Які дерева садити на ділянці — прикмети

Чим краще прикрасити двір і сад, які дерева садити на ділянці — прикмети не дають вичерпних відповідей, але деякі підказки в них можна виявити. Ясна річ, що треба керуватися не стільки містичними, скільки побутовими міркуваннями.

  1. Приміром, вишня або зливу будуть в господарстві набагато корисніше, ніж хвойні породи. Але справа не тільки в цьому.
  2. Садити ті ж сосни або смереки на ділянці прикмети не рекомендують з практичної точки зору: ці красуні збіднюють грунт, закривають сонце і заважають господарям збирати гідний урожай.

Які дерева садити можна і потрібно?

Плоди і ягоди

В першу чергу порадують домочадців плодово-ягідні дерева та чагарники — тут і краса, і користь «в одному флаконі». Водночас не забуваймо, що багато їх таких рослин здавна вважаються слов’янськими оберегами. Ту ж яблуню не випадково в народі лагідно називають «матінкою»: вона дарує здоров’я дітям і молодість їх матерям, а для незаміжніх дівчат виступає в ролі «свахи», залучаючи в будинок любов.

Горобина

Горобина виглядає прекрасно, її ягоди — справжнє джерело вітамінів. А ось в езотериці вона відома як символ злагоди та гармонії. До того ж дерево відмінно захищає господарів від всіляких злих сил і духів.

Ялівець

Таку ж відповідь дають практики на питання про те, чи можна саджати будинку ялівець — це один з кращих оберегів.

Акація

Парам, які ніяк не можуть завести спадкоємця, рекомендують розмістити на ділянці акацію, а тим, хто прагне до матеріального достатку та успіху, обов’язково допоможе клен.

Каштан

А варто садити каштан? Прикмети з великою обережністю радять це дерево власникам приватних садиб. Начебто воно чистить енергетику будинку, гасить агресію і рятує від конфліктів. На жаль, все це — не по «доброті душевній». Просто каштан — великий вампір, який живиться чужими негативними емоціями. Вважається, що, досягнувши солідних розмірів, він перестає мати потребу у хазяїна — і віщує його швидку смерть.

Які дерева неможна садити на ділянці — прикмети

Береза

Найдивовижніше, що під заборону потрапляє береза. Головна слов’янська захисниця і берегиня при всіх своїх чудових якостях володіє складним характером. Це дерево — виключно жіноча. Якщо до дітей воно готове ставитися прихильно, то дорослих чоловіків з дому просто виживає. Тому народна прикмета радить садити березу по іншу сторону огорожі.

Дуб

Дуб — дерево воїнів, готове поділитися з ними своєю потужною енергетикою. Однак для мирного життя цей лісовий велетень явно не підходить. Він теж здатний вампірити — віднімати, послаблювати чоловічі сили. Загалом, садити дуб всередині домашнього периметра прикмета не радить.

Горіх, верба, туя

Під заборону потрапляє і горіх. Він загострює дар передбачення і магічні здібності, виявляє приховані таланти, проте пригнічує ріст інших садових культур, приводячи до зменшення врожаю. Садити вербу і туї прикмети не рекомендують у першу чергу жінкам — це символ сліз і втрат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code