Свербить палець на руці: прикмета

Свербіти може долоню, тильна сторона руки, зап’ястя… Про все це є народні повір’я, які підказують нам, чого очікувати від такого свербежу. Про пальці руки теж є прикмети. В цілому можна сказати, що свербіж в пальцях лівої руки так чи інакше буває пов’язаний з серцевими справами (а також сім’єю, родичами), а в правій – просто зі справами і турботами.

Якщо свербить великий палець

Якщо він розташований на правій руці, то свербіж може свідчити про проблеми або зрушення у вирішенні житлових питань і справ, пов’язаних з нерухомістю, в тому числі з отриманням кредиту на покупку або оформленням спадщини.

На лівій – до появи таємного шанувальника. Можливо, хтось, хто вже давно перебуває у вашому оточенні, таємно закоханий. Придивіться до давнім друзям і колегам уважніше, може, серед них ховається ваша доля.

Якщо свербить безіменний

На лівій – дуже хороший знак, якщо він належить незамужнему людині. Можна очікувати серйозних зрушень у любовних справах, аж до весілля або довгострокових відносин з партнером.

Якщо ж свербіж здолав сімейного людини, то це може говорити про можливе поповнення в сімействі.

На правій – складнощі на роботі, ревнощі з боку колег, інтриги, причіпки начальника.

Якщо свербить вказівний

Зліва – погана ознака як для сімейних, так і для складаються в любовних відносинах. Зазвичай передвіщає сварки на любовному ґрунті, небеспочвенную ревнощі, іноді навіть зради і венеричні захворювання.

Праворуч – вас чекають великі перспективи, але не на цій роботі. Зараз хороший час для того, щоб подумати про зміну свого робочого місця чи посади. Сміливцям гарантована прибавка до зарплати та більш вигідні умови праці.

Що обіцяє свербіж в мізинці

На лівій – зустріч з важливою людиною, який може стати вашою долею. У найближчі кілька днів ставитеся до всіх зустрічей з представниками протилежної статі відповідально – як знати, може, це ваш суджений.

На правій – до подарунку або несподіваною прибутку. Подарунок також буде несподіваним, причому, від людини, від якого ви цього не чекали. Або це буде знахідка, яка дуже вас обрадує.

Середній палець і свербіж в ньому

Лівий – до любовних переживань для незаміжніх і до проблем з дітьми для сімейних. Зверніть увагу на поведінку своєї другої половини – вона чимось стурбована. Може, це ревнощі або плітки, або щось ще.

Правий – труднощі на шляху прийняття важливого рішення. Щось буде заважати вам зробити потрібний вибір або зважитися на важливий крок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code