Знайти або втратити хрестик: народні прикмети

Натільний хрестик – не просто прикраса. Його носить охрещена людина в якості оберега, здатного відлякувати нечисть і захистити свого власника від негараздів і небезпек. Тим страшніше втратити хрестик. Втім, не менше лякає і те, якщо знайти чужий хрестик. Що з ним робити? Чи можна носити або краще віднести до церкви, або взагалі викинути. Давайте розберемося, що про це говорять народні прикмети.

Втратити хрестик: до чого це

Тлумачення цієї прикмети залежить від того, як ви ставилися до цього предмету. Якщо для вас хрестик був всього лише прикрасою, яке ви чергували з іншими кулонами, то нічого особливо страшного з вами не станеться. Але варто розглядати це як попередження згори – почніть більш серйозно ставитися до свого життя, в ній можуть настати зміни, які будуть цілком залежати від вас. Ну і хрестик більше не купуйте, в усякому разі до тих пір, поки не надумаєте носити його як символ власної віри, а не як чергову брязкальце.

Інші прикмети говорять про наступне:

  1. Втратили хрестильний хрестик – це погано. На час ви втратили заступництво вищих сил. Термінової знайдіть йому заміну, освятіть новий хрестик в церкві. А якщо знайдете хрестик, який раніше втратили, краще його більше не носити – прив’яжіть до мотузочці і повісьте будинку, наприклад, в головах ліжка.
  2. Така втрата означає, що скоро ви опинитеся на роздоріжжі і потрібно буде зробити вибір, який визначить всю вашу подальшу життя.
  3. У деяких тлумаченнях така подія, як втрата хрестика, пояснюється його нездатністю більше вас захищати – на вас спрямований великий потік негативу (псування, пристріт, заздрість), від яких хрестик здатний захищати, але не постійно. Як тільки він «переповнився» поглощаемым негативом, тут же загубився (обірвав ланцюжок). Все, що потрібно зробити – знайти йому заміну. Ще було б непогано сходити до церкви і помолитися, а потім уважно придивитися до свого оточення – в ньому є явний недоброзичливець.

Знайти хрестик: до чого це

Однозначного тлумачення цієї прикмети немає. Найпоширеніші такі:

  1. До удачі – особливо якщо свій хрестик ви не носите. Так вищі сили дарують вам оберіг, говорять про те, що ви перебуваєте під їх захистом.
  2. А от якщо людина охрещена і має свій власний хрестик знаходить таку річ, то йому це обіцяє нежданим тягарем. Підібравши хрестик, людина приймає на себе долю іншої людини, його втратив. І якою буде ця доля – невідомо.

Що робити, якщо знайшов хрестик

Кращий спосіб нейтралізувати всі прикмети – віднести знахідку в церкву. Там хрест можна залишити, а можна освятити і забрати собі. Але носити його в якості натільної в будь-якому випадку не рекомендується.

Варто переплавляти знайдений золотий хрестик? Теж не радиться. Золото легко накопичує негативну енергетику і погано її віддає – а значить, всі властивості знайденого золотого хреста перейдуть у нову прикрасу.

Оптимальний, з точки зору церкви, вихід – продати знахідку, а виручені гроші роздати в якості милостині або віддати на благодійні цілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code