Гороскоп на липень 2019 Водолій

Черпайте силу в самоті! Не лякайтеся бажання більше часу проводити на самоті і ні в якому разі не ігноруйте. Ненадовго замкнутися в собі вам зараз просто необхідно, щоб відновити сили і зрозуміти щось важливе. Така тенденція буде простежуватися аж до третьої декади липня – у фіналі Місяця вам знову захочеться до друзів, приятелів і близьких.

Сприятливі дні місяця липень 2019: 7, 11, 15, 24, 31.

Гороскоп на липень 2019 для жінок Водолій

Підтримка близьких родичів в першу декаду липня окрилить Вас і стане стимулом для підкорення нових вершин. Зараз ви зумієте вирішити давно назрілі проблеми і взятися за справу, до якої боялися підступитися.

Примхлива поведінка домашніх тварин 14-20 липня буде обумовлена несприятливим аспектом місячного затемнення. Якщо ви планували завести чотириногого друга, перечекайте зазначений період. Інакше вам попадеться занадто норовливий щеня або кошеня.

21 і 22 липня тримайте язик за зубами, не висловлюйте свою думку відкрито, не критикуйте. На вас за це ополчаться, ще й винуватим зроблять.

Організуйте зустріч зі старими друзями 24-31 липня. Запропонуйте їм взяти участь в інтелектуальній грі або квесті. Ви чудово проведете час і зарядитеся позитивними емоціями на кілька тижнів вперед.

Гороскоп на липень 2019 для чоловіків Водолій

Найважливіші події липня пов’язані з періодом (до 24 числа), в ньому 2 числа відбудеться молодик. У якійсь справі, проекті в липні буде поставлена крапка. Ви зітхнете з полегшенням – нарешті можна трохи розслабитися! Візьміть пару-трійку днів відпочинку, щоб відновитися.

Перш ніж приступити до роботи, переконайтеся, що позбулися всього зайвого. Викиньте непотрібні папери, видаліть файли, які більше не знадобляться, замініть зламану або порваний меблі, непрацюючу техніку – потрібно почати з чистого аркуша, тільки в такому випадку вас чекає успіх.

Ще однією сферою відповідальності є далекі землі. Якась новина прийде здалеку, а може, вам належить тривале відрядження в інше місто або навіть країну. Все пройде як по маслу, не переживайте.

У вашій допомозі в липні будуть дуже потребувати-колеги, партнери або навіть керівництво. Надавайте її тільки в тому випадку, якщо впевнені, що від цього не постраждають ваші справи. Допомагаючи, не розраховуйте на відповідні жести. Зірки закликають слідувати велінню душі і не давати шансу користі.

Після 20 числа впевненості в собі стане більше, з’являться нові ідеї, обставини стануть складатися найкращим чином.

Любовний гороскоп на липень 2019 року

Зірки закликають позбутися відносин, які не приносять радості, не розвивають духовно, які себе вичерпали. Без жалю закрийте двері в минуле-попереду вас чекає нова любов. Поки ж робіть все, щоб випробувати найсильнішу любов до самих себе. Прислухайтеся до своїх бажань, потурайте їм, балуйте себе, хваліть, не соромлячись цього.

З 7 липня і до кінця місяця положення планет вказує на присутність поруч з вами людини з високим достатком. Можливо, це ваш нинішній партнер, у якого в липні справи підуть в гору, і він дозволить собі ні в чому вам не відмовляти. А можливо, це нова людина, яка з’явиться у Вашому оточенні і яка з найперших зустрічей буде демонструвати по відношенню до вас щедрість – як душевну, так і фінансову. Взагалі, у відносин, які зав’яжуться в липні, хороші шанси перерости в Серйозний, міцний, щасливий шлюбний союз. Головне – не поспішати і завжди залишатися собою.

Здоров’я Водолія в липні 2019 року

1-11 липня вас буде переповнювати енергія. Від цього можуть виникнути проблеми зі сном. Щоб він був міцним, ввечері приймайте розслаблюючу ароматичну ванну. Від чаю або кави на ніч відмовтеся – краще заварюйте відвар пустирника, меліси або м’яти. Ці трави діють заспокійливо на нервову систему.

8 і 9 липня будьте особливо обережні і уважні. Уникайте різких рухів, ходіть повільно, щоб не отримати травму.

10-17 числа є ризик підхопити кишкову інфекцію. Дотримуйтесь правил гігієни, піддавати тепловій обробці продукти, кілька разів мийте овочі і фрукти перед тим, як їх їсти, пийте тільки кип’ячену воду. Якщо у когось з оточення з’являться ознаки отруєння, не контактуйте з ним близько.

Зірки в останню декаду липня закликають грамотно розподіляти сили. Якщо ви візьметеся за кілька справ одночасно, то швидко выдохнетесь. Працюйте у звичному ритмі, не порушуйте вже усталений режим дня – і приводу турбуватися про здоров’я не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code