Гороскоп для Тельців на лютий 2019 року

Коли успіхи в професійній діяльності будуть вдало поєднуватися зі стабільною обстановкою будинку. Ключову роль зіграє місяць, активатор Тельців, який займе сприятливу астрологічну позицію нарівні з сонцем, що займає домінантне положення протягом усього циклу. Особливу увагу варто приділити сфері відпочинку і розваг, але не в тому сенсі, що Тельцям рекомендується весь місяць насолоджуватися життям і відсторонитися від робочих питань. Зовсім навпаки-працюйте, що називається, в поті чола, але і відпочивати не забувайте, чим яскравіше – тим краще. Зараз саме під час неформальних зустрічей з колегами або в процесі відпочинку з друзями ви можете дізнатися щось важливе, або познайомитись із кимось, хто кардинальним чином вплине на ваше подальше життя. Технічно все повинно статися само собою, тому немає необхідності форсувати події. Але в певний момент можна піддатися пориву і навіть ризикнути. Гороскоп рекомендує Тельцям вести в лютому активний спосіб життя.

Перша декада лютого 2019 задасть Тельцям темп, який вам належить дотримуватися протягом усього місяця. Якщо працюєте в організації, то не соромтеся брати підробіток на стороні і ні в якому разі не відмовляйтеся від додаткового навантаження. Вам все по плечу, і чим активніше ви будете діяти на початку місяця, тим більше переваг отримаєте до його завершення. Переваги можуть бути виражені у фінансових бонусах, або отримання нової посади, а може і щось інше, чого ви давно хотіли, але з тих чи інших причин не могли отримати. Якщо ж мова йде про Тельцях, що мають власний бізнес, то не зайвим буде критично оцінити свою компанію з усіх боків. Це ідеальний час для пошуку слабких місць у вашій обороні, а від кого доведеться захищатися (і чи треба?) – покаже час, так що не бийте тривогу завчасно. У сфері любові все буде спокійно, зірки не пророкують ніяких критичних ситуацій.

Друга декада лютого 2019 року стане для Тельців не менш цікавим періодом. Саме в середині місяця зростає ймовірність важливої зустрічі або значущої події. Це якраз той самий момент, про який говорилося вище, так що ні в якому разі не відмовляйтеся, якщо вас звуть на корпоратив. Якщо друг, з яким ви не спілкувалися кілька років, несподівано згадав про вас, це не привід сумніватися в його мотивах, а погодитися на зустріч, адже в кінцевому рахунку ви нічого не втрачаєте і завжди зможете просто піти. Тельців на даному етапі взагалі нічого не сковує, так що дійте вільно. Зірки пророкують Тельцям доленосні зустрічі в тому числі з точки зору любовних переживань. Це означає, що в середині лютого розбиті серця цілком можуть знову знайти цілісність або хоча б надію на подібний результат. Але, зрозуміло, сприятливі обставини самі не постукають у ваші двері, потрібно вийти і розшукати їх.

У третю декаду лютого 2019 Тельці багато можуть бути замислені і в цьому немає нічого поганого, головне – не доводити це стан до замкнутості, результатом якої неминуче стане депресія. Це відмінний час для роботи над помилками, але не зациклюйтеся на минулому. Візьміть його в розрахунок, засвойте урок і рухайтеся далі. Можливо, вас будуть обтяжувати якісь стосунки, і нічого страшного-просто позбудьтеся від них, ніяких складнощів. Чим більше накручуєте себе – тим складніше буде. Гороскоп рекомендує особливо вразливим Тельцям забутися в роботі навпіл з діяльним відпочинком. Просто не залишайте собі зайвого часу, тоді не зможете витрачати його на безплідні роздуми. Під самий кінець третьої декади потрібна впевненість в собі і щіпка напористості. В якийсь момент потрібно буде просто зробити крок вперед. Якщо все складеться благополучно – отримаєте те, про що давно мріяли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code