Гороскоп на квітень 2019 Козеріг

Ви на хвилі успіху. Тримайтеся впевнено! Квітня знаменує початок дуже важливого періоду. Протягом найближчих 2-3 місяців у вас з’явиться прекрасна можливість збільшити соціальну активність і вплинути на результат справи, що має велике суспільне значення. Не пропустіть її!

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 6, 7, 13, 19, 25, 26.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Козеріг

Як би ви не намагалися ухилитися від виконання домашніх обов’язків, в першу декаду квітня вам доведеться зайнятися ними: перекласти на чужі плечі не вийде. Але є і хороша новина: перш нелюбиме заняття доставить вам зараз велике задоволення!

6 і 7 квітня – ідеальний час для наведення порядку, проведення генерального прибирання в тому числі. Впораєтеся ви легко і швидко, обіцяють планети.

Обміркувати плани на найближче майбутнє 14-22 квітня закликають зірки. Уважно прислухайтеся до внутрішнього голосу. Тільки ви знаєте, чого насправді хочете і як цього досягти, чужі поради всерйоз не сприймайте. Вони тільки зіб’ють вас з правильного шляху!

Результат справи, наміченого на 23-30 квітня, багато в чому залежить від вашого психологічного стану. Якщо ви не впевнені в собі, сумніваєтеся і боїтеся, то не розраховуйте на підтримку Вищих сил. Фортуна буде протегувати сміливим і цілеспрямованим, саме ці якості вам і потрібно продемонструвати, щоб кінець місяця запам’ятався вам грандіозними успіхами.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Козеріг

Положення планет посилить і без того досить сильний амбіції. Всіма силами в квітні ви будете прагнути до того, щоб вас помітили і визнали ваші заслуги. Якщо ви перебуваєте в пошуку роботи, то навряд чи погодитеся на ту, що не відповідає вашим високим критеріям, віддасте перевагу сидіти вдома і чекати, коли з’явиться вакансія в солідній організації на престижну посаду. І, швидше за все, дочекаєтеся: в гороскопі на квітень є вказівка ​​на працевлаштування на дуже перспективну позицію.

Працюючі Козероги в квітні проявлять свої кращі якості: лідерство, вміння брати на себе відповідальність за загальний успіх і неймовірну завзятість. Серед колег і партнерів ви напевно знайдете нехай таємних, але шанувальників. Ваш авторитет в колективі виросте – але не здумайте змагатися з начальством! Симпатії більшості зараз на вашому боці – як би керівництво не вирішило, що ви плануєте «бунт на кораблі»!

Якщо ви самі начальник, то квітень для вас – золота пора. Що б ви не задумали – будь то новий проект, переїзд в інший офіс, наймання співробітників, – залишитеся дуже задоволені результатами. Для підлеглих ви зараз – зразок ідеального керівника. Постарайтеся не вдарити в бруд обличчям і далі дотримуйтеся обраної зараз стратегії.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

Квітень — не найкращий час для укладення шлюбу і початку спільного життя: весь місяць (починаючи з 5 числа) планети будуть створювати перешкоди на шляху щойно створених пар. Знайомитися, фліртувати в цьому місяці можна, чого робити не рекомендується, так це поспішати з першою близькістю. Якщо в ваших інтересах побудувати довгі, міцні відносини, постарайтеся відкласти «народження» вашої пари до травня.

2 і 3 квітня, Козерогам, які перебувають у шлюбі, не слід залишатися без діла. Якщо ви занудьгуєте, то почнете чіплятися до партнера і в кінцевому підсумку виявитеся ініціатором скандалу. Помиритися ж після нього вам вдасться дуже і дуже нескоро. Так що знайдіть для себе не просто цікаве, а захоплююче заняття.

У другій половині квітня в результаті розмов по душах вам вдасться зняти багато питань, які раніше були каменями спотикання між вами і коханою людиною. Можливо, за цим піде коригування планів на найближче майбутнє. Так, наприклад, ви можете перенести поїздку до батьків або відмовитися від ідеї поїхати на море з друзями, вибравши відпочинок удвох.

Здоров’я Козерога в квітні 2019 року

У першій декаді квітня уразливими будуть кістки. Додайте в раціон продукти, що містять велику кількість кальцію. Фізичні навантаження в цей період повинні бути помірними. Будьте гранично уважні і обережні під час тренувань: є ризик отримати травму, особливо 8 і 9 числа.

13-19 квітня настрій буде просто відмінним! І ніяким колотнеч не вдасться його зіпсувати. У цей час багато Козероги можуть виявити у себе здібності до цілительства – від одного вашого дотику хворіє людині буде ставати краще!

В останню декаду квітня планети пробудять ваш інтерес до нетрадиційних методів лікування – з їх допомогою ви захочете, наприклад, позбутися від косметичного дефекту або зупинити загострення хронічної недуги. Майте на увазі: в цей період результат подібних експериментів з нетрадиційною медициною може виявитися прямо протилежним очікуваному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code