Знайти втрачене — прикмета для растерях

Навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що втрачати свої речі — неприємно і прикро. Іноді ця подія здається воістину містичним: предмет, який останнім часом «муляв очі», зникає буквально в нікуди, і знайти його не вдається навіть після довгих пошуків. Не інакше, чорти забрали!

Але є й інша прикмета: загубилася річ і тут же знайшлася — її брав на час домовик.

Зрозуміло, що мова йде про особливе випадку — недавня пропажа раптово з’являється на тому самому місці, яке перевірили і обшукали до цього кілька разів. Можливо, так невидимий покровитель дому демонструє своє невдоволення чи образу. Або він просто вирішив пожартувати над господарями. Але якою б не була причина, будинкового слід подякувати за те, що допоміг знайти і повернути загублену річ. Залишитеся байдужим або будете лаятися — наступного разу не дорахується чогось більш важливого.

Якщо самостійно виявити те, що пропало?

Звертаємося до зникнення

Якщо на допомогу будинкового надії немає, можна звернутися до самої зникнення — в самому буквальному сенсі. Спробуйте вголос поговорити з нею, покликати. Розповісти про те, як сильно вона вам потрібна. Тільки не забувайте уважно оглядатися по сторонах. Велика ймовірність, що в цей момент погляд наткнеться на предмет, який раніше вперто залишався «невидимим».

Маятник

Є й інші народні прикмети про те, як знайти загублену річ будинку. Найпростіший метод — за допомогою маятника. Зробити його легко з звичайного колечка, підвішеного на нитку. Зберіть «пристрій» і обійдіть приміщення. Де колечко закрутиться, захитається — там і пропажа ховається.

Порада предків

Старі люди радили: якщо не поспішати, відкладіть розшуки на ранок. Але перед тим, як відправитися в постіль, візьміть довгу мотузку, зав’язати на ній кілька вузликів, думаючи про втрату, а потім покладіть під подушку. Вранці дістаньте, почніть розв’язувати. Або згадайте, де залишили пропажу, або вона просто сама собою попадеться на очі.

Давня втрата — несподівана знахідка

Буває і так, що пропажа випадково виявляється після багатьох днів, місяців, а то й років! Знайти давно втрачену річ — прикмета сприятлива.

  1. Вона обіцяє суттєвий прибуток до сімейного бюджету або швидке вирішення конфліктної ситуації.
  2. Якщо знахідка співпала з початком нового проекту, можна не переживати про результаті — все буде відмінно! Головне, не забути в цьому випадку подякувати Вищі Сили за повернення речі і проявлену прихильність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code