те, що малознайомий чоловік може зробити підлий вчинок. Так само це віщує сварку в сім’ї.

Якщо їжачок приснився дівчині, чоловікові, дитині

Якщо молодій дівчині приснився їжачок, таке сновидіння віщує успіх у справах. Правда, будьте уважні, так як їжачок у сні може попереджати про можливе знайомство з неприємними і небезпечними людьми. Сонник передбачає можливе зіткнення з якимись проблемами і бажання згорнуться в клубочок. Сміливо долайте страхи і нічого не бійтеся, тоді ви зможете прийняти правильне рішення. Гладити їжачка уві сні віщує нове знайомство, залишайтеся відкритою і щирою.

До чого сняться їжачки жінці – такий сон показує, що їй нелегко жити без чоловічої уваги і вірних подруг. І підказує, що близькі люди відсутні у вашому житті, так як ваші голки відлякують. А колетеся ви через страх підпустити когось близько і довіриться іншій людині. Слід перестати тримати минулий досвід і сконцентруватися на сьогоденні.

Бачити уві сні їжачка — для чоловіка це чудовий знак. Їжачка в стародавні часи вважали дуже мудрою твариною, так як він вміло нанизує видобуток на голки. Саме тому для чоловіка їжачок у сні — це символ добробуту, який обіцяє успіх і удачу в роботі і справах.

Якщо дитині приснився їжачок — що значить сон в такому випадку? Це ознака замкнутості, або може бути, новий період формування особистості. Їжачок уві сні відображає поведінку дитини в його оточенні. Нагадайте синові або доньці, що світ навколо дуже доброзичливий, не варто випинати постійно голочки і захищатися. Такі дії тільки погіршать відносини в колективі.

Якщо вам приснилося багато їжаків

До чого сниться багато їжачків? Для бізнесмена такий сон стане передвісником швидкого візиту співробітників органів перевірки або початку судових розглядів. Якщо такий сон сниться жінці, це показник невеликих проблем з сечостатевою системою, найкраще звернутися до лікаря.

Існує й інше тлумачення, до чого сняться їжачки – багато звірів означає, що вас чекає велика кількість неприємностей, вибратися з яких швидко не вдасться. Якщо ви займаєтеся бізнесом, то чекайте незабаром перевірку з органів управління. Якщо ви тільки намітили для себе план дій, то поки буде краще залишити цю затію. Сонник віщує, що в реальності вас можуть обдурити або підставити.

Голки у звірка були м’якими або жорсткими?

До чого жінці сниться їжачок з м’якими голками? Пом’якшені колючки у їжака є знаком того, що ваші оточуючі нещирі з вами. Зате ваших справах супроводжує удача. Коли згорнувся в клубочок їжак виставляє м’які голки, ви намагаєтеся уникнути неприємних питань. Коли ви гладите м’якого їжака, вас чекає новий етап у ваших стосунках, а самотнім такий сон віщує зустріч з другою половинкою.

Якщо ж ви відчутно вкололися об спину їжачка, вас будуть оточувати плітки, але ваш імідж від цього не постраждає. Якщо колючки були відсутні зовсім, значить, в реальному житті вам доведеться довести свою здатність відстояти свої інтереси.

Ви бачили їжачків або дорослих особин?

До чого сниться їжачок маленький — такий сон вас намагався попередити. Проявіть обережність і будьте готові, що біля вас є недоброзичливці. І вони ніяк не хочуть дозволити вам здійснити задумане. Можливо, ви розповіли самі про Ваші задуми, але це не привід здаватися. Будьте більш потайливі і терплячі.

Сон, Їжачок в якому був дорослим і великим — нехороший знак. Бачити великого їжака уві сні – до чорної смуги в житті. Вам доведеться посилено боротися з труднощами, які наповнять ваше життя. Неприємний прогноз, але не варто впадати у відчай, чорна смуга має властивість зміняться на світлу.

Вам довелося побачити уві сні їжачиху з потомством? Сонник віщує появу покровителя дуже скоро. Він стане вашим захисником і опорою. Якщо з їжачихою був тільки один ежонок, то напевно вас оточують недоброзичливці і заздрісники. Сонник обіцяє неприємності для вас через те, що хтось із вашого оточення хоче обмовити Вас і зіпсувати вашу репутацію. Будьте уважнішими.

Якщо уві сні вам довелося розводити їжаків, то наяву вам хочеться незалежності. Ви втомилися від командування. Сонник застерігає бути обережніше, якщо вам довелося бачити уві сні пологи їжачихи. Цей сон обіцяє вам сильний конфлікт з недругами. Але якщо ви годували потомство їжачихи, тоді вас чекає перемога над труднощами, можете пишатися собою.

Що робили уві сні ці звірята?

