Гороскоп на червень 2019 Близнюки

Розвивайте спостережливість! У червні вам частіше, ніж зазвичай, належить робити те, що ви любите найбільше, – спілкуватися! Постарайтеся домогтися того, щоб після спілкування з вами – ділового, дружнього або приятельської – у співрозмовника залишалися виключно позитивні емоції. Це не означає, що потрібно в усьому з ним погоджуватися або догоджати. Вмійте слухати і чути, поважайте чужу думку і не ставте себе вище.

Сприятливі дні місяця червень 2019: 9, 14, 26, 31.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Близнюки

1-13 червня перед вами відкриються нові можливості і перспективи, а з ними актуалізується і проблема вибору, на що вказують планети. Ретельно зважуйте всі за і проти, не нехтуйте думкою старших родичів. Покладатися виключно на інтуїцію не варто: зараз вона буде не так вже сильна.

Якщо ви плануєте ремонт у квартирі, не рекомендується починати його 10 – 16 числа: затягнеться надовго, спустошить кишені, а результати розчарують. Максимум, що ви можете собі дозволити в цей час, – переставити меблі, повісити нові штори або картини. В якості декоративного елемента вітальні виберіть грошове дерево або фігурку жаби – це позитивно позначиться на вашому фінансовому стані.

Не пліткуйте і не дозволяйте собі різких висловлювань на адресу кого б то не було: в останню декаду червня це точно не зійде вам з рук! Відносини з оточуючими різко погіршаться, репутація постраждає, попереджають зірки.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Близнюки

Успіх багатьох справ, за які ви візьметеся в червні, буде залежати від особистих факторів – від того, які стосунки складуться у вас з партнером, колегою, клієнтом, керівником. Прагнете відчути сильні і слабкі сторони співрозмовника, вловити його справжнє ставлення до себе і до справи, зрозуміти, чого саме він хоче від вашого спілкування. Якщо зумієте завоювати його розташування, вважайте, півсправи зроблено! Саме особисті симпатії можуть виявитися вирішальними в таких питаннях, як чи прийняти вас на роботу, чи перевести на нову посаду, укласти з вами контракт і т. д.

Високих результатів там, де потрібно вміння говорити і домовлятися, а також переконувати і продавати, Ви зумієте досягти після 12 червня. Ближче до кінця місяця вас, ймовірно, будуть запрошувати на святкові банкети. Не ігноруйте їх – в неформальній обстановці вам вдасться врегулювати питання, які ніяк не піддавалися в офісі.

Після 16 числа більшої уваги до себе зажадають грошові питання. Якщо ви комусь повинні, постарайтеся повернути борг до 30 Червня. Якщо вам потрібно, то, швидше за все, ви отримаєте цю суму назад. При необхідності займіться страхуванням майна та оформленням власності-зірки цьому посприяють.

Любовний гороскоп на червень 2019 року

Швидше за все, в цьому місяці вам буде не до знайомств і побачень – свою енергію ви направите переважно на вирішення ділових завдань. У пріоритеті будуть професійні досягнення, збільшення доходів, а не романтичні пригоди. Якщо вони і чекають вас, то на тій самій роботі! Однак ще на зорі відносин переконайтеся в тому, що не зазіхаєте на чуже – те, що новий колега не носить обручки, ще нічого не означає! Тільки переконавшись (можете запитати безпосередньо, а можете пошпіоніть за ним в мережі), що у чоловіка нікого немає, можете приймати його залицяння.

Сімейні Близнюки в червні чекатимуть від коханої людини насамперед підтримки і розуміння. Розуміти доведеться, чому Близнюки затримуються після роботи (справ невпроворот!), та ще часом беруть її додому. Чашка ароматного чаю з круасаном так підняла б їм настрій! (Половинки Близнюків, беріть на замітку! Останні дні місяця принесуть радісну звістку, яка згуртує ще сильніше.

Здоров’я близнюків в червні 2019 року

Зайнятися профілактикою захворювань серцево-судинної системи настійно рекомендується 1-9 червня. Уникайте підвищених фізичних навантажень і стресових ситуацій, включіть в раціон продукти, багаті калієм (мед, горіхи, сухофрукти). Якщо у вас є хронічна хвороба серця, запишіться на профілактичний огляд до кардіолога 6 або 7 червня.

До поміркованості в харчуванні закликають зірки 6-12 червня. Краще відмовитися від жирного і мучного, є більше корисних овочів і фруктів. В іншому випадку ви дуже швидко наберете зайві кілограми, від яких буде важко позбутися.

Різні нетрадиційні способи оздоровлення викличуть ваш інтерес 18-31 червня. Зберіть інформацію про кожного. Зараз ви будете перебувати під захистом планет, і незвичайні методики підуть вам на користь. Але з лікарем порадитися все одно варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code