Синичка стукає у вікно: прикмета

Синичка вважається доброю пташкою, а ось прикмета, коли синиця б’ється у вікно, в різних тлумаченнях звучить по-різному. Чому пташка волає до людини?

  1. Найчастіше це відбувається взимку, коли холодно і пичуге нічим прогодуватись.
  2. Пташка, сидячи на віконці, може просто побачити своє відображення і прийняти його за свого родича.
  3. Синиця може просто не помітити прозорого скла і врізатися в нього.
  4. Птахи, які харчуються з годівниці підвішеною людиною, сигналізують стуком, що в лотку закінчилася їжа.

Що віщує?

Наполегливий стукіт у шибку будь птиці вважається вісником нещастя. Це марновірство має кілька пояснень. Існує думка, що вікно – це портал між світом живих і мертвих. У старовину двері будинків були дуже вузькими, і труну з покійником у них не проходив. Тому виносили тіло через вікно, так і виник цей портал в потойбічний світ.

Синичка стукає у вікно – прикмета вважається поганою ще й тому, що птахи значаться провідниками душ. Душі померлих людей за допомогою птахів відвідують своїх рідних, тому стукіт синички у вікно розцінюється багатьма як попередження про наближення нещастя. Однак є і добрі тлумачення цього явища.

Синичка на вікні – прикмета добра

Пташка на віконці може попереджати:

  • про візит гостей;
  • про народження дитини;
  • про отримання прибутку.

Якщо людина тлумачить поведінку синички саме так, тоді він повинен визнати пернату в будинок і нагодувати її. Тоді удача точно не вислизне з рук.

А для запобігання біди є кілька способів, якими може скористатися забобонна людина. Якщо птах постукала у вікно, і ви бачите в цьому недобрий знак, поступите таким чином:

  1. Зберіть всіх домочадців і покиньте дім на кілька днів. Якщо біда прийде, вона нікого не застане і повернеться додому.
  2. Зачекайте, поки птах полетить, а потім ретельно вимийте підвіконня, на якому вона сиділа. Не забудьте і про скла. Ці дії знищать негативну енергетику.
  3. Прив’яжіть до ручки вікна червону стрічку, яка захистить будинок від злих духів.

Прикмети збуваються там, де в них вірять. Якщо вірити в хороше, то воно обов’язково прийде, а про погане думати не потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code