Гороскоп на липень 2019 Діва

Діліться гарним настроєм з іншими! Початок цього місяця ще довго будете згадувати: таким воно виявиться яскравим, веселим і непередбачуваним! Що не день — то сюрприз або відкриття! Вирушаючи на дружні посиденьки або в гості до близьких!

Сприятливі дні місяця липень 2019: 10, 15, 16, 24.

Гороскоп на липень 2019 для жінок Діва

Реальна можливість домогтися заповітної мети з’явиться в першій половині липня. Але щоб скористатися нею, вам потрібно не рятувати в найвідповідальніший момент. Женіть геть сумніви і уникайте довгих роздумів: ситуація буде вимагати рішучих і швидких дій. Тільки так ви можете розраховувати на великий успіх.

18-24 липня – гарний час для вирішення дрібних побутових питань: ремонту сантехніки, перестановки меблів, прикраси квартири. Якщо 23 або 24 числа вам запропонують заробити, не відмовляйтеся. Гроші, нехай і невеликі, будуть вельми до речі.

Ви ризикуєте боляче поранити родичів парою неакуратно сказаних фраз-ретельно підбирайте слова 25-31 липня. Уникайте суперечок на порожньому місці: вони неминуче переростуть у серйозний конфлікт. На словах погоджуйтеся з близькими, а робіть так, як вважаєте правильним.

Гороскоп на липень 2019 для чоловіків Діва

Робота в липні буде в радість! Ймовірно, з’являться нові обов’язки, які викличуть великий інтерес і пробудять ентузіазм. Також ви можете змінити підхід до звичних, рутинних завдань, полегшити і прискорити їх виконання.

Ті, чия діяльність пов’язана з творчістю, в липні дуже досягнуть успіху. Ідей буде багато – і всі вони стоять. У прямому сенсі слова-якщо ви почнете реалізовувати задумки, не відкладаючи, то непогано на них заробите!

Якщо у вас є хобі, подумайте, як зробити так, щоб воно почало приносити доходи. Прислухайтеся до» випадкових ” розмов. Так, наприклад, з бесіди двох подруг в громадському транспорті ви можете дізнатися, як одна з них організувала швейне міні-виробництво на дому. А починалося все з того, що вона просто любила шити дітям!

Хто добре працює (а це ви!), той повинен добре відпочивати. У липні особливо важливо дотримуватися цього правила. Не затримуйтеся після закінчення трудового дня, не беріть роботу на вихідні – це буде малопродуктивне.

Положення планет у липні дуже вдало для інвестицій, участі в змаганнях (наприклад, конкурсі професійної майстерності) і навіть в лотереях. Спробувати удачу можна до 16 числа. Після, ризикувати не рекомендується. Кожен крок повинен бути добре продуманий, всі наслідки – розраховані наперед.

Любовний гороскоп на липень 2019 року

Відносини, які себе вичерпали, але тривають «за звичкою», в липні, швидше за все, будуть розірвані – такий вплив планет, що символізує кінець. Пам’ятайте про те, що кінець одного етапу – це завжди початок іншого, а зірки вселять оптимізм: розлука не буде болісним, а навпаки, принесе полегшення. Не замикайтеся в собі, не сидите в чотирьох стінах – чим частіше ви будете виходити в світ, спілкуватися, тим швидше підготуєтеся внутрішньо до нових стосунків. А вони – не за горами.

Сімейні Діви будуть зосереджені на тому, як зробити своє життя і життя домочадців комфортніше. Разом з другою половинкою вони будуть налагоджувати побут, можливо, задумаються про переїзд і почнуть займатися пошуком нової квартири. Головне – не поспішати і не погоджуватися на перший запропонований варіант.

Дівам, що знаходяться в пошуку партнера, в липні обов’язково треба бути там, де панує атмосфера свята. Веселіться від душі, танцюйте, співайте, водите хороводи на міському заході – та суджений не зможе пройти мимо, не познайомившись з такою чарівною активною дівчиною!

Здоров’я Діви в липні 2019 року

Перша декада липня – відмінний час для загартовування. Якщо для вас це в новинку, привчайте тіло поступово, не давайте організму великих навантажень.

Під впливом негармонійного аспекту планет 13-19 липня підвищується ймовірність застудити область попереку. Закривайте цю частину тіла. Уникайте протягів, не перебуваєте довго поруч з кондиціонером. При виникненні неприємних відчуттів використовуйте спеціальні зігріваючі мазі. Якщо вирішите скористатися послугами масажиста, звернутися до нього рекомендується 15 або 16 липня.

Гучний шум стане сильно нервувати Вас 24-31 липня. Це не найкращий час для відвідування музичного концерту або іншого подібного заходу. Якщо в зазначений період ви помітите проблеми зі слухом, не затягуйте з візитом до отоларинголога: вчасно вжиті заходи допоможуть запобігти ускладнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code