Цікаві факти про синичку

Цікаві факти про синичку

Цікаві факти про синичку – це чудова можливість дізнатися більше про птахів. Синиці відрізняються рухливістю і яскравим оперенням. Як тільки настає весна ці птахи всюди нагадують про себе дзвінким співом.

Отже, перед вами найцікавіші факти про синичку.

12 цікавих фактів про синичку

 1. Багато хто думає, що свою назву пташка отримала внаслідок синього забарвлення пір’я. Однак синє оперення майже не характерно для синиць. В дійсності, їх почали так називати у зв’язку зі звуками, які вони видають. Якщо прислухатися, то можна почути щось схоже на «сі-синь-сі».
 2. Сьогодні налічується 26 видів синиць, при цьому на території Росії найчастіше зустрічається так звана «велика синиця».
 3. Чи знаєте ви, що фактично всі різновиди синиць не вміють видовбувати дупла в деревах? З цієї причини вони часто займають кинуті дупла інших птахів (див. цікаві факти про птахів).
 4. Синиці відрізняються довірливістю, тому людина може підманювати їх до себе і нагодувати крихтами хліба.
 5. Синиці можуть розвивати досить велику швидкість. Варто зауважити, що в польоті вони досить рідко махають своїми крилами.
 6. Цікаво, що синиці годують своє потомство через кожні 2 хвилини.
 7. На зиму синиці не відлітають на південь, а замість цього переселяються з лісів в населені пункти. Це пов’язано з тим, що в містах їм простіше відшукати місце, в якому вони можуть зігрітися.
 8. Цікавий факт, що вживання чорного хліба завдає здоров’ю птахів великої шкоди.
 9. На Русі за вбивство синиці людині належало сплатити великий штраф.
 10. У літню пору середня синиця може з’їсти за добу до 400 гусениць!
 11. За день синиця зазвичай з’їдає кількість їжі рівноцінне її вазі.
 12. Синиці здатні видавати приблизно 40 різних звуків.

Це були найцікавіші факти про синичку. Якщо вам сподобалася ця стаття, – поділіться нею з друзями. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про тварин – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code