Гороскоп для Стрільців на лютий 2019 року

Але важливо розуміти різницю між стабільним і позитивним. Весь рік Свині для Стрільців буде позитивним, але тільки лютий буде відрізнятися очевидністю поставлених завдань і прямолінійністю їх вирішення, в інші періоди буде трохи складніше розібратися в що відбувається з-за великої кількості можливостей і аспектів. Але в лютому Еріда, активатор Стрільців, увійде в когерентність з домінуючою віссю Сонце-Земля, результатом цього стане потужний приплив життєвої енергії і чітке бачення розгортаючихся подій. Це велика перевага, тому що ви набагато краще за інших будете усвідомлювати підґрунтя актуальних подій, тобто зможете діяти швидше і успішніше. Це хороший період для фінансових вкладень і взагалі для будь-яких взаємодій з фінансовими активами.

У першу декаду лютого 2019 Стрільці будуть максимально впевнені в своїх силах, тому зможуть діяти найбільш продуктивно на всіх напрямках. У сфері бізнесу беріть бика за роги. Маневруйте, намагайтеся знайти найвигідніші умови і не погоджуйтеся на напівзаходи. З іншого боку-враховуйте не тільки власну думку. Незважаючи на всі ваші переваги зараз у виграші будуть командні гравці, а не одинаки, це справедливо для всіх знаків Зодіаку на протязі всього року Свині. Так що, можливо, все ж доведеться піти на поступки, але тут не буде ніяких правил, так що дійте вільно. Якщо своєї справи у вас немає, пора задуматися про неї. Якщо замислюватися не хочеться, просто виконуйте свою роботу і насолоджуйтеся життям. Є сенс на початку місяця підвищити навантаження, щоб під кінець періоду отримати матеріальний бонус. З точки зору здоров’я немає ніяких обмежень, але саунами на даному етапі краще знехтувати.

Друга декада лютого 2019 для Стрільців буде ще більш успішною, але тут доведеться перефокусироваться на сферу особистих відносин і діяти строго прямолінійно. Ні в якому разі не приховуйте своїх почуттів, не грайте в кулуари і не залишайтеся осторонь, якщо вас провокують. Ситуація може розвиватися як завгодно, але не поспішайте приймати рішення, тому що все гарантовано зміниться, і не один раз. У сімейних Стрільців можуть виникнути труднощі зі взаєморозумінням між поколіннями. Нічого страшного, не опускайте руки, а змініть тактику. У самотніх представників вашого знака зодіаку ситуація буде складніше. Доведеться робити вибір, який конкретно – зірки не дають точної відповіді. Тому готуйтеся до будь-яких несподіванок, але можете не сумніватися – фінал вас влаштує, якщо звичайно ви не вирішите заритися головою в пісок, це дасть єдино можливий негативний результат. З точки зору роботи все буде стабільно і немає необхідності в якихось надмірно активних і масштабних діях.

Третя декада лютого 2019 року принесе Стрільцям несподіваний відпочинок, хоча й короткий. Насолодіться можливістю повноцінного релаксу так довго, наскільки зможете, тому що далі вас чекає справжня хвиля подій. Не забувайте про близьких, не сперечайтеся з ними, не ставте свої інтереси вище інтересів інших. Це стосується як Стрільців сімейних, так і тих, хто знаходиться в пошуку. Це гарний час для того, щоб почати ходити в басейн або тренажерний зал. Але якщо для багатьох зодіакальних знаків це важлива тенденція, для вас вона носить скоріше рекомендаційний характер, так що вирішуйте самі. Під кінець місяця можливі несподівані події, пов’язані з близькими друзями. Це хороший період для масштабних витрат, так що якщо зважилися – не відступайте. І пам’ятайте, що в такий сприятливий період у вас є шанс перемогти в будь-яких умовах. А ось якщо перестанете вірити в себе і засумніваєтеся в своїх цінностях, це може серйозно уповільнити ваш прогрес. Так що менше слів, більше дій, ось ваш девіз на заключний зимовий місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code