Стрижки по днях тижня: прикмети

Волосся і нігті вважаються важливими складовими нашого енергетичного балансу. Розлучатися з ними краще всього по визначені правилами, що допоможе уникнути проблем з аурою та іншими незримими, але важливими матеріями. Так, вплив дня тижня на стрижку зумовлено тим, що кожному дню тижня відповідає окрема планета. Щоб ефект від нової зачіски був максимальним, варто мати це на увазі.

Сприятливі дні тижня для стрижки волосся

Будні

Понеділок

Вважається, що в цей день людині, що вирішила змінити свій імідж, протегує Місяць. І це добре. Разом із зайвими волоссям ви приберете вантаж колишніх турбот і переживань, отримавши шанс почати життя з чистого аркуша. Як говорилося вище, сприятливо початок тижня і для інших маніпуляцій з волоссям – фарбування, завивки, і т. п.

Вівторок

Покровитель – Марс. Ця планета відома як покровитель війни та воїнів. Якщо вам бракує рішучості, в тому числі і на те, щоб кардинально змінити зовнішність шляхом стрижки, вирушайте до перукаря саме в цей день. Це допоможе, серед іншого, вирішити поточні проблеми, розібратися з усіма справами, розірвати обридлі відносини або кинути не приносить задоволення роботу.

Середа

Покровитель – Меркурій. Ця планета благоволить авантюристам і мандрівникам. Стрижка в середу може призвести до новим значущим знайомствам, несподіваною поїздці, кардинальної зміни планів, цікавим пропозиціям.

Четвер

Покровитель – Юпітер. Відповідає за наші стосунки з оточуючими. Стригтися в четвер рекомендується людям, яким бракує спілкування в житті – скромним, сором’язливим, невпевненим у собі і своїх силах. Такий крок приверне до вас удачу, нових знайомих, зробить популярнішим в колективі і додасть авторитету вашої особистості.

П’ятниця

Покровитель – Венера. Відмінний день для того, щоб відчути себе трохи красивішим. Якщо вам не подобається власне відображення в дзеркалі або набрид один і той же образ, але ви хочете бути впевнені в тому, що новий виявиться мінімум не гірше, сміливо йдіть до перукарні. А ось якщо ваша зачіска вас всім влаштовує, і ви хочете лише трохи підрівняти волосся, краще від цього кроку у п’ятницю утриматися. Венера не терпить півзаходів – незважаючи на ваші побажання, перукар змінить ваш образ кардинально.

Вихідні

Субота

Покровитель – Сатурн. Хороший варіант для стрижки, якщо вам потрібно оздоровити волосся, зробити їх більш густими, слухняними або об’ємними. Можна також сміливо проводити будь-які косметичні процедури з волоссям, в цей день вони однозначно підуть на користь.

Неділя

Покровитель – Сонце. Єдиний абсолютно невідповідний для стрижки день тижня. Прикмети кажуть, що разом з волоссям у цей день можна підрізати свою долю і удачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code