Гороскоп для Діви на лютий 2019 року

З-за сприятливого розташування Місяця і Марса труднощі не будуть критичними, але підштовхнуть вас до пошуку нових рішень. Ви отримаєте унікальний досвід і станете сильніше, а головне – досягнете бажаного, нехай і не тим шляхом, яким планували. На робочому напрямку це може призвести до нового джерела доходу або кардинальної зміни діяльності. Підприємці можуть чогось повчитися у конкурентів, а ще вам варто звернути підвищену увагу на кадрову політику. Сімейним Дівам зірки пророкують приємні клопоти, пов’язані з якимись важливими подіями. З точки зору здоров’я варто поберегтися на початку місяця, коли існує ризик виробничої травми. У плані пошуку другої половинки лютий – не найкращий період актуального циклу, але це не завадить Дівам отримати свою порцію теплих емоцій.

Перша декада лютого 2019 для Дів буде не зовсім стандартним періодом. Вам доведеться постійно перенацілюватися з однієї сфери життя на іншу. Найбільше часу зажадає робота і їй цей час однозначно варто приділити. Допоможіть колегам, затримайтеся в офісі, але не шукайте стандартних рішень. Станьте лідером, якщо цього зажадає ситуація, зараз вам багато чого під силу. У певний момент можна навіть поступитися власними принципами і порушити здавалися непорушні правила. Зірки ні в якому разі не закликають до правопорушень і нагадують про свободу волі кожної людини. Але зараз представникам вашого знака зодіаку потрібно бути гнучкими і швидко підлаштовуватися під мінливі обставини, це принесе перемогу і жаданий прибуток. Початок лютого – відмінний час для того, щоб зайнятися своїм здоров’ям і підтягнути фізичну форму.

У другій декаді лютого 2019 Діви будуть відчувати себе впевненіше, тут вже гра піде за знайомими правилами. Не нехтуйте порадами тих, хто дійсно хоче вам допомогти. Але обов’язково знайдуться і ті, хто буде посміхатися, ховаючи під запевненнями вірності заздрість і інші не найпозитивніші почуття. З такими людьми будьте відвертими і кардинальними. Якщо маєте власний бізнес – не соромтеся розлучитися з тими, хто вам не подобається, але не на шкоду справі. Якщо працюєте в організації-поговоріть з начальством, будьте переконливі, приведіть реальні доводи і вас обов’язково зрозуміють. Середина місяця покликана підвищити рівень навколишнього комфорту, але не тільки на роботі. Вдома займіться масштабним прибиранням, це гарний час для ремонту. Якщо ви давно планували переїхати – почніть шукати варіанти прямо зараз, кращого часу вам навряд чи вдасться знайти. Але ні в якому разі не приймайте рішення поодинці. Сімейним Дівам буде на кого покластися. Ті, у кого немає поруч близьких родичів, можуть скористатися допомогою друзів. Разом ви сильніші.

Третя декада лютого 2019 буде для Дів найбільш вдалим періодом місяця. На робочому напрямку відбуватимуться концептуальні зміни, але вас вони не торкнуться, якщо ви самі того не захочете. Тому дивіться, слухайте і аналізуйте. Але це стосується лише тих Дів, які працюють в компанії. Мають власний бізнес зірки рекомендують звернути увагу на нові варіанти інвестування, це гарний час для цільових реформ і збільшення заробітної плати особливо співробітникам що відзначилися. Сімейним Дівам варто звернути увагу на стан другої половинки. Участь і крапелька тепла, в буквальному сенсі, можуть змінити світ, спробуйте і самі побачите, наскільки це чудово. Під кінець лютого ймовірно надходження цілого ряду цікавих пропозицій. Деякі будуть виходити від старих знайомих або далеких родичів і на них варто звернути увагу. В іншому – дійте так, як звикли. Це час для нових горизонтів, так що не зациклюйтеся на тому, що маєте зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code