Гороскоп на квітень 2019 Скорпіон

Вийдіть з рамок буденності! Квітень «підкине» вам чимало привабливих пропозицій і важливих зустрічей. Щоб винести з цього максимум користі, запам’ятайте: не потрібно боятися пробувати щось нове! Сміливо беріться за справи, які здадуться гідними, розширюйте коло спілкування і пробуйте себе в різних сферах діяльності.

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 1, 2, 16, 21, 27.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Скорпіон

Спокійним заняттям на самоті 1-9 квітня буде сприяти гармонійне розташування планет. Слухайте музику, малюйте, читайте книги. 1 і 2 числа не сидіть вдома, вирушайте в міський парк або інше мальовниче місце. Там вас може відвідати осяяння – ви зрозумієте, як вирішити назрілі проблеми і в якому напрямку рухатися.

10-21 квітня інтуїція стане гостріше. Вам не важко буде передбачити події найближчого майбутнього, передбачити вчинки оточуючих вас людей. Не погоджуйтеся на привабливі пропозиції, якщо відчуваєте, що вони таять обман. Слухайте внутрішній голос у всьому – і уникнете неприємностей.

22-30 квітня ви будете схильні до непродуманих, ексцентричним вчинків. Переслідуючи мету шокувати оточуючих, ви ризикуєте серйозно зіпсувати собі репутацію і навіть нажити ворогів. Не виходьте за рамки дозволеного, як би вам цього не хотілося.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Скорпіон

У першій декаді квітня, дотримуйтеся правила: «Дружба – дружбою, а служба -службою». Якими б хорошими не були відносини з колегою, не беріть на себе ще й його роботу, якщо він про це попросить. Ви ризикуєте «заритися» в справах, рознервувався і допустити помилки.

5 квітня, в день молодика, властива вашому знаку нерішучість подвоїться! Розриваючись між декількома варіантами і не знаючи, який з них вибрати, ви ризикуєте не на жарт турбуватися і взагалі відійти від справ. Чи не мучте себе: почекайте пару днів і тільки тоді приймайте рішення.

Друга декада квітня буде протікати в спокійній і розслабленій атмосфері. Протягом робочого дня з’явиться вільний час, який ви зможете присвятити себе – наприклад, почитати цікаву книгу, до якої не доходили руки, або побудувати плани на найближчі тижні або навіть місяці.

У третій декаді квітня дуже важливо йти рука об руку з тими, хто вірить у власні сили і ні за яких обставин не втрачає позитивного настрою. На жаль, але залишатися оптимістами в цей період виявиться непросто – несприятливий вплив планет до вашого знаку, подолати яке складно, але можливо. Якщо зумієте – чекайте незаплановане надходження грошей (повернеться старий борг, начальник випише премію і т.п.). Це відповідь Всесвіту на вашу роботу над собою: ви все робите правильно.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

З 5 по 30 квітня планети акцентують теми вірності і відданості. Легкий флірт на стороні, якщо ви дозволите собі такий в цьому місяці, неодмінно стане надбанням громадськості, вашої другої половинки в тому числі. Чи варто ризикувати усталеними відносинами заради задоволення нагальних забаганок? Скорпіони, підозрюють в невірності партнера, отримають докази або спростування свого припущення, після чого в питанні буде поставлена ​​крапка.

Так само планети звернуть увагу і на матеріальні питання. Має бути часто й подовгу обговорювати з коханою людиною, як розподілити загальний бюджет. Ймовірно, будуть суперечки, тому що не всі ваші пропозиції зустрінуть підтримку – вам доведеться доводити і переконувати другу половинку в необхідності пропонованих вами витрат.

Якусь подію, що трапилася кілька місяців або років назад, виявиться на порядку денному. Спливуть старі образи – дуже важливо їх проговорити (як вам, так і партнеру). Це допоможе скинути накопичений вантаж і рухатися разом далі.

Здоров’я Скорпіона в квітні 2019 року

Уникайте хвилюючих зустрічей і конфліктних ситуацій 1-12 квітня. Ви станете занадто сприйнятливі, і ваші переживання негативно позначаться на фізичному стані.

Після 14 квітня уразливими стануть органи дихання – не ігноруйте перші симптоми недуги, відразу ж зверніться до лікаря. Це вдалий час для того, щоб освоїти дихальну гімнастику і виконувати спеціальні вправи для верхніх дихальних шляхів. Якщо ви курите, спробуйте позбутися цієї звички, – час для цього дуже вдалий. Протягом всього періоду тримайтеся подалі від людей, що палять: вдихання тютюнового диму спровокує сильний головний біль. 20 і 21 квітня рекомендується провести за містом, бажано недалеко від водойми.

Вірогідність захворіти в останній декаді місяця мінімальна. Навіть якщо це трапиться, ви швидко підете на поправку. Від медикаментозного лікування краще утриматися – куди більш ефективними будуть засоби народної медицини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code