Вдарити лікоть – прикмета і езотерика

Є люди, які вважають, що нічого випадкового в цьому світі не відбувається. Вони бачать знаки долі навіть у незначних подіях і свято вірять у прикмети. Інші дивляться на народні повір’я з недовірою і відносять їх до дурним, давно зжили себе забобонам.

У скептиків викликає посмішку, а часом і роздратування, коли хтось із їхнього оточення шукає відповідь на питання: що означає вдарити лікоть. А дійсно існує прикмета для цього випадку, що вона означає, і є у неї логічне обґрунтування?

Вдарити лікоть – народна прикмета

Наяву

Багато хто дотримується думки, що наші предки були темними, безграмотними людьми і придумували прикмети просто тому, що не знаходили наукового пояснення тим чи іншим подіям. Чи Так це насправді? Можливо, все зовсім інакше, і це ми втратили знання, якими володіли минулі покоління.

Отже, до чого вдарити лікоть, на думку наших предків:

  1. Якщо людина вдарився об меблі або одвірок лівим ліктем, хтось лає його, правим – хвалить.
  2. Забій ліктя лівої руки в результаті падіння – ви відмовилися від допомоги близької вам людини, чим образили його.
  3. Якщо при падінні постраждав правий лікоть – ви відмовили в допомозі, гостро потребує в ній людині.

У сні

Забій ліктя уві сні тлумачиться так само двояко. Якщо постраждала права рука – це знак міцного союзу, ділового чи любовного, ліва рука – прикмета конфліктів у сім’ї та конкуренції на роботі.

Висновок такий: правим ліктем вдаритися – добре, лівим – погано. Чому предки вирішили так, а не інакше. Можливо, відповідь дадуть езотерики, які вивчають зв’язок між ментальним і фізичним світами.

Що значить вдарити лікоть – езотерика

Всі хвороби спочатку формуються на ментальному рівні. Сумніви, провина, страх, образа і інші негативні почуття, випробовувані людиною, проявляються на фізичному плані у вигляді болю в тій чи іншій області тіла.

Лікті – частина руки. Вони відповідають за свободу дій. Права рука дає, ліва – приймаюча. Біль у правій руці виникає коли людина відчуває такі почуття:

  • сумніви у власній корисності на роботі та своїх здібностях;
  • провину за не надану допомогу і нездатність обійняти когось;
  • жінки – неспроможність, як дружини, матері, доньки;
  • чоловіки – нездатність забезпечити сім’ю, захистити близьких.

Від болю в лівій руці страждають люди, які не можуть прийняти зміни у власному житті, хоча всі можливості для цього їм дані.

Враховуючи все вищесказане, можна зробити висновок: народна прикмета «вдарити лікоть» і езотеричне пояснення цього явища мають деяку схожість. А значить, не так вже дурні були наші предки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code