Які квіти не можна тримати вдома – що кажуть прикмети

Будь-який мешканець будинку вносить свій внесок у його сукупну енергетику. І мова йде не тільки про людей. Домашні тварини і навіть квіти, розставлені на підвіконнях, можуть погіршити або, навпаки, поліпшити домашню атмосферу. Якщо говорити про кольори, то деякі з них небезпечно тримати вдома, а деякі – просто не варто. Давайте подивимося, що про це говорять народні прикмети.

Які квіти не можна тримати вдома – прикмети

У список заборонених потрапили наступні види кімнатних рослин:

Кучеряві квіти

Сюди відноситься традесканція, церопегія вуда, плющ. Вважається, що вони своїми пагонами прокладають дорогу до кладовища, тобто, обіцяють швидку смерть когось з домочадців. За іншою версією, в’юнкі рослини виганяють з дому чоловіків.

До речі, прикмета не діє для витких декоративно-квітучих різновидів, до яких відноситься бегонія ампельна, азаріна, павловський і багато інші квіти.

Папоротеві

Їм саме місце у дворі, під вікнами, на клумбі, але не в хаті. У безпосередній близькості від людини вони небезпечні – вважається, що папороть витягає з людини життєві сили.

Лілії

Це теж рослина-вампір, яке, до того ж, поглинає, як і людина, кисень, виділяючи вуглекислий газ. Запах квітучої рослини може викликати алергію, приступ задухи, запаморочення.

Фікус Бенджаміна

Це рослина дуже популярна в східних країнах, наприклад, в Японії, Китаї, на Філіппінах. Але в Росії про нього складено більше негативних ознак, ніж позитивних. Вважається, що це воно порушує сімейну гармонію, породжує сварки і конфлікти.

Кипарис

Хоча ця рослина володіє рядом позитивних властивостей, вдома тримати не рекомендується. Можна зустріти прикмети про те, що завести кипарис будинку – до смерті, або про те, що він виживе з будинку чоловіка, а також ряд інших забобонів. Всі вони мають негативний підтекст.

Фіалка

Дуже позитивний квітка для сімейних пар, але тримати його не варто в кімнаті (або квартирі) тим дівчатам або жінкам, які лише знаходяться у пошуках своєї другої половинки. Фіалка вважається дуже ревнивим квіткою, що, побувши якийсь час наодинці з господинею, не захоче відпускати її в чужі руки.

Що робити з такими квітами?

Квіти, які не можна тримати вдома, прикмети категорично не рекомендують викидати. Якщо у вас вже є подібні рослини, віднесіть в школу, дитячий сад або в офіс. В таких установах прикмета втрачає своє значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code