Гороскоп на червень 2019 Діва

Вам є за що себе похвалити. Зробіть це! Багато чого в червні встане на свої місця. Ви зрозумієте, як до вас насправді ставляться ті чи інші персони. Усвідомлюєте справжні причини відсутності у вашому житті того, що б вам хотілося до даного віку мати. Зробіть правильні висновки – це відправна точка для змін на краще!

Сприятливі дні місяця червень 2019: 2, 9, 18, 22, 27.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Діва

У першій половині червня у вас буде прекрасна можливість проявити свої дипломатичні якості. Ви без праці дозвольте конфлікти як між близькими, так і між абсолютно незнайомими вам людьми. Завдяки збільшеному чарівності вам вдасться домовитися про що завгодно і з ким завгодно. Зазначений період ідеально підходить для продажу обридлих речей і здійснення великих покупок. Навіть самий незговірливий продавець не зможе встояти перед вашими чарами і піде на поступки.

Планети, під впливом яких пройдуть 16-24 червня, можуть запаморочити вам голову. Ви відчуєте в собі неосяжні сили і вирішите, що здатні впоратися з безліччю складних справ одночасно. У гонитві за двома зайцями, жодного не зловиш – зосередьте всі сили на вирішенні першочергових завдань.

Хтось зі старих друзів нагадає про себе 25-30 червня. Можливо, він потребує вашої підтримки. Не відмовляйте в допомозі приятелеві, навіть якщо ви ображені, що він про вас забув. Скористайтеся моментом і постарайтеся дізнатися справжню причину його довгої відсутності.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Діва

Червень – час підбивати підсумки. Положення планет з 12 по 21 числа положення планет символізує кінець якоїсь справи. У червні може завершитися ваш контракт з роботодавцем, і ви будете думати, продовжувати його чи ні. Може закінчитися проект, над яким ви працювали довгий час, і ви займетеся аналізом його результатів. На фінальній планерці керівництво може приділити особливу увагу саме вашій роботі. Ви добре попрацювали, навряд чи Вас стануть критикувати.

Якщо ви працюєте з дому або у вас сімейний бізнес, червень принесе хороші доходи. Кількість клієнтів збільшиться. Якщо ж ви офісний працівник і ламаєте голову над складним завданням, домовтеся з начальством про те, щоб день-два попрацювати з дому. Там, в рідних стінах, вас осінить! Рішення, яке ви так довго шукали, знайдеться!

Зірки після 12 червня обіцяють цікаві знайомства з людьми, що досягли великих висот у вашій професії. Не соромтеся задавати їм питання, спробуйте зрозуміти, якої стратегії вони дотримувалися, щоб досягти успіху. 19 або 20 числа, Ви отримаєте цінну пораду, якою неодмінно варто скористатися.

Після 22 числа, у вас відкриється друге дихання. Звичні обов’язки стануть даватися легше. А може, ви просто зміните до них своє ставлення-зрозумієте, що краще-ворог хорошого?

Любовний гороскоп на червень 2019 року

З 2 червня у ваше життя увірвуться численні листи, дзвінки та зустрічі. Спілкування – дружнього і романтичного – цього місяця буде багато! Зверніть увагу на сайти знайомств і соціальні мережі. Велика ймовірність, що цікаве знайомство з чарівним і, що для вас важливо, розумним чоловіком відбудеться саме там. Перспективи у вашого роману, якщо він таки зав’яжеться в червні, дуже гарні!

Ще одне ймовірне місце зустрічі з потенційним кавалером – громадський транспорт, вокзал, автобусна станція, аеропорт. Якщо в червні вам належить поїздка в інше місто або країну, уважно дивіться по сторонах-ловіть зацікавлені чоловічі погляди і посмішки і… посміхайтеся у відповідь!

Діви, у яких вже є пара, будуть задоволені тим, як розвиваються відносини в червні. А вони саме розвиваються – нехай поки невеликі, але зміни почнуть відбуватися. Так, наприклад, кохана людина нарешті візьме до уваги неодноразово висловлені йому зауваження і почне виправлятися – заради вас!

Здоров’я Діви в червні 2019 року

Відчувши нездужання 1-9 червня, не поспішайте хапатися за ліки. Зверніть увагу на рецепти народної медицини – планети вказують на те, що вони будуть ефективними. Різні нетрадиційні методи лікування (рейки, акупунктура і т. п.) також будуть корисні в боротьбі з з’явилися зараз недугами.

У другій декаді червня вас може турбувати головний біль-наслідок напруженого аспекту планет до вашого знаку. Проводьте більше часу на свіжому повітрі, провітрюйте кімнати, спите з прочиненим вікном – це допоможе в боротьбі з мігренню.

22-30 числа ви будете бадьорими, веселими і активними. Це прекрасний час, щоб зайнятися фізкультурою або спортом, взяти участь в змаганнях. Щоранку починайте з зарядки – помолодшає і душею, і тілом! 27 або 28 червня по можливості поплавайте. Вода заспокоїть нерви і розслабить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code