Гороскоп на квітень 2019 Овен

Не допускайте сумнівів в тому, що чудеса трапляються! Все приходить в життя того, хто вміє мріяти і вірити. У цьому місяці доля посміхнеться вам. З’явиться реальна можливість виконати заповітне бажання! Розділіть радість з дорогими серцю людьми – так ви примножите її.

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 5, 14, 23, 27, 28.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Овен

1-13 квітня буде непросто визначитися з цілями і бажаннями. Вас почнуть залучати речі абсолютно протилежні. Не приймайте зараз важливих рішень. Вільний час проводите в колі близьких людей – вони джерело вашої сили і душевного спокою.

Неможливе стане можливим 14-23 квітня, завдяки положенню планет. Ваше завдання – чітко сформулювати бажання і не сумніватися в реальності його виконання. В такому випадку Всесвіт обов’язково почує ваше прохання.

Не витрачайте великі суми на покупку дорогих предметів домашнього вжитку (меблів, побутової техніки тощо) після 23 числа. Витрачені кошти можуть раптово знадобитися.

27 або 28 квітня візьміться за справу, яку давно відкладали. Ви на диво швидко впораєтеся з ним і нарешті полегшено зітхне, позбувшись від обридлого вантажу.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Овен

Ключовою темою місяця стане партнерство (до 23 квітня). Попереду багато спілкуватися – як особисто, так і по телефону та електронною поштою – і домовлятися. Ймовірно, доведеться захід значного масштабу, на якому вас представлять нікому впливовому особі (або ініціатором знайомства станете ви самі). Надалі ця особа матиме великий вплив на вашу професійну долю. Не виключені відрядження, багатьох Овнів чекає переїзд в інше місто або країну з тим, щоб розвивати свою кар’єру там.

На початку місяця багато представників знаку зіткнуться з конкуренцією, що загострилася. Грайте за правилами, навіть якщо суперник не гребує піти по головах. Йому це скоро відгукнеться, ви ж збережіть репутацію.

Весь місяць положення планет сприяє появі спонсорів і благодійників. Якщо ви планували почати свою справу, але не мали стартового капіталу, то зараз потрібна сума стане вам доступна. Зірки створять прекрасні умови для вступу в громадські організації, клуби за інтересами. Дуже продуктивна буде будь-яка групова діяльність. Чи не задовольняйтеся другими ролями – у вас є всі необхідні якості і вміння, щоб стати справжнім лідером. Проявивши дипломатичні якості, ви зможете вплинути на результат якогось спільної справи. Наприклад, відстояти право колективу на додатковий вихідний або преміальні.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

Гороскоп на квітень обіцяє турбулентний час. Відносини, які себе вичерпали, але ще трималися на якийсь невидимою ниточці, прийдуть до логічного кінця. Якщо любов пішла, розставання неминуче. Однак засмучуватися не варто – попереду нова зустріч і яскраві почуття. Потрібно лише трохи почекати.

Зірки перевірять на міцність і пари, в яких, здавалося б, все добре. Приводом для суперечок і дискусій стануть гроші – їх розподіл в сімейному бюджеті. Ймовірно, ви або партнер проявіть марнотратство в цьому місяці, що і спровокує конфліктну ситуацію.

Якщо ви перебуваєте в активному пошуку, рекомендується перевести його в пасивний режим: відносини, які зав’язуються в даний період, як правило, нетривалі. Якщо ж ви налаштовані не так серйозно і згодні на ні до чого не зобов’язує флірт, то вперед! Розташування планет обіцяє справжні італійські пристрасті!

Положення планет 30 квітня змусить подивитися на партнера іншими очима і помітити в ньому багато недоліків. Просто знайте про цю особливість періоду і будьте поблажливі до другої половинки.

Здоров’я Овна в квітні 2019 року

У першій декаді місяця самопочуття буде залежати від того, як складаються ваші відносини з оточуючими людьми. Конфлікти і сварки спровокують загострення хронічної недуги, а то і поява нових хвороб, про що попереджає зірки. Ведіть себе делікатно і ввічливо, прагнете до взаємовигідної співпраці, уникайте спілкування з агресивними і впертими людьми – тоді ваш фізичний стан буде відмінним.

11-17 числа, ви можете пуститися в погоню за задоволеннями і, якщо станете потурати всім своїм примхам, ризикуєте неабияк нашкодити організму. Так, надмірне вживання солодкого стане причиною алергічної реакції або появи зайвої ваги. Контролюйте себе, щоб потім не шкодувати про виявлену слабкості.

Погані думки можуть зіпсувати настрій 20-30 квітня. Щоб не впасти в нудьгу, займіться фізичною роботою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code