Високосний рік: прикмети і забобони

Високосний рік, кожен четвертий в календарі, відрізняється від звичайного тільки наявністю зайвого дня – 29 лютого. Але є в цього року ще одна особливість – про нього в народі йде погана слава.

Що говорять факти

Погану славу цей рік заслужив неспроста. Помічено, що саме на нього у світі припадає більша частина природних катаклізмів, фінансових потрясінь, падінь метеоритів, спалахів захворювань і т. п.

Все перераховане вище супроводжується загибеллю людей, причому у великих масштабах. І, хоча всякі неприємності трапляються і в інші роки, саме від високосного народ заздалегідь чекає якогось підступу.

Прикмети весілля у високосний рік

Оскільки від такого періоду в календарі не очікують нічого хорошого, то й весілля грати не рекомендують. Вважається, що молодята будуть нещасливі в шлюбі, зіткнуться з зрадами, фінансовими негараздами, житловими проблемами і всім поганим, з чим тільки можна.

Ну а найстрашніше – зіграти весілля в травні такого року.

Втім, якщо ви не відносите себе до числа забобонних людей і ніколи не замислювалися про те, чому одружуватися у високосний рік не можна, і чим цей рік взагалі відрізняється від будь-якого іншого, можете не звертати ніякої уваги на забобони. Шлюбна статистика показує, що так зазвичай і роблять – число шлюбів, укладених у високосний рік, буває не меншим, ніж будь-який інший.

Але якщо думка про невдачі такого заміжжя міцно засіла у вас в голові, краще відкладіть одруження до наступного року. І справа тут не в особливостях року, а у вашому внутрішньому настрої, який може зіграти негативну роль.

Народити у високосний рік – прикмети

Взагалі, дітей у такий рік народжується трохи менше. У народі це не забули пов’язати з негативом, який несе даний часовий період – нібито, число зачать таке ж, а ось успішних вагітностей і родоразрешений – менше.

І все ж, малята у високосний рік народжуються. Найщасливіші – 29 лютого. Якщо вам вдалося доносити дитину до терміну і народити його здоровеньким, то ніякі життєві негаразди більше не зіб’ють його з шляху.

Діти, народжені у високосний рік, відрізняються допитливим розумом, талантом, харизмою, чуттям, видатними здібностями в одній або декількох областях.

В цілому, прикмети у високосний рік не радять приймати рішень, щось кардинально міняти в житті, ворожити на майбутнє, розповідати оточуючим про свої плани. В іншому – рік як рік. Головне – виявити додаткову пильність і обачність, які не бувають зайвими і в будь який інший час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code