цікаві факти про чорна пантеру

Цікаві факти про пантеру

Цікаві факти про чорна пантеру – це можливість більше дізнатися про великих представників сімейства котячих. Найчастіше цих граціозних тварин можна зустріти в Південно-Східній Азії.

Пантери вміють добре лазити по деревах і є відмінними мисливцями. Отже, перед вами найцікавіші факти про чорних пантерах.

15 цікавих фактів про чорну пантеру

 1. Насичений чорний колір хутра пантери викликаний великим вмістом у ній меланіну.
 2. Пантери ведуть нічний спосіб життя, чому в чималому ступені сприяє їхній чорний окрас. У зв’язку з цим вони частіше полюють вночі, ніж удень.
 3. Деякі народи вірять ніби чорні пантери є лісовими духами. Такі вірування пов’язані з вражаючою забарвленням і невловимістю цих хижаків.
 4. Цікавий факт, що чорні пантери, на відміну від ряду великих кішок, люблять плавати.
 5. Хвіст пантери може бути більше 1 м в довжину.
 6. Чорні пантери не боятися наближатися до населених пунктів, а також не відчувають страху перед людиною, хоча при цьому залишаються завжди обережними.
 7. На гербі Габону зображені 2 чорні пантери.
 8. Чи знаєте ви, що чорні пантери можуть годинами сидіти в засідці, чекаючи зручного моменту для атаки і переслідування потенційної жертви?
 9. Після свого народження, пантери починають полювати вже на шостому місяці життя, втім, як і амурські тигри (див. цікаві факти про амурських тигрів).
 10. Чорні пантери важать близько 30-40 кг, однак маса деяких з них може досягати 100 кг!
 11. Наздогнавши свою жертву, чорні пантери намагаються з’їсти якомога більше м’яса. Після щільної трапези вони кілька днів відпочивають, чекаючи поки їжа в їх шлунках повністю перетравиться.
 12. Цікавий факт, що іноді чорні пантери можуть атакувати навіть молодих крокодилів.
 13. Пантери виявляють надмірну агресію, що поряд з їх розвиненою мускулатурою робить їх украй небезпечними хижаками.
 14. Дивно, але чорні пантери володіють здатністю змінювати власний запах. Завдяки цьому їм вдається обманювати своїх жертв, які думали, що йдуть до своїх родичів, потрапляють в лапи хижаків.
 15. Чорні пантери настільки добре лазять по деревах, що можуть полювати навіть на птахів і мавп.

Це була найцікавіша інформація про чорних пантера. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею з друзями. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про тварин – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code