Вбити павука – прикмета з глибини століть

Більшість прийме прийшло до нас з минулого. Предки формували їх на основі спостережень за навколишнім світом і передавали з покоління в покоління. Якщо постаратися, пояснення знайдеться кожному, навіть самому тупому на перший погляд, забобонам.

Так, наприклад, прикмети, застерігали від знищення цієї комахи, існують у різних народів і мають цілком логічне обґрунтування.

Чому не можна вбивати павуків

Попередні покоління, не маючи сучасного арсеналу ліків, лікували недуги змовами, відварами рослин і продуктами життєдіяльності тварин і комах. Народні цілителі використовують рецепти предків і донині, а традиційна медицина не гребує досвідом давніх при розробці і виробництві новітніх медикаментів.

Не так давно павуки, які живуть в кожному будинку, були ліками проти жовтяниці. Як таблетки використовували комаха, закатане в шматочок вершкового масла. Павутиною зупиняли кровотечі.

Помічено, що тонкі нитки володіють бактерицидними властивостями. Опіки і рани, покриті павутиною, швидко заживають. Сьогодні павутину використовують у хірургії та трансплантології. Враховуючи вищесказане, стає зрозумілим, чому предки вважали, що не можна вбивати павуків в будинку.

Згодом стародавні знання про лікувальні здібності цих комах забулися. Сьогодні побутує думка, що вбивство членистоногого обіцяє такі неприємності:

  • хвороба одного з членів сім’ї;
  • фінансову катастрофу;
  • чорну смугу в житті;
  • відсутність удачі в справах;
  • сумні звістки.

При цьому ненавмисне вбивство, навпаки, гарантує позбавлення від гріхів і швидке одужання. Аналогічними наслідками має ліквідація павука, плетущего павутину на іконах.

До чого сниться вбити павука

Більшість джерел тлумачать сон з присутністю павука як сприятливий. Він обіцяє удачу в справах, фінансову прибуток, підвищення в посаді і мир в родині.

Вбити павука уві сні – означає посваритися з чоловіком або коханим. Деякі вважають, що таке сновидіння віщує розлучення. Безліч членистоногих, плетущих павутину, віщує низку радісних подій і наступ світлої смуги в житті.

Ситуація змінюється, якщо комахи уві сні проявляють агресивність. Напад величезного чорного павука свідчить про появу грізного ворога. Такий сон попереджає про можливе недоброжелателе, плетущем інтриги за вашою спиною. Убити чорного павука – значить позбутися від небезпеки.

Несприятливим знаком є укуси комах. Вони обіцяють неприємності в сім’ї і проблеми на роботі. Потрапити в павутину – розбиратися в заплутаних справах або відносинах.

Не варто забувати, що не все сновидіння є віщими. Іноді це просто ігри неконтрольованого свідомістю розуму. А на питання: павука вбила, що робити, існує проста відповідь: викинути труп і попросити у бога прощення за занапащене життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code