Задобрити домовика — народні хитрощі

В будинку постійно щось ламається і падає, зникають і приходять в непридатність речі, між людьми спалахують сварки без жодного приводу? Мабуть, прийшов час задуматися про те, як задобрити домовика — щоб не турбував, не заважав спокійно жити. Але в першу чергу слід зрозуміти, що саме викликало його незадоволення.

Не люблять, не поважають, не створюють затишок!

Тримаємо будинок в чистоті

Чистота і порядок — наймиліші речі для «дідуся». Щоб задобрити домовика в квартирі, треба регулярно прибиратися, не забуваючи про пил в затишних містечках — саме там ховається зберігач. А кому ж сподобається, якщо доводиться регулярно жити в бруді? В приватному будинку (особливо старому, з пічним опаленням) у кут слід поставити віник. Але не звичайний, а розцяцькований квітами і стрічками. За призначенням предмет не використовують — це подарунок, особливий знак вашої поваги.

Дружба з котом

Відмінний спосіб догодити домовикові, щоб він оберігав родину — завести кота. Двоє «пухнастиків» відмінно знайдуть спільну мову. Правда, при дотриманні двох умов: людям треба добре дбати про вихованця, а мурлика має щиро любити своїх господарів. Тоді при нагоді він «за них замовить слівце» приятелеві. Щоб правильно задобрити домовика, треба проявляти повагу: частіше вимовляти вголос «з добрим ранком», «спасибі», «спокійної ночі», уникати гучних криків, скандалів і будь-яких проявів агресії.

Ввічливість і повага

Звертатися до свого зберігачу треба ввічливо: «батюшка», «дідусь». Але не тільки словами можна задобрити домовика. В якості частування йому слід залишати солодощі — цукерки або печиво. А ще — подарувати якусь забаву (колоду карт, скринька з намистинами, банку зі старими монетами). Неїстівні підношення бажано тримати в самому затишному куточку, не забуваючи періодично там прибиратися.

Як задобрити домовика, щоб допоміг продати квартиру?

Поговори хоч ти зі мною

Часто перед продажем або обміном житла його радять освятити або почистити від «нечисті» власними силами, за допомогою свічок, солі та іншої доступної магічною атрибутики. Але це не кращий спосіб, щоб задобрити домовика на продаж будинку (всі подібні обряди «вигнання бісів» він цілком може прийняти на свій рахунок — і образитися). Найкраще з дідусем спокійно поговорити, розповісти про плани і запросити зберігача з собою.

Забираємо разом з віником

При переїзді будинкового забирають разом з віником. Йдучи зі старого приміщення, символічно обмітають кути декоративним (чистим!) помелом, а в наступному житло його відразу ж ставлять в саме затишне містечко.

Порядок, головне порядок

Щоб ефективніше задобрити домовика в новій квартирі, не тягніть з розпакуванням речей і облаштуванням приміщення. А ще — ніколи не залишайте на ніч покинуті без нагляду предмети, якими можна поранитися (ножі, леза для гоління, цвяхи).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code