 1. Продовжуємо вивчати сонник: їжачок, що біжить до вас, символізує відпочинок в компанії друзів і близьких людей. Ще такий сон може передвіщати дуже важливу і серйозну розмову.
 2. Ви побачили сон, в якому тварина злякалася вас, стала тікати і ховатися або згортатися в клубок? Тоді вам потрібно стати гранично уважним щодо всіх ваших справ. Потрібно остерігатися пліток. І перед прийняттям будь-якого рішення варто добре подумати, щоб не картати себе за дурість.
 3. Вам приснилося, як їжак поглинає мишу? Ваше велика справа виявиться пустушкою, і всі зусилля, витрачені на нього, будуть марні. Ще можливо і таке тлумачення, що вам доводиться боротися зі своїми слабкими сторонами.
 4. Їжа на голках їжака уві сні віщує їжу для обговорень. Сонник обіцяє, що цією їжею можете стати ви. Постарайтеся не висловлюватися люто в чужу адресу, і це допоможе вберегтися від обговорень оточуючими.
 5. Якщо ви уві сні взяли їжачка додому, то ваше рішення про самостійність і незалежність занадто стрімко. І якщо у вас в будинку з’явилися суперечки, то буде краще поки приспати пильність і рахуватися з думкою оточуючих вас людей.

Мертвий їжачок

Тут мають місце два трактування. У плані саморозвитку-ви ростете як особистість завдяки цілеспрямованим практикам і навчанню. А в плані взаємодії з людьми – ви позбудетеся від недоброзичливців і суперників у вашій кар’єрі. Якщо уві сні Ви вбили їжачка — це благополучному рішенню якоїсь негаразди.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Часто в сновидіннях несвідоме намагається нам щось показати або донести якесь важливе повідомлення. Щоб зрозуміти і розтлумачити побачене, бажано ретельно проаналізувати всі деталі сну. І це не тільки приснившіся об’єкти, але і дії, що здійснюються уві сні. Допоможуть вам розібратися в світі сновидінь і їх тлумачення знамениті сонники.

Сонник Міллера – попереду дрібні клопоти

Якщо приснився їжачок, то це ознака дрібних клопотів, які прийдуть у ваше життя. Ви тримали їжачка, і він уколов вас своїми голками — з вами нечесний хтось із ваших нових знайомих. І навпаки, якщо їжачок не коле вас, то ви неправильно засудили когось, і ваша погана думка про людину не виправдана. Їжачок згортається в клубок — це може бути символом небезпечної діяльності, завдяки якій вас чекає збагачення.

Сонник Ванги

На думку Ванги, їжачок — нейтральна тварина. З позитивних якостей спостерігаються запасливість і працьовитість. Колючки — це його захист від нападників. Поряд з усіма цими хорошими якостями не варто забувати, що він хижак і полює на інших тварин. Виходячи з цього, сон, в якому привидівся їжачок, має як позитивний, так і негативний характер.

 1. Якщо уві сні людина наступила на їжака і укололася, це до розмови в сім’ї. Події можуть розвиватися дуже несподівано і навіть неприємно.
 2. Якщо ви бачили боротьбу їжачка зі змією, то наяву вас чекає конфлікт. І щоб його вирішити, вам доведеться пожертвувати дружніми стосунками з кимось із знайомих.
 3. Годувати їжачка уві сні – Ви отримаєте звістку про заздрісників.
 4. І якщо вам приснилася їжачиха з їжачатами, тоді радійте, намічається збільшення в вашу сім’ю. Такий сон – до звістки про вагітність.

Жінці, по соннику Ванги, сон про їжака обіцяє знайомство з неабиякою людиною. Або вас чекає сварка з рідними і відчутний матеріальний збиток. Тримати їжака на руках – до розгадки чийогось злого умислу. Якщо ви увійшли в будинок, де мешкає безліч їжачків, значить, ви ризикуєте потрапити в халепу, вибратися з якої буде досить важко.

Якщо їжак йде прямо до вас, вас чекає приємне проведення часу з близькими родичами, або відбудеться важлива розмова. У разі, коли їжачок хоче від вас сховатися, будьте особливо обережні і терплячі.

Сонник Фрейда – пора відпустити минуле

Німецький психотерапевт Зігмунд Фрейд тлумачить сни, в яких фігурують тварини, як усвідомлення себе, розуміння того, хто ви є насправді. Він упевнений, тварини уві сні відкривають нашу тваринну сутність. Дуже нейтральне тлумачення Фрейд пропонував, якщо уві сні ви просто бачили гірського їжачка, тоді швидше за все вам буде корисно переглянути ваші потреби.

Якщо в сні вам довелося побачити мертвого їжачка, то Фрейд радив відпустити минуле і всі події, які там відбулися. Щоб допомогти собі в цьому, подумайте про зміну роботи або місця проживання. А минуле не повернути, і це зараз просто ваш життєвий досвід. Якщо у сні ви бачили, як їжачок згорнувся в клубок, тоді будьте обережні, ваші вороги задумали щось недобре і шукають ваше слабке місце і вдалий час для нападу.

