Цікаві факти про Мерилін Монро

Цікаві факти про Мерилін Монро

Цікаві факти про Мерилін Монро – це чудова можливість дізнатися більше про знаменитих артистів. Монро вважається одним з найбільш культових зразків американської кіноіндустрії і всієї світової культури. Вона володіла природною красою, чарівністю та харизмою.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Мерилін Монро.

23 цікаві факти про Мерилін Монро

 1. Мерилін Монро (1926-1962) – актриса, модель і співачка.
 2. Справжнє ім’я актриси – Норма Джин Мортенсон.
 3. У період Другої світової війни (1939-1945) Мерилін працювала на авіаційній фабриці, перевіряючи надійність парашутної матерії і беручи участь у фарбуванні літаків (див. цікаві факти про літаки).
 4. Чи знаєте ви, що мати Монро була психічно хворою людиною? З цієї причини, Мерилін 11 разів удочеряли, однак щоразу повертали назад. Все це серйозно позначився на становленні особистості дівчинки.
 5. Ставши відомою актрисою Мерилін Монро побоювалася того, щоб до неї не приклеїлося амплуа «легковажної дурки». З цієї причини, вона постійно прагнула вдосконалити свою акторську майстерність.
 6. У зв’язку з довгостроковим контрактом Мерилін, будучи вже зіркою Голлівуду, була однією з самих малооплачуваних актрис.
 7. Чи знаєте ви, що саме Монро була першою дівчиною, зображеної на обкладинці журналу «Playboy»? За фотозйомку їй заплатили всього $50.
 8. Мерилін вела щоденник, де записувала ті думки, з якими їй не вдавалося поділитися з іншими.
 9. За своє життя, дівчина тричі перебувала у шлюбі.
 10. Одним із захоплень Мерилін Монро було читання літератури. В її особистій бібліотеці налічувалося понад 400 книг різних жанрів.
 11. Цікавий факт, що Мерилін так і не вдалося закінчити навіть школу.
 12. Актриса часто скандалила з кінорежисерами, оскільки постійно спізнювалася на зйомки, забувала репліки і погано вчила сценарій.
 13. Якщо вірити агенту Мерилін Монро, то дівчина неодноразово вдавалася до пластичної хірургії. Зокрема, вона змінювала форму підборіддя і носа.
 14. Монро подобалося готувати їжу, причому робила вона це досить професійно.
 15. Якийсь час в будинку артистки жив тер’єр, якого їй подарував Френк Сінатра (див. цікаві факти про Френка Сінатру).
 16. Мерилін стала першою жінкою-кінопродюсером в історії.
 17. Щоб стати дружиною Артура Міллера, який був третім чоловіком Монро, голлівудська зірка погодилася перейти в іудаїзм.
 18. Другий чоловік актриси обіцяв, що, якщо він переживе Мерилін, то буде щотижня приносити на її могилу квіти. Чоловік стримав свою обіцянку, відвідуючи могилу екс-подружжя протягом 20 років, аж до своєї кончини.
 19. Улюбленими парфумами Монро були «Шанель №5».
 20. Цікавий факт, що натуральне волосся Мерилін Монро було не білого, а каштанового кольору.
 21. Остання художня картина за участю Мерилін так і не була завершена, внаслідок раптової смерті артистки.
 22. Коли Мерілін Монро хотілося прогулятися вп вулицях, залишаючись непоміченою для оточуючих її людей, вона одягала чорний парик.
 23. Згідно з офіційною версією Мерилін скоїла суїцид, однак чи так це було насправді, сказати складно. Всього вона прожила 36 років.

Це були найцікавіші факти про Мерилін Монро. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code