як зрозуміти що хлопець бреше

Як зрозуміти, що хлопець бреше?

Люди брешуть ротом, а правду кажуть очима

Брехня і фальш у спілкуванні завжди відчуваються, але як зрозуміти, що хлопець бреше, не вдаючись до різних складнощів і не фантазуючи зайвого? І чи це можливо? Скажемо відразу, можливо, якщо тільки людина не професійний брехун або ваш хлопець не з числа тих, що самі вірять в свою брехню. Звичайно ж людина не контролює свою поведінку і не особливо замислюється над ним, тому ключем до розгадки стає його обличчя, погляд, мимовільні жести. Щоб визначити брехню, досить звичайної спостережливості і знання ознак брехні. Ось основні з них:

— При розмові зі співрозмовником дуже важливий його погляд. Якщо хлопець постійно відводить очі вбік – він бреше. До речі, знаючи це, брехуни впали в іншу крайність — і тепер при брехні вони очей відірвати не можуть від вас, дивляться пильно, пронизывающе. Так що незвичайний погляд добре допомагає розпізнати брехню.
Вірною ознакою обману є і нешкідливі відволікання на телефон або ще кудись, відразу після прозвучав питання. Таким способом брехун виграє час, щоб вдало викрутитися.

— Крива усмішка. Щира посмішка супроводжує бесіду за симпатії або доброму гуморі. А брехня змушує особа викривлятися в жалюгідному подобі посмішки зі злегка піднесеним куточком рота. Так що стежте за обличчям. Справжня усмішка здатна світитися навіть з очей, тоді як брехня супроводжується швидким «розтягуванням» рота і холодністю погляду.

— Змінюється колір обличчя і голос шахрая. При брехливих фразах голос звучить голосніше, але визначити це можливо лише при досить тривалому знайомстві, коли ви вже добре знаєте співрозмовника. Що ж до особи, то про брехні може говорити розлився на обличчі рум’янець або навпаки, деяка незвичайна блідість.

як зрозуміти що хлопець бреше

— Дотики до обличчя. Підсвідомі дотику до носа, губ, лоба або вуха є характерними ознаками брехні. Обманливий співрозмовник часто прикриває рот рукою, позіхаючи або хихикаючи.

— Нервозність. При брехні людина зазвичай нервує, що природно позначається на його руках, а точніше на його пальцях, які постійно роблять часті дрібні рухи. Явні ознаки брехні – коли смикають мочку вуха, перебирають браслет на руці, не випускають з рук пачку сигарет, ручку або запальничку, постійно чіпають кінчик носа.

— Відсутність жестикуляції. Щира розмова мимоволі змушує людину емоційно жестикулювати, виражаючи зацікавленість до розмови. Брехун ж говорити не особливо хоче, і зазвичай жестикулює мало, оскільки вигадку не можна передати з допомогою рухів. Взагалі верхня частина тіла при брехня скута, а ноги максимально розслаблені або схильні хитання і тремтіння.

Читайте також:  Модні стрижки для жінок після 40 років на коротке волосся, фото ідеї

Для того, щоб зрозуміти, що хлопець бреше, іноді буває корисно почекати. Адже брехуни не продумують до дрібниць свої фантазії і швидко забувають брехня. Так що запам’ятайте слова хлопця і повторіть питання через деякий час. Якщо через кілька днів хлопець почне описувати ситуацію по-іншому, мабуть ви маєте справу з обманом.

як зрозуміти що хлопець бреше

Запобіжні заходи

Не варто зосереджено дивитися на хлопця і вловлювати всі нюанси розмови. Це виглядає дивно, неприродно, підозріло й ні до чого доброго не призведе. Навпаки, важливо спокійно спостерігати за співрозмовником і не намагатися зловити його на брехні, аналізуючи всі жести і пронизуючи його поглядом. Не варто також влаштовувати допити, так як нічого крім агресії і взаємного роздратування вони не викличуть. Розмова має бути досить легкий і приємний у будь-якому випадку. Будь-які ваші підозри не потрібно озвучувати відразу. Якщо ви помітили ознаки брехні – просто візьміть
їх на замітку, а не кидайтеся відразу з звинуваченнями.

На завершення ще раз скажемо, що всі перераховані вище ознаки характерні виключно для хлопців, які не схильні до частого брехні. Якщо ж ви маєте справу з професійним брехуном, то подібних ознак швидше за все не помітите, так як такі люди завжди тримають ситуацію під контролем.
Ну і не варто надмірно чіплятися до людини і навмисно вишукувати обман і його ознаки, адже зайве підозра може стати перешкодою на шляху до вашого теперішнього щастя. Однак якщо все ж з’ясується, що людина справді часто бреше вам по самих різних приводів, зберігати з ним стосунки, мабуть, не має ніякого сенсу.

Оцініть статтю!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів ще немає)
Loading...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code