Гороскоп на липень 2019 Близнюки

Не переживайте, що чогось не встигнете. Звичні методи досягнення цілей можуть не працювати, і це важливо вчасно відчути. Десь брати нахрапом, десь чекати, практично не діючи. Спостерігайте, аналізуйте і не поспішайте. Поспіх в липні – взагалі ваш головний ворог. Тихіше їдеш – далі будеш, пам’ятаєте про це?

Сприятливі дні місяця липень 2019: 3, 14, 16, 23, 27.

Гороскоп на липень 2019 для жінок Близнюки

Для реалізації задуманого на початку місяця, 1-8 числа, дуже важливо діяти нестандартно, знаходити альтернативні рішення і підходи. Планети, під чий вплив ви потрапите, обіцяють успіх тим, хто вміє бути креативними і гнучкими. А ви вмієте?

Ваше ставлення до когось із близького оточення зміниться в період з 11 по 18 липня. Місяць вказує на те, що ви можете дізнатися щось неприємне про цю людину. Дорогі Близнюки, не рубайте плеча! Викличте приятеля на відверту розмову: дізнайтеся його точку зору на інформацію, що відкрилася. Може, ви зовсім марно гніваєтеся і ображаєтеся?

У третій декаді місяця в вас прокинеться (або посилиться) бажання бути в центрі уваги. Влаштуйте велике свято, запросіть близьких родичів і друзів. Самі, зрозуміло, візьміть на себе функції організатора. Схвальні відгуки вам забезпечені.

Гороскоп на липень 2019 для чоловіків Близнюки

У липні ви усвідомлюєте, що можете отримати більше, ніж маєте на даний момент, прокинуться внутрішні сили і віра у власний успіх. Скористайтеся сприятливою астрологічною ситуацією, щоб зважитися на те, на що раніше не наважувалися.

Для багатьох Близнюків липень – час відродження. Якщо ви давно сидите без діла в пошуках роботи, то в цьому місяці напевно знайдете її. Якщо звичні обов’язки набридли так, що хоч на стіну лізь, то в липні перед вами будуть стояти нові, цікаві завдання. Розвивайте себе – вчіться, читайте професійну літературу, вивчайте основи психології, щоб краще розуміти, як вибудовувати відносини з колегами, партнерами, керівництвом.

Липень – підходящий місяць для вирішення будь-яких питань, пов’язаних зі страхуванням, податками, позиками, спадщиною і чужою власністю. Вам, ймовірно, належить вести велику переписку, що стосується спільних з партнерами фінансових справ, і отримати свою частину з колективно зароблених грошей.

Важливі відрядження рекомендується планувати на останню декаду липня. Це час найбільш сприятливо для співпраці з партнерами з інших міст і держав. Знання іноземної мови буде вам на руку. Будь-які спори (судові розгляди в тому числі) з великою часткою ймовірності можна в вашу користь.

Любовний гороскоп на липень 2019 року

До 7 липня здоров’я коханої людини, дітей і порядок в будинку стануть займати вас в цей час в першу чергу. Ви будете винаходити рецепти нових, корисних дієтичних страв, проводити генеральне прибирання, прикрашати інтер’єр. Знайомства при такому положенні планет можливі. Об’єктом симпатій може стати людина, якимось чином пов’язаний з вашою професійною діяльністю. Не виключено, що їм виявиться колега, який запропонував разом відправитися на міські гуляння.

Починаючи з 7 числа багато Близнюки отримають пропозицію руки і серця або почнуть спільне життя з коханою людиною. Аж до кінця місяця – відмінний час для весілля і підписання шлюбного договору.

Сімейні Близнюки будуть насолоджуватися часом, проведеним наодинці з другою половинкою. У липні вона напевно придумає щось цікаве і незвичайне, щоб порадувати і здивувати вас! Якусь пропозицію ви можете розцінити і зовсім як авантюру і відмовитися від неї, але зірки не радять вам це робити. Дозвольте собі вийти за звичні рамки!

Здоров’я близнюків в липні 2019 року

1-7 липня, ви будете знову і знову подумки повертатися в минуле і переживати неприємну ситуацію, що сталася з вами колись. Не зациклюйтеся на тому, що неможливо виправити, навчитеся цінувати справжнє, інакше на тлі пригніченого настрою розвинеться психосоматичний недугу.

Профілактиці захворювань печінки присвятіть 9-15 липня. Відмовтеся від вживання гострої і жирної їжі. Замініть глюкозу на фруктозу – це посприяє поліпшенню обміну речовин. Замість солодкого їжте сухофрукти, особливо корисна для печінки курага. Намагайтеся випивати достатню кількість рідини в день (приблизно 3 літри) і по можливості освойте дихальну гімнастику.

Завдяки планетам ваші самопочуття і настрій в третій декаді липня будуть відмінними. Якщо вам належить операція, вона пройде успішно. Відновлювальний період надовго не затягнеться, а результати перевершать очікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code