в якій країні найбільше велосипедів

В якій країні найбільше велосипедів

Про те, в якій країні найбільше велосипедів відомо далеко не всім. З кожним роком цей екологічно чистий вид транспорту набуває все більшу популярність. Він не потребує палива і ламається набагато рідше, ніж який-небудь автотранспорт.

Пропонуємо вашій увазі ТОП-10 країн з найбільшою кількістю велосипедів.

ТОП-10 країн, де найбільше велосипедів

  1. Нідерланди. Світовим лідером за кількістю велосипедів є Нідерланди. Тут спостерігається приблизно стільки ж автомобілів, скільки жителів, що проживають у державі.
  2. Данія. Близько 80% датчан мають велосипеди, на яких вони їздять на прогулянки, в магазини чи на роботу. Варто зауважити, що в країні добре розвинений прокат велотранспорту.
  3. Німеччина. Велосипеди тут також користуються великою популярністю. Згідно з підрахунками, середній німець щодня проїжджає на велосипеді близько 1 км.
  4. Швеція. У цій країні, з досить прохолодним кліматом, також чимало велосипедистів. Майже в кожній сім’ї є свій велосипед.
  5. Норвегія. Норвежці, як відомо, є одними з найактивніших борців за поліпшення екології (див. цікаві про екологію). З цієї причини, тут теж сильно поширені велосипеди, поряд з самокати і роликами.
  6. Фінляндія. Незважаючи на суворі погодні умови, чимало жителів їздять на велосипедах не тільки влітку, але й взимку.
  7. Японія. Статистика говорить про те, що кожен 2-й японець постійно катається на велосипеді.
  8. Швейцарія. Швейцарці також не проти катання на велосипеді. І хоча місцеві жителі можуть дозволити собі різний вид транспорту, велосипедистів тут досить багато.
  9. Бельгія. Власником велосипеда є кожен 2-й житель країни. Тут добре розвинена система прокату, тому будь-який бажаючий може здійснити велопрогулянку.
  10. Китай. Китайці люблять пересуватися на велосипедах, оскільки це не тільки корисно для організму, але і вигідно у фінансовому плані.

Це були ТОП-10 країн, де велосипедів найбільше. Якщо вам сподобалася ця стаття, чи ви взагалі любите різні цікаві факти – поділіться нею з друзями та підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code