Впав ніж на підлогу: прикмета

Впустивши будь-який предмет, ми, насамперед, згадуємо його рід (чоловічий, жіночий, середній) і по цьому нехитрому ознакою намагаємося передбачити швидкий прихід у гості людини певної статі. Але чи так все просто з падінням на підлогу ножа? Давайте розберемося, які прикмети про ніж, який випав з рук, побутують у народі.

Впустити ніж: прикмета залежить від того, що і як впало

  1. Першою в підлогу вдарилася рукоятка – до вас на вогник загляне старовинний друг, приходу якого ви будете дуже раді.
  2. Якщо це буде не звичайний кухонний ніж, а мисливський, або кістяна, або будь не зовсім звичайний, а також той, на руків’ї якого є прикраси, символи, письмена (або хоча б вирізаний логотип і назва компанії-виробника), то до вас прийде чоловік з дорогими гостинцями.
  3. Ніж з простим рівним лезом означає прихід прямолінійного людини, ніж з щербинами і нерівностями, фігурний ніж для сиру, піци тощо) – прихід хитруна, льстеца… Цей візит було заплановано і здійснюється з певною метою, так що будьте напоготові.
  4. Прикмета ніж впав і встромився обіцяє господарям будинку небезпеку. Добре, якщо він стирчить з підлоги тупою стороною леза до вас – тоді небезпека, хоч і буде близькою, все-таки обійде вас стороною. Лезо дивиться прямо на вас? Остерігайтеся нежданих гостей, нових знайомств, дурних людей – проти вас щось затівається.

Найбільш негативна прикмета – коли падає ніж під час нарізки хліба. Але це пов’язане з віруваннями давнину, коли саме хліб був символом ситого, безбідного існування, найважливішою їжею і мало не святинею. Сьогодні прикмета втратила свій особливий сенс, оскільки і хліб не має вже такого значення.

Як нейтралізувати прикмету

Припустимо, що зараз у гості ви нікого не чекаєте і чекати не хочете. Або вам зовсім не хочеться зіткнутися зі зловмисниками. На цей випадок існує кілька способів, які можуть звести наслідки впав предмета на немає.

  1. Підніміть ніж лівою рукою, правою насипте на обробну дошку жменьку солі і «розріжте» її ножем на чотири частини зі словами «Іди гість повз моєї хати, на всі чотири сторони».
  2. Рукояткою ножа потрібно тричі постукати об одвірок і три рази по порогу будинку з внутрішньої сторони.
  3. Якщо ніж впав під час нарізання хліба, його потрібно підняти і тричі постукати рукояткою про стільницю.

Якщо ж ви не проти прийняти у себе в домі гостя, і навіть чекаєте його з нетерпінням, то впав прилад слід покласти на стіл лезом від вхідних дверей так стук в вашу двері пролунає раніше, ніж ви очікували – гість поквапиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code