Гороскоп на червень 2019 Телець

Придумайте, чим ви себе порадуєте? Побалуйте себе! Не шкодуйте ні часу, ні грошей, щоб, нарешті, отримати те, чого давно хотілося і що так піднімає настрій! Цей подарунок самим собі зарядить вас енергією і допоможе блискуче впоратися з усіма запланованими справами!

Сприятливі дні місяця червень 2019: 5, 13, 19, 25, 29.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Телець

У першій декаді червня, вам, ймовірно, захочеться виділитися на тлі оточуючих і зробити щось навіжене. Всіма силами противтеся цьому бажанню, інакше ризикуєте потрапити в досить делікатну ситуацію. Ваше ексцентрична поведінка буде сильно дратувати оточуючих, що загрожує конфліктами і скандалами.

11-21 числа не уникайте відповідальності, беріться за найскладніші завдання. Завдяки гармонійно розташуванню планет вам все буде по плечу. Якщо 19 або 20 червня ви все-таки потрапите в полон страхів і сумнівів, обов’язково подивіться життєстверджуюче біографічне кіно. Надихнувшись історією чужого успіху, ви будете готові підкорювати все нові і нові вершини. У вас все вийде!

Слідуючи за мрією, не стаєте залежними від неї, закликають зірки. Не забувайте про те, що близькі, особливо діти і онуки, потребують вашої уваги. Розподіліть вільний час так, щоб ні у кого не виникло приводу образитися на вас. 29 і 30 червня проведіть вдома, запросивши в гості близьких родичів і друзів.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Телець

У червні вашої уваги зажадають грошові питання. Ймовірно, ви будете збирати інформацію, куди краще вкластися, де застрахувати майно, як оформити (продати, подарувати) власність. Зірки радять не поспішати і при необхідності проконсультуватися з декількома фахівцями. У першій половині місяця можливі повернення боргу або надходження запізнілої премії. Успішним в цьому відношенні буде і кінець червня: дуже ймовірно, вас додатково заохотять за хорошу роботу!

Деякі Тельці в червні приймуть рішення поставити фінальну крапку в якомусь діловому питанні. Наприклад, підуть з роботи, зрозумівши, що вона вже не приносить радості. Постарайтеся зберегти хороші відносини з колишнім керівництвом і колегами – вам ще належить взаємодіяти.

Протягом усього місяця ви станете проявляти велику соціальну активність-наприклад, вступите в громадську організацію, створите клуб за інтересами і запросите в нього колег, об’єднайте раніше незнайомих між собою людей заради спільної справи. Не виключено, що саме на вас ляжуть основні турботи по організації якогось святкового заходу в колективі. Ви відмінно впораєтеся! Зірки обіцяють підтримку вищестоящих – як моральну, так і матеріальну. Ймовірно поява людей, зацікавлених в особисто ваших професійних послугах.

Любовний гороскоп на червень 2019 року

Стосунки з протилежною статтю в червні принесуть море позитивних емоцій – обіцяють планети. Знайомтеся, якщо ви поки самотні, не боячись, що використовують, кинуть або підведуть… Ні! Поруч з вами будуть надаватися виключно гідні чоловіки, які вміють домагатися і чекати, що цінують ваші принципи та ідеали. Не виключено, що потенційного партнера ви розгледите в тому, з ким знайомі вже багато років. Наприклад, в сусіді по сходовому майданчику, інструкторі з фітнес-клубу або продавця з вашого улюбленого магазинчика… Проявіть ініціативу, але акуратно – вам достатньо лише натякнути про симпатію, інше зроблять за вас. Самі на побачення не запрошуйте!

Червень – відмінний місяць для початку спільного життя, заручин, весілля. Знайомство з батьками коханої людини пройде в привабливій атмосфері. Відносини, в яких у обох партнерів почуття перегоріли, ймовірно, підійдуть до фіналу. Розставання подарує відчуття свободи, а весь шлюборозлучний процес пройде легко.

Здоров’я Тельця в червні 2019 року

1-12 червня будуть уразливі органи дихання. Постарайтеся уникати близького контакту з застудженими, частіше бувайте на свіжому повітрі, провітрюйте кімнати. Незайвим буде почати приймати вітаміни.

14-20 числа буде нелегко впоратися з емоціями. Якщо не вжити заходів, на тлі нестабільного психологічного стану може серйозно погіршитися самопочуття. Подумайте, що вас заспокоює: релаксаційна музика, заняття йогою, сеанси ароматерапії? Використовуйте ту техніку, яка допомагає особисто вам досягти душевної гармонії.

А ось в останню декаду червня на здоров’я скаржитися не доведеться: ви будете під надійним захистом планет! Енергія стане переповнювати – можете займатися спортом, давати організму підвищені навантаження. 24 або 25 червня вирушайте на природу, на шашлики з друзями. Гарне проведення часу вам гарантується!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code