Заміокулькас – прикмети про багатство і жіноче щастя

Заміокулькас – гість зі сходу Африки. Його популярність як кімнатної рослини зумовлена не стільки красою і невибагливістю, скільки здатністю створювати умови для залучення грошей. Саме таким талантом нагороджують зомиокулькас прикмети.

Його друга назва – доларове дерево. Вважається, що його присутність в будинку забезпечить його мешканцям безбідне існування, але тільки за умови, що рослина буде здорово. Деякі прикмети приписують африканського гостю здатність дарувати щастя представницям прекрасної статі.

Заміокулькас в будинку – прикмети

Приносячи в будинок доларове дерево, кожен чекає, що ось зараз удача повернеться до нього обличчям і на голову проллється дощ із зелених банкнот. Проте, все не так просто, як хотілося б.

Прикмети стверджують, щоб заміокулькас з звичайного рослини перетворився в грошовий талісман, необхідно дотримати ряд умов. А саме:

  1. Рослину не можна купувати. Його можна вкрасти чи отримати в дар. Ідеально, якщо його подарує осіб, чиї доходи набагато вище ваших.
  2. За презент доведеться заплатити дарувальнику символічну суму.
  3. Його необхідно зарядити грошової енергією. Для цього землю навколо рослини слід покрити монетами, а на гілочки повісити скручені трубочкою і перев’язані червоною ниткою банкноти.

Крім цього, доведеться вивчити тонкощі догляду за грошовим деревцем. Хворе рослина, вимушений боротися за життя, не зможе обдарувати вас не те що доларовими, але навіть рублевих дощем.

Квітка заміокулькаса – прикмети

Поряд з умінням управляти грошовими потоками, замиокулькасу приписують здатність забезпечувати дам женихами. Але і тут все не просто. В принципі рослина має славу «мужегона». Це означає, що одиноким дамам розміщувати його в будинку не рекомендується.

Так яким же чином незаміжнім жінкам знайти з допомогою заміокулькаса сімейне щастя? Виявляється для цього необхідно отримати квітуча рослина.

Квітка в заміокулькаса – явище рідкісне. Він має фаллическую форму – ребристий, заокруглений на кінці циліндр світло жовтого відтінку, зовні нагадує кукурудзяний качан. Щоб рослина зацвіла, необхідно створити сприятливі для нього умови.

Мріють про шлюб жінкам, які не зуміли отримати в дар квітка заміокулькаса, прикмета рекомендує вкрасти його відросток, посадити в горщик, помістити його на робочому місці, дочекатися цвітіння і притягти додому. Після чого можна сміливо готуватися до весілля. Схема, звичайно, не з простих, але чого не зробиш заради здобуття коханого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code