Воші – прикмети про непрошених вихованців

Воші – маленькі кровоссальні комахи, що паразитують на волосистих частинах людського тіла. Зараження відбувається контактним шляхом. Найчастіше педикульоз зустрічається у дітей. Не застраховані від нього і дорослі. Прикмети стверджують, що воші з’являються, коли людина переживає стрес. Проте лікарі з цим категорично не згодні.

Прикмети – до чого і чому з’явилися воші

Від повального педикульозу людство позбулося не так давно. Пару століть тому воші вальяжно почували себе в зачісках знатних дам, і в головах простолюдинів. В ті часи побутувала думка, що відсутність вошей – ознака швидкої смерті людини. Паразити, що повзають по покійнику, гарантували йому перепустку в рай.

Наші предки вважали, що яйця вошей зберігаються під шкірою голови і знаходяться в сплячому стані багато років. Поштовхом до їх пробудженню можуть стати нервове потрясіння, важка хвороба, пристріт або псування. Наука давно спростувала ці міфи. Однак і сьогодні багато хто вважає, що педикульоз має магічні коріння.

Отже, до чого заводяться воші, на думку людей, не згодних прийняти наукове пояснення причин педикульозу:

  1. Паразити заселяють голову перед грандіозними змінами в житті людини.
  2. Воші на лобової частини черепа – до майбутніх труднощів і випробувань. Якщо комахи облюбували потилицю – чорна смуга життя залишилася позаду.
  3. Білизняні воші з’являються напередодні фінансових катастроф.
  4. Зараження педикульозом всіх членів сім’ї одночасно віщує смерть родича або втрату майна.
  5. Воші у дитини прикмета трактує як знак фінансових невдач їх батьків.
  6. Велика кількість комах на голові – до несподіваного багатства.

Остання в списку прикмета найсприятливіша і має давні корені. Вона радить не робити спроб позбутися від комах, поки багатство не потрапить в руки завшивевшего щасливця, інакше можна сполохати удачу.

Проте довго чекати обіцяної вошами прибутку не варто. Паразити швидко розмножуються, викликають нестерпний свербіж та шкірні захворювання. У підсумку замість багатства, можна отримати проблеми зі здоров’ям.

Воші в голові у сні

Сновидіння з присутністю великих вошей у більшості випадків тлумачиться як сприятливий. Воно обіцяє одержання грошової винагороди, виграш у лотерею, благополучне завершення судової тяганини.

Для хворої людини подібний сон – поганий знак. Можливе загострення захворювання. Багато дрібних вошей у сні – до клопотів. Позбавлятися від комах – значить намагатися втекти від проблем. Воші уві сні попереджають про можливі неприємності в дорозі.

Паразити, що повзають по тілу, віщують хвороби і фінансові втрати. Білі воші закликають до дії. Такий сон сигналізує про сприятливі для нових починань умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code