Весілля в травні — прикмета

Відома приказка відсилає нас до народною прикметою: зіграти весілля в травні — все життя маятися! Здавалося б, нічим не підкріплене марновірство. Але предки свято дотримувалися цього правила, не затіваючи в травні навіть сватання.

Цікаво, що в наші дні (якщо вірити статистиці) останній місяць весни, як і раніше самий «незатребуваний» у потенційних молодят.

Весілля в травні — прикмети і традиції слов’ян

Традиція предків

У минулі часи життя людей підпорядковувалася природним ритмам: навесні починали орати і сіяти, восени збирали урожай. Лише потім грали весілля гуляли довго, від усієї душі, радіючи і народженням нової сім’ї, ситій і прийдешньої зими. У травні (з практичної точки зору) для таких заходів час було абсолютно невідповідний — старі запаси продовольства на межі, а в полі кожен день, кожна пара рук на рахунку.

Астрологія

Сьогодні ці доводи вже втратили свою актуальність. Але чи можна грати весілля в травні з точки зору езотерики? Астрологи попереджають: в цьому місяці закладається основа для майбутніх конфліктних відносин, оскільки «правлять бал» відразу дві стихії — Повітря і Земля.

Нумерологія

Нумерологія про число «п’ять» висловлюється в позитивному ключі, однак тут теж є свої підводні камені.

П’ятірка — символ успішності, багатства, щастя.

Тоді чому не можна грати весілля в травні? Справа в тому, що переліченими благами доля щедро обсипає конкретних індивідуумів, а з парами все набагато складніше. У нумерології число «5» символізує самодостатність. Виходить, що в молодій сім’ї кожен з подружжя стане розвиватися в свою сторону. Тягнути ковдру на себе! Зрозуміло, що ні про яку гармонію при такому розкладі говорити не доводиться.

Так грають весілля в травні?

Для тих, хто не вірить у всяку містику, кінець весни може стати самим приємним місяцем «весільного переполоху». Природа оживає, починає грати всіма барвами. Безліч квітів, велика кількість сонця, ласкаве тепло без задушливої літньої спеки — причин для одруження в травні предостатньо.

Єдина умова: плануючи урочистості, відмовтеся від реєстрації 13-ого числа.

Саме цей день у слов’ян вважався самим невдалим для зародження сімейних відносин — були під забороною навіть змову, сватання і оглядини.

Дивимося місячний календар

Вибираючи сприятливі дні весілля в травні, варто звірятися з місячним календарем. Щасливий фінал чекає ті починання, які припали на зростаючий місяць — до побудови нової сім’ї це теж відноситься. А найщасливішою виявиться весілля на Червону гірку (перша неділя після Великодня) — цей день завжди був символом взаємної, міцної любові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code