Свербить живіт – прикмета

Свербить долоня – до зустрічі, сверблять вуха – до дощу. Мабуть, це дві найбільш розповсюджені та відомі прикмети, що стосуються свербежу. А ось до чого свербить живіт? Виявляється, є прикмети і на цей випадок. Взагалі, в скарбничці народної мудрості є прикмети про свербіж абсолютно в будь-яких частинах тіла.

Що обіцяє свербіж в різних частинах живота

В основному, прикмети, пов’язані з сверблячкою в області живота, мають негативну трактування. Вважається, що свербить ця частина тіла до неприємностей, розчарувань, колотнечі.

  1. Якщо свербіж сильніше всього в центрі, то вами невдоволено начальство.
  2. Неприємні сверблячі відчуття внизу живота – провісник проблем, які можуть трапитися з вашими близькими або друзями.
  3. Свербить живіт збоку – до сварки. Якщо це лівий бік, то сварка буде сімейної, правий – посварилися з друзями.
  4. Верхня частина живота свербить у людей, які завжди всім незадоволені. Якщо ви все частіше ловите себе на почесывании саме цієї області, терміново проаналізуйте свою поведінку – можливо, варто змінити настрій, інакше залишитеся в повній самоті, відчуваючи себе переконаним буркуном.

Що робити?

Що робити, якщо живіт вже почав свербіти, а привернути на себе ні одну з перерахованих вище прикмет не хочеться? Не чешіть його пальцями. Краще використовуйте для цього кут столу або спеціальну чесалку для спини. Можна попросити почухати животик когось з домочадців. Буде виглядати смішно, зате ніяких неприємностей за собою не потягне.

До чого свербить живіт у дівчат і жінок

Для прекрасної статі такий свербіж не обіцяє нічого хорошого. Швидше за все, вас чекає розлука з коханим. Якщо неприємні відчуття пройшли швидко, то розставання також пролетить непомітно. А якщо свербіж повертається знову і знову, то можлива навіть розлука і повний розрив відносин.

В районі пупка шкіра може свербіти напередодні вагітності.

До речі, не варто шукати серед народних прикмет відповіді на питання, чому у вагітних свербить живіт. Це явище має виключно медичну трактування – пузико збільшується у міру зростання малюка, шкіра поступово натягується, і свербіж виникає як реакція на механічний вплив. Додамо сюди гормональну перебудову організму і зміна еластичності шкіри, і отримаємо причину неприємних відчуттів. Причому, чим більше термін і видатна вперед окружність пузіка, тим сильніше ви будете відчувати дискомфорт. Щоб допомогти шкірі з ним впоратися, потрібно використовувати креми і масла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code