Гороскоп для Козерогів на лютий 2019 року

Козероги знайдуть багато з того, що давно шукали, і надихаються, побачивши перед собою нові горизонти. Це унікальний час, який багато чому вас навчить і допоможе, що називається, знайти себе. Хоча ніякої метафізикою і філософствуванями тут і не пахне, все буде досить прагматично і матеріалістична. Марс, активатор вашого знака зодіаку, посилить солярний позитив, зайнявши сприятливе положення на небесній стрічці. В результаті, в цьому місяці ви можете розраховувати на серйозні фінансові бонуси, а також на якісь важливі події і зміни. Ні в якому разі не зупиняйтеся на місці, навіть якщо потрібно гарненько подумати. Робіть це, скажімо так, на ходу, і нікому не дозволяйте впливати на власне рішення. Ви в цьому місяці один з небагатьох зодіакальних знаків, хто буде поодинці настільки ж щасливий, як і в команді.

Перша декада лютого 2019 року здасться Козерогам не найстабільнішим життєвим етапом. Можливі значущі зміни на робочому напрямку, особливо якщо ви працюєте в організації. З іншого боку, ви досить швидко зрозумієте, що це ваш шанс. Якщо вам пропонують змінити відділ або посаду, слід погодитися. Також не варто відхрещуватися від можливості попрацювати за іншого співробітника (з урахуванням підвищення заробітної плати, зрозуміло). З точки зору особистих відносин не квапте події, але саме в цей період ви дійсно можете зустріти свою другу половинку. Також існує ймовірність, що це буде лише черговий роман, але це вказівка чи повинно вас зупиняти, спирайтеся лише на власні бажання. Сімейним Козерогам не варто забувати про те, що ви несете відповідальність не тільки за себе і ви самі зробили цей вибір. У важкій ситуації слід озирнутися і оцінити пройдений шлях. Як тільки зрозумієте, навіщо рухалися вперед весь цей час, тут же відкриєте перед собою нові можливості.

Друга декада лютого 2019 року стане трохи цікавішим часом для представників знаку Зодіаку Козеріг. Тут вам належить сфокусуватися конкретно на робочому напрямку, але якщо ваша зазноба проявляє невдоволення – обов’язково зверніть на неї увагу і вирішіть проблему в найкоротші терміни. Зараз для вас не буде (майже) ніяких правил, так що дійте так, як звикли або як завжди хотіли. Якщо у вас є свій бізнес, то вплив планетарних аспектів дає вам можливість розіграти вдалий бліцкриг. Не зупиняйтеся на досягнутому і продовжуйте наступ, поки опоненти не будуть знищені остаточно. Це гарний час для укладення масштабних і перспективних договорів. У локальному масштабі робіть ставку на те, що принесе користь в найближчому майбутньому. Про кадрах можете не турбуватися, краще зосередьте увагу на логістиці.

Третя декада лютого 2019 дозволить Козерогам реалізувати такі плани, які в інший час буде важко втілити в життя. Тому не поспішайте і не соромтеся дочекатися гарного моменту. Краще почекати і зробити все в найкращий момент, ніж поспішити і потім картати себе за це. В цілому, кінець місяця буде особливо вдалий з точки зору фінансової сфери. По-перше, відчутні плоди принесуть рішення, прийняті на початку лютого. Це буде ще не піковий прибуток, але істотні бонуси, які припадуть до речі. По-друге, ви, нарешті, вирішите всі складні ситуації, пов’язані зі сферою особистих відносин. Тут зірки радять діяти кардинально і не допускати двозначностей, інакше потім буде складно розібратися в наслідках. Якщо в чомусь сумніваєтеся, прийміть рішення, яке здається найбільш очевидним, зараз немає необхідності мудрувати, особливо якщо ви дієте в умовах інформаційного дефіциту, що можливо через несприятливу позиції Меркурія. В іншому – будьте впевнені в собі і ставте планку якомога вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code