Сучасний сонник – настала пора змінитися

Їжачок хоче попередити сновидця про появу нечесної людини в колі ваших нових знайомих. Або ж показати ваше особисте небажання відкритися світу, він ніби каже: “досить ховатися за колючими голками!” Якщо це про вас, тоді дайте шанс Всесвіту допомогти вам змінитися. І в цьому можуть допомогти друзі і близькі, не відштовхуєте їх.

Вам приснилося, що ви знайшли їжака в лісі? Сонник обіцяє появу впливової людини і покровителя, але наскільки вам буде комфортно під початком владної і жорсткої людини? Подумайте про це.

Якщо ви тримали їжачка в руках, тоді ваші вороги зазнають фіаско і не зможуть заподіяти вам шкоди. Сучасний сонник попереджає, що, якщо вам приснилося, що ви увійшли в кімнату з їжаками, тоді вас чекає неприємна ситуація, наслідки якої можуть зіпсувати вашу репутацію.

Сонник Нострадамуса — у вас з’явиться конкурент

Автор цього тлумача вважає, що бачити уві сні їжака означає, що з’явиться недоброзичливець, який хитрий і підступний. Їжак, який їсть мишу – символ вашого душевного стану. У реальному житті йде ваша боротьба, в якій ви намагаєтеся перемогти свої слабкості і недоліки.

Якщо уві сні ви відчутно болісно наступаєте на їжака, то настав час подивитися на своє життя з іншої точки зору і відкритися для змін. Мертвий їжак уві сні стає передвісником того, що в реальному житті вам доведеться просити про допомогу. Якщо уві сні їжак на вас напав, то вас чекає негативна ситуація, в якій допомоги ви не дочекаєтеся, і доведеться вибиратися своїми силами.

Малий Велесов сонник — ви отримаєте новини

Їжачок віщує отримання новин, а також зіткнення з ушлим ворогом, суперечка, якщо брали тварину в руки-чекайте неактуальних клопотів.

Російський народний сонник — ви можете захворіти

Згідно народному тлумачу сон про їжака є символом обережного, неприступного, нежданого болю.

Циганський сонник — не довіряйте знайомим

За версією циган, їжак уві сні – це знайомий, який любить інтриги і витончений ворог наяву.

Сонник літератора Езопа — ви знайдете покровителя

У казках різних народів їжак став символом ощадливості і свободи. Він володіє якостями справжнього воїна, завжди вміє відстояти те, що йому дорого. Існує приказка: «Шукав ножа, а напоровся на їжака». Знайти цього звірка посеред лісу – у вас є покровитель, який наділений великим впливом. Якщо їжак уві сні був маленький — вам варто бути обережніше, ваші недруги підуть на все, аби зірвати ваші плани. Коли ви розводили їжачків уві сні, наяву ви хочете бути незалежним і не бути ні в кого в підпорядкуванні.

Ідіоматичний сонник — вас чекають неприємності

В ідіоматичному соннику проводиться паралель з виразами “колючий як їжак”, “щетиниться як їжак”, “їжаку зрозуміло”, “тримати в їжакових рукавицях”.

Сонник медіума Хассе – ви хоробра людина

В цьому соннику їжачок є ознакою постійної заздрості. Годувати їжачка з своїх рук — ознака вашої хоробрості і витривалості, і саме ці якості допоможуть вам у подоланні труднощів. Якщо ви бачили битву їжака і змії, то у важку годину чекайте допомоги від близької людини.

Англійський сонник — ви чогось боїтеся

Колючий їжачок, тікає або згорнувся в клубок — швидкий страх, дуже сильний переляк, можливо, з поганими наслідками для здоров’я. Прихистити і погодувати їжачка уві сні — зустріч з диваком, спілкування з творчою особистістю.

Ісландський сонник – до нової зустрічі

Їжачок уві сні – до знайомства з дуже цікавою людиною, яка в подальшому може стати вашим вірним другом. Якщо ви берете їжачка в руки і відчуваєте його голки, це означає, що ви складете вірну думку про нового знайомого.

Сонник духовних шукачів — конфлікт на роботі

Чути тупіт їжачка — чекати поганих новин здалеку, рвати ділові контакти. Бачити згорнутого їжачка — захищати свої інтереси перед загарбниками і начальством. Бачити їжачка-малюка — ваше здоров’я скоро зміцніє.

Висновок

Їжак завжди згортається в клубок, коли йому загрожує небезпека. Сни про цих тварин показують, що такий спосіб оборонятися присутній і у вашій натурі. У якихось ситуаціях це, може бути, і є єдино вірний підхід, але варто пам’ятати, що, реагуючи подібним чином, ви можете упустити можливість розвитку через вихід із зони комфорту. Задумайтесь над цим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code