Знайти ніж прикмета тривожна

Ножі, зроблені з міцного металу, завжди були головними захисниками людини. За такими речами слід дбайливо доглядати, захищати їх від випадкового пошкодження і іржі. Наші предки вірили в магічну силу холодної зброї: його встромляли в одвірок, щоб не пускати в будинок злих духів, і клали у немовлят ліжечка, щоб уберегти малюків від пристріту.

Зброю «запам’ятовує» свого постійного власника і просочується його енергетикою, охоче забирає весь негатив.

  1. Саме тому народні прикмети попереджають: знайти ножа і взяти його собі — залучити в своє життя чужі проблеми, від яких колишній господар успішно позбувся.
  2. І навпаки: випадкова втрата говорить про те, що «чорна смуга» закінчилася, а все зло залишилося лежати десь на землі, разом з смужкою холодної сталі, до кінця виконала свою обережную функцію.

Народна прикмета: знайти ніж на вулиці

У давнину говорили: ріжеться ножем — чекай біди (сталь крові попросила). Ще гірше — якщо зброя була непотрібною, чужою. Існували й інші несприятливі прикмети:

  • знайти ніж на дорозі, лезом впоперек шляху — до швидкої смерті,
  • натрапити на зламане зброю — заплутатися в мережі перешкод і проблем,
  • на іржаве — попрощатися з кимось по-справжньому близьким.

Грибникам

Для грибників і мисливців існує інша прикмета: знайшов ніж в лісі — іди геть, не озирайся. Якщо хоча б випадково доторкнутися до лезу, можливі різні втрати: грошові, майнові, особисті. Підібрати і принести в будинок таку знахідку — дуже необдуманий вчинок, він передрікає фінансовий крах і хвороби (у тому числі — членів сім’ї).

Прикмета «знайти ніж» — що робити в цьому випадку?

Через ріжучі та колючі металеві предмети часто виконують умисне магічну дію — прокляття, псування. Попередньо заговоренную річ приносять в будинок жертви або підсовують під руку якимось іншим способом. Так званий «підклад» можна виявити на порозі квартири або у власній сумці. Що робити в такому випадку?

Як захиститися?

Виявивши на своїй території безхазяйний ніж незрозумілого походження, негайно позбудьтеся від знахідки. Тільки не торкайтеся стали голими руками — скористайтесь ганчіркою або старої рукавичкою, з якої не шкода буде попрощатися. Відійдіть подалі від будинку, закопайте свою знахідку в землю або киньте в поточну воду, а використану тканина спаліть.

Трохи позитиву

Знайти ніж хороша прикмета тільки для людини, яка взагалі не вірить в містику. В силу своєї особливості, він має певний імунітет до чорної магії, який допомагає «тримати удар». Всім іншим потрібно остерігатися і подбати про особисту безпеку. Пам’ятайте, що холодну зброю навіть в подарунок не беруть — за нього обов’язково треба віддати хоча б символічну плату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code