цікаві факти про Римського-Корсакова

Цікаві факти про Римського-Корсакова

Цікаві факти про Римського-Корсакова – це відмінна можливість краще дізнатися про творчість видатного російського композитора. Сьогодні його твори виконуються у всіх консерваторіях світу.

На написання музичних композицій Миколи Андрійовича надихала руська земля і її мешканці.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Римського-Корсакова.

13 цікавих фактів про Римського-Корсакова

 1. Микола Римський-Корсаков (1844-1908) – композитор, диригент, педагог і музичний педагог.
 2. Сімейство Римських-Корсакових мала дворянське коріння і славилося своїми традиціями служби на флоті. Внаслідок цього майбутній композитор також повинен був стати моряком.
 3. У 6-річному віці Римського-Корсакова почали навчати грі на фортепіано (див. піаніно онлайн). Тим не менш, хлопчика набагато більше захоплювали книги, ніж музика.
 4. Цікавий факт, що вже в 11 років Микола написав свої перші музичні твори.
 5. Коли Римському-Корсакову виповнилося 12 років, батько віддав його в Морський кадетський корпус. На другому курсі навчання, у хлопця з’явився сильний інтерес до музики, в результаті чого він став вивчати творчість різних композиторів.
 6. Римський-Корсаков сприймав музику у вигляді квітів. Наприклад, мі-мажор, у якому написані всі його «морські» твори, він розглядав як «синю» тональність.
 7. Під час служби на флоті Римський-Корсаков брав участь в експедиції до берегів Північної Америки (див. цікаві факти про Північній Америці).
 8. У Римського-Корсакова було 4 сина та 3 дочки.
 9. Чи знаєте ви, що консерваторія Петербурга запросила Римського-Корсакова на роботу музичним педагогом знаючи, що у того не було відповідної освіти.
 10. Коли Римський-Корсаков дізнався, що його опера «Золотий півник» заборонена, по причині того, що в ній висміювався імператор, у нього стався серцевий напад.
 11. Серед творів композитора – 15 опер, 3 симфонії, інструментальні концерти, кантати, вокальна і духовна музика.
 12. Сьогодні Санкт-Петербурзька консерваторія названа на честь Римського-Корсакова.
 13. Римський-Корсаков був основоположником композиторської школи. Він був педагогом у близько двохсот майбутніх композиторів, диригентів і музикознавців.

Це були найцікавіші факти про Римського-Корсакова. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти з життя великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code